האם TREA לייזר הסרת שיער עבודה?

האם TREA לייזר הסרת שיער עבודה?

הייתי נרגש מאוד לנסות את Tria לייזר ולהיות מסוגל לבצע הסרת שיער בבית. המערכת מגיעה בתיק נשיאה לבן, עם מטען וחיישן עור. כי זה מכשיר היי טק, יש הוראות חשובות מנות שאלות נפוצות כלל. אלה הן קורא ברור כדי לדעת בדיוק איך להשתמש במערכת בבטחה ובצורה נכונה, אז הקפדתי לקרוא את שניהם בזהירות.

בטיחות קודמת לכול

ראשית, היה עלי לוודא שעורי קל מספיק.

אתה מניח את חיישן העור על העור שלך ואז מפעיל אותו - אם הוא הופך לירוק אתה נמצא בתוך העור הנכון. אם זה הופך לאדום, העור שלך כהה מדי ואתה לא יכול להשתמש בו. סיבה טובה, גוון העור כהה לא יכול להשתמש טריה עם אולי של מקבל נשרף, מצולק או blistered. הייתי בטוח שעורי נמצא היטב בטווח הטון של העור, והאור הפך לירוק.

גוון העור שלך כל כך חשוב כי החיישן הירוק ממוקם על הלוח על החלק הקדמי של Tria כדי לפתוח אותו לשימוש. למרות מערכת זו בהחלט לא צעצוע, זה עשה צפצוף מיוחד כאשר הוא נעול. הרגשתי גישה מיוחדת עם 'מפתח', כמו ב- Star Trek.

בדיקת תיקון מומלץ 24 שעות לפני השימוש, כדי לראות אם יש לך תופעות לוואי. בדקתי אותו על קו הביקיני שלי ולא היו לי שום תגובות באותו יום או את הדברים הבאים.

בואו נתחיל

החלטתי לנסות את זה על קו הביקיני שלי וגלח את השטח לפני השימוש לפי ההוראות.

אתה לא יכול לשעווה או להשתמש בכל שיטה אחרת, כי מושך את זקיק השיער שישה שבועות לפני השימוש כי הלייזר צריך קצת שיער מתחת לעור למקד.

אתה שם את המערכת על העור שלך וזה יהיה 'צפצוף', לשמור להחזיק אותו שם עם מגע מלא עם העור, ואז זה יהיה 'צפצוף' שוב - לתת לך לדעת כי קטע הושלמה.

אם מה צריך להיות השני 'צפצוף' הוא 'באז', אז הלייזר לא הושלמה על קטע זה של העור, ואתה צריך לעשות מחדש את זה. אז אתה יכול לעבוד בדרך שלך דרך האזור נע אופקית (ימין או שמאל) על ידי חפיפה מה אתה פשוט "zapped" על ידי ¼ "לאחר שתסיים אופקית, אז אתה עושה את אותו אנכית (למעלה ולמטה) אז אתה פחות סביר החמיצו נקודה.אם אתה מכסה את השטח ביסודיות, החברה אומרת יהיה לך בערך 50 צפצופים לכל 1 אינץ 'רבוע של עור.

זה לא לוקח זמן מתיש של זמן, עשיתי אזור הביקיני שלי בערך חצי שעה בערך. אבל אם אתה חסר סבלנות ולא מחזיקים אותו כל הדרך למטה על העור מקבל 'buzzes' במקום 'צפצופים', אז זה ייקח לך הרבה יותר ממה שצריך. אזור גדול כמו הרגליים יכול להיות די זמן רב.

Tria בפעולה: צפה צעד אחר צעד של איך עובד טריה.

זה כאב?

מעולם לא היה לי שיער מקצועי להסרת שיער בלייזר, אז לא ידעתי בדיוק למה לצפות עד כאב. אזור הביקיני הוא קצת יותר רגיש מאשר חלקים אחרים של הגוף. אני רוצה את התוצאות הטובות ביותר, אז השתמשתי את ההגדרה הגבוהה ביותר ואת אחד סביר יותר להרגיש את כוויות. (עדכוןYou המערכת בעבר היו שלוש הגדרות, אבל עכשיו יש חמישה.) זה הרגיש כמו הצמד הקטן, קצת חום - אבל לא מה שאני מכנה כאב.

עם זאת, כאשר הגעתי עד סנטימטר האחרון עמוק לתוך קו הביקיני שלי, עשיתי להפוך את ההגדרה למטה רמה אחת כי זה כאב קצת.

האם זה עובד?

אחרי שבועיים כאשר הראשון באמצעות המערכת על קו הביקיני שלי כמה השערות החלו לצאת והמשיך לצאת בשבוע הבא. כמה שערות לבד, אחרים עם עזרה של שיחים סוכר. זה היה כאילו אתה יכול לספר את השערות כי הם הולכים ליפול כי הם היו קצרים יותר מכל השאר. אני הולך להשתמש במערכת כל שלושה שבועות עבור סכום כולל של שש עד שמונה פעמים. המבחן האמיתי הולך להיות כמה זמן השיער נשאר משם, או את עובי השיער אם הוא אכן לגדול בחזרה. אז אני אעדכן אותך.

השווה מחירים על אמזון

קרא על התוצאות לאחר שימוש Tria שלוש פעמים בחלק 2 של הסקירה שלי.

כמקובל בתעשיית היופי, המחבר סופק עם המוצר לצורך סקירתו. המוצר הוחזר לחברה לאחר שסיימה את כל הטיפולים הנדרשים. למרות שזה לא השפיע על הביקורת הזו, About.com מאמין גילוי מלא של כל ניגודי אינטרסים פוטנציאליים. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "האם TREA לייזר הסרת שיער עבודה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =