היתרונות והחסרונות של הסרת שיער Sugaring

היתרונות והחסרונות של הסרת שיער Sugaring

הסוכר הסרת שיער הוא תרגול מזרח תיכוני עתיק המשתמשת הדבק טבעי או ג'ל עשוי סוכר, מים, מיץ לימון, ולפעמים דבש, מלח, ואת שמנים אתריים. זה מסיר את זקיק השיער מן השורש עם תוצאות שיכולות להימשך עד שישה שבועות.

אמנם יש מתכונים רבים, רק מרכיבים טבעיים משמשים פורמולציות אמיתיות. זה נקרא גם שעווה סוכר כי הג 'ל דומה שעווה, אם כי זה לא מונח נכון כי שעווה מכיל שרפים.

הדבק לעומת ג 'ל

שני סוגי הסוכר, באמצעות הדבק או ג'ל, מבוצעות בצורה שונה. הדבק הוא נחשב הטכניקה המסורתית. תערובת מחוממת עבה מוחלת תחילה בכיוון ההפוך של צמיחת השיער באמצעות הידיים. זה מוסר מכן בכיוון של צמיחת שיער. באמצעות ג'ל דומה שעווה. הג'ל מוחל בכיוון של צמיחת השיער ומוסיף בכיוון ההפוך עם מטלית או רצועת מוסלין. 

היתרונות והחסרונות של סוכר

אתה יכול סוכר ממש בבית שלך, ואת ניקוי קל. אבל אם אתה עושה סוכר הרבה, זה יכול לגרום להסרה קבועה. הנה יותר plusses ו minuses כדי sugaring:

 • מישהו מנוסה יכול לעשות סוכר במהירות עם הדבק. כמויות גדולות של שיער ניתן לקחת בבת אחת וסיים מהר יותר מאשר שעווה. עם רוב השעווה, אתה צריך ליישם אותם על שטח מוגבל, להסיר, ללכת לאזור הבא שלך, להסיר, וכן הלאה. עם הסוכר, אתה יכול להאיץ את העניינים על ידי החלת הדבק על שטח גדול מאוד, וזה לא להתייבש, גם אם אתה לוקח את זה בקטעים קטנים יותר.
 • גם את הדבק ואת ג'ל הם מסיס במים, כלומר אתה יכול לנקות את כל שארית שמאל על העור עם מים רגיל. שעווה אינה מסיסה במים, כלומר היא צריכה מסיר מבוסס שמן כדי להיפטר מכל עקבות.
 • ערכות הסרת שיער Sugaring ואספקה ​​ניתן לקנות באינטרנט, או שאתה יכול להשרות את הדבק בבית.
 • הדבק סוכר ניתן להחיל על השיער החמיץ. הדבק הוא עדין מאוד וניתן לשים ממש מעל אזור זה היה רק ​​סוכר אבל החמיץ כמה שערות ללא פחד של גירוי רב.
 • במשך הזמן, תכופים sugaring יכול לגרום זקיק השיער להיות פגום להפסיק לגדול השיער.
 • קשה למצוא מקצוע זה עושה את הטכניקה באמצעות הדבק. רוב הסלונים וספא יש שעווה בתפריט שלהם. תלוי איפה אתה גר, זה יכול להיות קשה יותר למצוא מקום שמשתמש הדבק sugaring, אבל זה הפך להיות הרבה יותר קל לאתר עם הפופולריות של sugaring גדל לאחרונה.
 • איך בדיוק את עקביות ימין יכול להיות מסובך. אם אתה עושה הדבק משלך בבית, יהיה לך לקבל את זה בדיוק בשביל הדבק להחזיק את השיער.
 • יש צורך בשיער מסוים. על 1/16 של אינץ 'של שיער יש צורך בעת שימוש בטכניקה המסורתית עם הדבק, אשר על שניים עד חמישה ימים של צמיחת שיער לאחר גילוח. באמצעות ג'ל דורש 1/4 אינץ 'של צמיחת השיער.
 • חוסר ידע או ניקיון יכול להוביל לאסון. אם התוויות נגד לא ידועים או התעלמו, העור שלך יכול בסופו של דבר אדום מאוד ואפילו להפוך לגולם. אם אתה משתמש רטינול או ויטמין C על העור שלך או אם אתה לוקח סטרואידים או באמצעות Accutane אתה לא צריך לעשות סוכר. כדאי גם להימנע מהליך זה אם יש לך חבורות, נפיחות, פריחות, פצעים פתוחים, כוויות שמש, זקן או פצעים קר. סלונים או ספא שאינם דבקים נהלים בטוחים סניטריים יכול לתת ללקוח זיהום עור או אפילו מחלה.

  פקטור

  רוב האנשים מוצאים סוכר פחות כואב מאשר שעווה. Sugaring לא מקל על העור כמו שעווה, כלומר פחות גירוי. הכאב הוא הגדול ביותר עם הסרת שיער מן השפה העליונה, חזה, ביקיני, ואזורי איברי המין. אם אתה מוצא מישהו מנוסה המשתמש בטכניקה המסורתית עם הדבק, אי הנוחות היא בדרך כלל פחות כי השיער מוסר בכיוון הטבעי של הצמיחה שלה, בניגוד שעווה, אשר מסיר שיער נגד צמיחת השיער.

  הסוכר עלויות הסרת שיער

  ב-ערכות הסוכר בבית יכול להגיע $ 50. אבל אתה יכול לעשות משחה הסוכר שלך עבור כמה דולרים עם כל החומרים הטבעיים. אם אתה הולך מקצועי, הסרת שיער הסוכר הוא בדרך כלל יקר יותר מאשר שעווה כי זה לא נוהג נפוץ. 

  No Replies to "היתרונות והחסרונות של הסרת שיער Sugaring"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 79 = 87