כמה זמן השיער שלך באמת צריך להיות שעווה ו Sugaring?

כמה זמן השיער שלך באמת צריך להיות שעווה ו Sugaring?

בואו נתחיל לתאר את ההבדלים בין שתי השיטות הללו. שעווה משתמשת במוצר מבוסס שרף כדי להסיר שיער מתוך השורש מגיע בצורה רכה או קשה. רך תמיד דורש רצועה. זה כבר עשוי להיות מחובר לרצועה או להיות מיושם עם המוליך ואז רצועת ממוקם על הדף. שעווה קשה מוחל תמיד חם ומוסיף עם הידיים או האצבעות, אין צורך ברצועה.

שעווה

עם שעווה, אתה בדרך כלל צריך 1/4 "אורך שיער עבור המוצר כדי לתפוס על ולהסיר אותו בהצלחה. זה תלוי בסוג שעווה בשימוש, את סוג השיער וכיצד מיומן האדם - אבל לפעמים השיער קצת קצר יותר 1/4 אינץ 'ניתן להסיר.

סוכר

הסוכר האמיתי עשוי מרכיבים טבעיים כמו סוכר, מים ומיץ לימון. ישנם שני סוגים (להדביק ג 'ל), ובזמן שנעשו מאותו המתכון, הם דורשים שני אורכים שונים.

לְהַגלִיד

זה מחומם עד באותה עקביות כמו שעווה רכה. זה מוחל גם עם כיוון של צמיחת השיער, והוסרו נגדו בדיוק כמו שעווה רכה. זה דורש רצועות כדי zip את המוצר. אז אתה עדיין צריך על 1/4 "אורך עבור הסוכר לתפוס.

לְהַדבִּיק

זוהי טכניקה מסורתית כי הוא הרבה יותר עבה והוא לא חם מאוד (על טמפרטורת החדר). זה דורש מיומנות יותר להשתמש מאשר ג'ל ובגלל זה מוחל נגד כיוון צמיחת השיער ולאחר מכן הוסר בכיוון כי הוא גדל (לקבל כיוונים) עם הידיים.

בשיטה זו ניתן להסיר שיער קצר כמו 1/16 ".

אז, ברור להדביק את הסוכר יכול להסיר שיער קצר הרבה יותר מאשר שעווה. אבל גם אם אתה בוחר את הג'ל, רוב האנשים אומרים שזה פחות כואב גורם פחות אדמומיות וגירוי על שעווה (קרא עוד).

בעיות הסרת שיער

גם אם יש לך את כמות מינימלית של צמיחת שיער, אתה עדיין יכול לקבל כמה אתגרים הסרת שיער.

לדוגמה, רצועות שעווה מראש ידועים לשמצה על השארת השיער מאחור. שעווה רכה יכול גם לאכזב. אם העור אינו prepped כראוי, אם השעווה היא לא מספיק חם או להחיל עבה מדי, straggglers עשוי להישאר. שעווה קשה גם לוקח הרבה יותר להתאמן כמו שצריך לשים על עבה להיות מותר מגניב מספיק לפני הסרת. 

Sugaring עשוי גם להיות לא מתוק כמו תהליך להסרת שיער כמו שאתה רוצה. לא מבשלים את המוצר הסוכר יחד בדיוק, הלחות והסרה של רצועת מהר מספיק כל לשחק תפקיד מקבל חלק משיי.

No Replies to "כמה זמן השיער שלך באמת צריך להיות שעווה ו Sugaring?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =