הכל על מכשיר הסרת השיער Silk’n Sensepil

הכל על מכשיר הסרת השיער Silk'n Sensepil

Silk'n SensEpil הוא מכשיר שננקה על ידי ה- FDA להפחתת שיער קבוע המיועד לשימוש ביתי על הגוף (למעט איברי המין), אבל ניתן להשתמש על הפנים מקו הלחי למטה. זה דורש טיפולים מרובים יש את התוצאות הטובות ביותר לצמצום השיער.
 

איך עובד Silk'n SensEpil?

התקן זה מיישם טכנולוגיית ™ Home Pulsed Light ™ (HPL ™), תוך שימוש באנרגיה אופטית כדי להשבית את צמיחת השיער.

פיר השיער צריך לספוג את האור הזה אנרגיה ואז להפוך אותו לחום.
 

מי יכול להשתמש בו?

אלה עם צבע עור כהה טבעי לא יכול להשתמש במכשיר זה בגלל כוויות, שלפוחיות ו / או שינויים בצבע העור יכול לגרום. מודל זה שונה מהשיחרור הראשון של Silk'n. ל- SensEpil יש חיישן עור מובנה הבוחן את העור בעת החלתו. האור לא יהיה zap אם העור כהה מדי.

כך למשל, את צבע העור הטבעי נופל בתוך אזור בטוח. אבל אתה כבר בשמש ויש לך שזוף כהה על הרגליים התחתונות, אבל לא את הרגליים העליונות. על הרגליים התחתונות, עם זאת, אור יופיע על המסוף, ומאפשרות לך לדעת העור שלך הוא כהה מדי באזור זה, ואת המערכת לא תעבוד שם.

שיער כהה מגיב הכי טוב. גוונים של חום עשוי גם להגיב על המערכת אבל בדרך כלל דורשים יותר טיפולים. שיער אדום לא נשלל לחלוטין כאן אבל אולי אולי תועלת. שיער לבן, אפור או בלונדיני אינו מגיבה בדרך כלל, אף על פי שהחברה מזכירה כי חלקן ציינו תוצאות לאחר טיפולים מרובים.

 

מה הם השינויים מהמודל הראשון?

השינוי הגדול ביותר הוא חיישן העור שנבנה ישירות לתוך המכשיר בבית. Silk'n המקורי לא היה כל דרך לבדוק את צבע העור, אז היית צריך לרכוש דרך רופא או להשלים שאלון לקנות אחד on-line.

המכשיר עדיין משתמש באותה טכנולוגיית ™ Pulsed Light ™ (™ ™ Pulsed Light) כדי להשבית את צמיחת השיער, כך שעדיין יטפל בשיער באותו אופן.

בגלל חיישן העור, Silk'n SensEpil לוקח מחסניות שונות מהדגם הראשון.

שינויים קוסמטיים נעשו. Silk'n SensEpil הוא ורוד, קל יותר לאחוז ביד שלך ומניח שטוח לאחסון (בניגוד ישר למקור). כאשר בשימוש, יש מאוורר או צליל כמו מייבש שיער זה קצת יותר שקט מאשר המודל הראשון.
 

האם Silk'n SensEpil הרט?

את ההרגשה ניתן להשוות תחושה קלה של חום. לכל אחד יש את הסובלנות שלו לכאב / אי נוחות, אבל גורמים אחרים נכנסים לפעולה. אתה עלול להרגיש כאב יותר אם יש לך עור רגיש, או שיער כהה מאוד או סמיך. השימוש הראשון הוא בדרך כלל הכי לא נוח, ולאחר מכן שוככת עם שימושים נוספים עבור רוב האנשים.

Silk'n SensEpil יש חמש הגדרות שאתה יכול להתאים את הרגישות שלך. שימוש בהגדרה הגבוהה ביותר גם לייצר יותר חום, ולתת לך תוצאות טובות יותר.
 

כמה יעיל זה?

השיער גדל בשלבים שונים: גידול, מנוחה ושפיכה. כי כל השיער הוא לא על אותו שלב בכל זמן נתון, טיפולים מרובים נדרשים כדי לקבל את השיער בשלב הצמיחה, זה יהיה היעיל ביותר. החברה ממליצה על טיפולים בהפרש של שבועיים לכל היותר לשלושה עד ארבעה שימושים.

אם השיער גדל בחזרה לאחר שלושה עד ארבעה טיפולים הראשונים, אז טיפולים נוספים יש לתת עד התוצאות הרצויות מושגות.

על פי מחקר Silk'n להסרת שיער של 150 נשים המשתמשות במערכת להסרת שיער, אלה היו תוצאות הפחתת השיער הממוצעת לאחר 6 חודשים, 41% בבתי השחי, 54% על הרגליים, 43% באזור הביקיני ו -52% על הזרועות ".

ביקורות

  • הניסיון האישי שלי באמצעות Silk'n על הרגליים ועל בתי השחי בחלק הראשון.

כמה זה עולה?

השווה מחירים על אמזון.

 

 

No Replies to "הכל על מכשיר הסרת השיער Silk'n Sensepil"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    77 − 74 =