האם Scar Scarub באמת לתקן את השיער העצום?

האם Scar Scarub באמת לתקן את השיער העצום?

צבעי השיער האינברוניים עובדים בכמה דרכים שונות להילחם בבליטות. הם exfoliate, לחות העור צריך להיות מרכיבים אחרים כדי להדוף זיהום ולהרגיע את העור.

הסכום הנכון של פילינג הוא נפלא עבור העור באופן כללי, אבל הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי למנוע להיפטר שיער חודר. זה מסיר תאי עור מתים אשר עלול להידבק זקיקי השיער, מסייע השיער להמשיך לצמוח בכיוון הנכון ולקבל את השיער להצביע בכיוון הנכון כאשר זה הולך בדרך הלא נכונה.

מדוע מופיעות שערות צומחות?

שיער לעיתים קרובות צומח בחזרה לתוך העור לאחר שהוא הוסר. זה נפוץ מאוד כאשר גילוח, כי חיתוך השיער יוצר טיפים חדים, מה שהופך אותו קל יותר לחדור את העור. זה גם פולש תכופים לאחר שעווה. למרות שעווה אמורה להעלות את השיער כולו מן הזקיק, השיער לעתים קרובות שובר מעל או מתחת לפני השטח של העור, מה שהופך קצוות שיכולים לעשות את דרכם בחזרה לתוך העור.

שיער צומח הוא גם סביר יותר באזורים עם שיער עבה או מתולתל. שיער בינוני עד דק פחות סיכוי להיות מסוגל לשבור בחזרה לתוך העור.

תוצרת בית סוכר סוכר מתכון

אנחנו בטוחים שראיתם שיחי סוכר בקניון, בספא או בחנות ההנחה. הם בכל מקום! החדשות הטובות הן כי זה לא לוקח הרבה כדי להשרות את הבסיס שלך לשפשף בתוך דקות, עולה רק חלק קטן של מה שהיא עושה על משלם קמעונאית.

הכוכב הראשי של זה לשפשף הוא סוכר. כמה מקרצפים אחרים משתמשים במלח, אבל זה יותר אגרסיבי.

 החומר המתוק הוא exfoliator עדין מאוד, להיפטר תאי העור המתים שיכולים להיות כמעט כל סוג העור.

מרכיבים אחרים כמו שמן זית או שמן חוחובה הם מאוד לחות ולהפוך את העור לחות יותר גמיש. זה הופך להיות קל יותר עבור השיער כדי להשתחרר. זה גם קשה יותר עבור השיער כדי לנקב את העור כי הוא רך וגמיש.

אתה יכול לבחור לא להוסיף את שמנים אתריים, אבל הם עושים יותר מאשר רק להוסיף ריח. יש להם גם תכונות לעבוד נגד השיער הצומח. שמן עץ התה יש תכונות חיטוי אשר למנוע להדוף את השערות נגועים נגוע ושמן לבנדר ידוע להרגיע דלקת ואדמומיות.

רכיבים:

  • 1 כוס קנה סוכר לבן
  • 1/2 כוס זית כתית זית או שמן חוחובה לגוף, עד 1 כוס שמן אם משתמשים בו לפנים
  • 20 טיפות שמן אתרי (אופציונלי)

כיווני הסוכר

מערבבים 1 כוס סוכר לבן קנה 1/2 כוס שמן זית כתית או שמן חוחובה יחד. אתה יכול להוסיף עד כוס אחת של שמן זית או חוחובה אם אתה הולך להשתמש בו על הפנים שלך. הוסף 10 טיפות כל עץ התה ואת שמן אתרי לבנדר או 20 טיפות של אחד שמנים אתריים. השתמש יותר עץ התה פחות לבנדר אם העור נגוע, או לבנדר יותר עץ התה פחות אם יש לך יותר אדמומיות ודלקת, כדי להמציא את 20 טיפות. מערבבים יחד תוך ערבוב יסודי.

עדיף לקרצף משם תוך אמבטיה או מקלחת. עור רטוב ולקחת כמות קטנה לשפשף ועבודה בתנועות מעגליות באמצעות מטלית או רק את הידיים. אם אתה משתמש באזור הביקיני שלך, הקפד לשמור על המוצר מחוץ לגוף שלך בלבד.

יש לשטוף ולשפשף את שארית שמן הנותרים שנותרו לתוך העור. תיזהר כאשר יוצא מהאמבטיה. לפעמים רצפת המקלחת יישאר חלקלק בגלל השמנים.

השתמש לשפשף מדי יום על האזור הנגוע במשך שבוע אחד, אלא אם העור שלך מקבל אדום או מגורה. המשך להשתמש פעמיים בשבוע כדי להדוף את השיער הצומח.

אחסן את לשפשף במיכל אטום הרחק חום. השתמש בתוך שישה חודשים.

No Replies to "האם Scar Scarub באמת לתקן את השיער העצום?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    96 − 91 =