יומנה של הסרת שיער בלייזר גינאה חזיר

יומנה של הסרת שיער בלייזר גינאה חזיר

כפי שציינתי ביומן האחרון שלי, גילוח הכניסה משאיר אותי מכוסה בבליטות ובכוזי גילוח, והשיער צומח מהר כל כך כמה ימים לאחר מכן הרגליים שלי מרגישות כמו נייר זכוכית (ולא מהסוג הדקיק). שעווה היא כואבת יותר מאשר לידה (אני לא יכולה להעיד על כאבי הלידה, אבל יכול על הכאב של שעווה, אשר סבלתי יותר מתריסר פעמים).

לאחר שנים של סיוט שיער אפשרויות הסרת, אני סוף סוף החליט לבדוק את אפשרויות הסרת שיער קבוע.

המחקר שלי הוביל אותי להתייעצות בסלון חשוף לחלוטין של מנהטן (212-366-6060), את הבכורה הפחתת שיער קבוע נקודה בניו יורק. זה המקום שבו מפורסמים ללכת. זה נכתב בכל מגזין והוא כל כך פופולרי, אתה מקבל את התחושה שהם לא צריכים לפרסם, כמו מפה לאוזן מתפשט מהר מאוד במנהטן. נכנסתי כדי לקבל ייעוץ על הסרת שיער באזור הביקיני שלי.

לפני הולך מתחת לייזר, אני מציע לך לעשות את המחקר שלך ולמצוא מתקן הוקמה עבור ההליכים שלך. לגמרי חשוף ידועה בניו יורק, אבל לפני שמצאתי את הסלון, בדקתי כמה הנחה אלה נודע כי כשזה מגיע להסרת שיער בלייזר, אתה לא רוצה לקצץ בעלויות. יחד עם המחקר שלך, אתה צריך לתזמן התייעצות כדי לוודא את השאלות שלך הם ענה, אתה מרגיש בנוח עם הטכנאי ואת ההליך מתאים לצרכים שלך.

בהתייעצות שלי לא ציפיתי ללכת תחת הלייזר.

למעשה, לא הייתי בטוח למה לצפות. הטכנאית שלי, מישל, היתה מרוכזת, בטוחה וקשובה. כששאלתי איך ייראו התוצאות, הרימה את זרועה והראתה לי את בית השחי המושלם ביותר שראיתי מעודי. בידיעה שאני כותב מאמר, היא אפילו הראתה לי את קו הביקיני שלה.

נשברתי עם האפשרות שלעולם לא אצטרך להתגלח שוב. לא היה אכפת לי כמה זה עולה. רגליים נייר חולף נעלם! אז עשיתי את הליך הביקיני. כך זה הלך (לא מצאתי שום תיאור בשום מקום במחקר שלי, אז אני אומר לך מה שרציתי שאנשים אמרו לי).

שלב 1: טכנאי משאיר אותך עם גרבונים נייר. נתנו לי את תחתוני הנייר שמישל עזבה. היא חזרה פנימה ואני הנחתי על השולחן בעיקרון עמדה מרופדת (קצת לא נוח, אבל אז מישל היה כל כך הניח בחזרה והראה לי את קו הביקיני שלה אז מה אכפת לי?).

שלב 2: קרח ג 'ל קר כמו גו הוא לחצה על כל בקרוב ל-להיות כתמים lysered. הגו כנראה מגן על העור ומציע איזה מחסום מן האור המחומם.

שלב 3: שרביט לייזר יוצא. לא היה לי מושג איך זה נראה עד שראיתי את זה. לייזרים להשתנות, אבל אחד מישל השתמשו בי הזכיר לי את החלק של המדפסת שלך כי אתה לצרף את המחשב. החלק הקרוב ביותר לעור שלך הוא כ 4 אינץ 'ו רחב אינץ' (אם כי הם משתנים). מישל נתנה לי משקפי שמש.

שלב 4: התהליך מתחיל. ביסודו של דבר, מישל עבדה לאורך קו הביקיני שלי. שאלתי על הכאב והיא אמרה שזה ירגיש כמו גומייה שחובטת את העור.

היא צדקה. הכאב לא היה בלתי נסבל כלל, לא דומה לכאב הצורב של שעווה. את פעימות לייזר עם אור ואתה מרגיש 'הצמד'. היא נעה עם כל זאפ.

שלב 5: לנקות. לאחר שהסתיימו, הרימה מישל את הג'ו, התלבשתי וזהו. אין צורך קרמים או קרמים או שיקויים. מישל אמרה לי שהשיער ייפול תוך שבועיים.

בדרכי החוצה אמרה לי האישה בדלפק הקבלה שאני עומדת לאהוב את התוצאות. עזבתי שמחה ובטוחה שהיא צודקת. ואז החלה ההמתנה.

שבועיים לאחר מכן, השיער היה נעלם מחזור שיער חדש רק בקושי התחיל לגדול פנימה השיער גדל במחזורים אז אתה צריך לקבל על 6 טיפולים כדי להבטיח לך להרוג את כל זקיקי השיער. חודש לאחר הטיפול הראשון שלי נכנסתי לשנייה. גלה מה קרה בתיק השלישי שלי של יומנה של הסרת שיער בלייזר גינאה חזיר.

שאלות ותשובות בסיסיות:

איך אתם מתכוננים לטיפול? לא להתגלח לפחות שבוע לפני הטיפול שלך מאז לייזרים דורשים כרבע אורך של צמיחה. ככל הצמיחה יותר טוב מאז הטכנאי שלך ישתמש תער חשמלי לקצץ שיער אורך מושלם. כמו כן, לא להשתזף או לחשוף את העור שלך מקבל טיפול השמש. פיגמנט מגדיל את הסיכויים שלך להישרף, על פי רוי Geroneumus, MD, נשיא האגודה האמריקנית לרפואה לייזר כירורגיה, בגיליון מרץ 2006 של מגזין InStyle.

זה היה כואב? ההליך הרגיש כמו רצועת גומי מצליפה בעור. אם אתם חוששים מהכאב, אל תקחו אספירין, מה שעלול לגרום לחבלות,.

האם יש משהו להיזהר אחר כך? כן. יש להימנע מחשיפת האזור המטופל לשמש. זה למה זה הכי טוב כדי לקבל את ההליך החל בחודשי החורף, כאשר אתה לא תהיה חשיפת הרגל שלך או באזור ביקיני לשמש. עם זאת, לגמרי חשוף יש לייזר חדש אשר אינו מושפע השמש. קרא הכל על זה בתיק היומן הבא שלי, חלק שלישי. קרא את הסדרה המלאה של רשומות יומן יומן הסרת שיער בלייזר גינאה חזיר.

לגמרי חשוף יש שני מקומות בניו יורק, 764 Madison Avenue ו 103 השדרה החמישית. צור קשר עם אותם (212) 717-9300.

הערת העורך: הליך הביקיני שעבר ב'חדש לגמרי 'נעשה ללא תשלום.

ככה? אתה יכול גם אוהב "מה קורה כאשר יש לי את הוורידים עכביש הוסר הרגליים שלי?"

No Replies to "יומנה של הסרת שיער בלייזר גינאה חזיר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =