האם הסרת שיער בלייזר?

האם הסרת שיער בלייזר?

לאחר הפסקה של 7 חודשים משיער בלייזר, שלא היה לי שום קשר עם הרגשות שלי בנוגע להסרת שיער, וכל מה שקשור לעצלות המולדת שלי, חזרתי ל'ספרוס אנד בונד 'עבור ההתקף הרביעי שלי להסרת ביקיני והשני נסה את הרגליים.

למה אני בחרתי להסרת שיער בלייזר

כפי שדיווחתי על חלקים 1-3 של יומני מתמשך של הסרת שיער בלייזר גיניאה, בחרתי לנסות להסרת שיער בלייזר אחרי 20 שנים פלוס של סבל רגליים נייר זכוכית, תכונה בירושה (תודה אמא!).

השיער על הרגליים שלי גדל כל כך מהר כל כך גס, כי כמה שעות לאחר הגילוח, הרגליים שלי היה כיתה נייר מעולה. עשרים וארבע שעות לאחר מכן, הם היו של כיתה בינונית. שלושה ימים לאחר גילוח (ולא לחות כמו שוב, אני סובל עצלות מולדת), הרגליים לבד שלי יכול לחדש פיזאף בן 80.

למרבה המזל אני המועמד המושלם להסרת שיער בלייזר כי יש לי שיער כהה ועור בהיר. עד כה הניסוי שלי הייתי מאוד שמח עם התוצאות. אני צריך לגלח את הרגליים בערך פעם בשבוע, אחרי פגישה אחת על הרגליים. עם עוד חמישה ללכת, אני בטוח שאני יהיה כמעט שיער בקיץ. אזור הביקיני שלי הוא בכושר מצוין. עוד שתי פגישות ואני אעשה בדיוק בזמן לחופשת ספא ​​במקסיקו. כן!

מה שלמדתי בביקור הבא שלי אשוחית & בונד

בביקור הרביעי שלי לגמרי חשוף, שכחתי לקחת Advil. לאחר הפגישה שלי התבדחתי עם פקידת הקבלה כי קערה קטנה של M & M סגול באזור ההמתנה לחלוטין חשופים יש למלא במקום עם טבליות ibuprofen.

לעולם לא אשכח לקחת את אדוויל.

בגלל שמישל צריכה לעשות גם את הרגליים וגם את הביקיני שלי, התהליך נמשך זמן רב ונמשך יותר משעתיים. אני מתחיל על הגב, זז על הצד שלי ואז צונח על הבטן שלי, כי הוא המיקום אני Loathe ביותר כי אני עשוי להרגיש כמו לווייתן beached ב thong נייר קטן הם נותנים לך.

זה בגלל זה אני מאוד ממליץ דבק עם אותו esthetician עבור קורס הטיפולים שלך, אלא אם כן אתה דוגמנית או חושד שאתה צריך להיות. (אני בטוח 99 אחוזים עברתי על דוגמנית על המדרגות עד לגמרי חשוף אשר ידועה הלקוחות שלה נהדר). עבור אלה של שימוש לא בצורת Thong, רוב סלוני לספק מגבות שניתן להשתמש בהם כדי לכסות את הבטן שלך כאשר שוכב על הבטן שלך.

בחזרה לכאב. מישל משתמשת בשרביט שמזכיר לי את הקובץ המצורף למדפסת, את מספר ה- inch של שלושה אינץ 'שאתה מצרף למחשב שלך. זה שרביט zaps את השיער, בעוד כל zap מרגיש כמו להקת גומי פופ, כל שליש או כך פופ מרגיש כאילו מישל באמת למתוח את הגומי בחזרה לפני להרפות. העצב מתחת לעורי מתעוות מכאב. אבל זה שוכך מיד ואני מחזקת את עצמי לזאפ הבא שבדרך כלל אינו כואב. אני גם למצוא חלקים שונים של הגוף שלי כאב יותר מאחרים. הכואב ביותר: רגליים נמוכות יותר. לפחות כואבת: ירכיים. שוב, אני ממליץ בחום לקחת כמה איבופרופן שעה לפני הפגישה. אחרים ממליצים העור numbing עשרים דקות לפני הפגישה שלך עם תרסיס או שמנת המכיל ארבעה אחוזים לידוקאין. מגזין InStyle ממליץ על תרסיס להרדמה של Gigi.

לוקח עשר עד ארבעה-עשר יום לשיער. זהו החלק של התהליך אני מוצא סיפוק ביותר. ביום עשר, אתה באמת יכול למשוך את השערות הרגל שלך ולצפות כשהם יוצאים בקושי כל מאמץ. אני מוצא פילינג במקלחת עם שיחים סוכר מסייע מהירות לאורך התהליך.

עדכון חודש לאחר הביקור שלי

חודש לאחר מכן ואני מגלח את הרגליים אחת לשבועיים לכל היותר. מישל כנראה החמיצה ברוחב של חמישה-עשר סנטימטרים של הרגל התחתונה שלי, כי זה המקום היחיד שבו השיער מעולם לא נפל. זה מוכיח לי את התהליך הוא עובד כי זה החלק היחיד של הגוף שלי שבו עדיין יש לי כל שיער משמעותי. אזור הביקיני שלי רק צריך עוד כמה פגישות ואני סיימתי.

קוראים כותבים לשאול אם אני אעשה את זה שוב. כן, אני עונה.

בהחלט.

האם זה בשבילך? זה תלוי אם אתה מועמד טוב. אם יש לך שיער בלונדיני או עור כהה, הייתי מציע לנסות שעווה הראשון. מכשיר חדש, Aurora על ידי סינרון, משתמש בשני אור אינטנסיבי פעימה ותדר רדיו לטיפול נשים עם שיער בלונדיני או אפור. עם זאת, קראתי את המכונה החדשה היא רק כ 50 אחוז יעיל כמו לייזרים אחרים. אם יש לך עור כהה או שזוף מאוד, אתה צריך לבקש את לייזר Yag ND, על פי הת 'ר Woolery-Lloyd, MD, במגזין InStyle. (Woolery-Lloyd הוא מנהל העור האתני באוניברסיטת מיאמי).

זכור כי הסרת שיער בלייזר הוא יקר מאוד והתוצאות אינן מובטחות. הליך שש הרגליים עבור הרגליים שלי היה כ 5,000 $ לא כולל מס וטיפ. אאוץ. התוצאות הטובות ביותר הן ירידה של 80% בצמיחת השיער. שעווה היא הרבה יותר זול ואתה עלול להבחין ירידה של חמישים אחוז בכמות השיער לאורך זמן.

היומן הבא: חלק 5, הו לא! זה האביב ושערות הרגליים שלי נבטו!

קרא את הסדרה המלאה של רשומות יומן יומן הסרת שיער בלייזר גינאה חזיר.

הערת העורך: הליך הביקיני שעבר ב'חדש לגמרי 'נעשה ללא תשלום. הסופרת שילמה על טיפולי הרגליים שלה.

ככה? אתה יכול גם אוהב "מה קורה כאשר יש לי את הוורידים עכביש הוסר הרגליים שלי?"

No Replies to "האם הסרת שיער בלייזר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    39 + = 44