כיצד לגרות צמיחה ולקבל יותר עבה

כיצד לגרות צמיחה ולקבל יותר עבה

האם אתה בחיפוש אחר גבות עבות יותר? רבים הם על הכביש כמו שאתה כמו הזכות המלאכות יכול כראוי מסגרות את העיניים, לאזן את שאר הפנים הפנים תוך מתן מראה צעיר.

אנחנו אומרים לך איך להשיג אותם באופן מיידי, אבל נראה טבעי, כולל איך לעורר צמיחה, כך שאתה יכול להיות גבות מבט טבעי מלא. טיפים למה אתה עלול להיות שיש אזורים דלילים או בעיות נשירת שיער ומה אתה יכול לעשות בקשר לזה.

זייף את זה

על ידי מילוי אותם תקבל גלים מלאים יותר בתוך דקות. הטריק כאן הוא להשתמש בצבע הנכון, המוצר והטכניקות, כך שזה נראה כאילו אתה באמת לא להחיל שום דבר. אנחנו לא רוצים שהם ייראו צבועים.

  • אֲבָקָה: הם באים בגוונים ביותר לזרום עם השיער שלך ואת גוון העור וקל לעבוד עם.
  • עִפָּרוֹן: אלה עבודה טובה עם קצת תרגול. כמה אוהבים את היישום המדויק וכי קצה חד יכול ליצור קווים שנראים כמו שיער אמיתי, אבל הם לא כמו טיפש הוכחה כמו אבקה. זוהי אחת הסיבות מדוע כמה נשים משתמש בעיפרון נראה כאילו הם צבועים הגבות שלהם.
  • מוּס: אלה עובדים כמו מסקרה, מה שהופך את השיער סמיך וכהה יותר תוך החזקת אותם במקום.

קבל את צעד אחר צעד: איך למלא גבות

עבור מוצרים מן הצבעים הבסיסיים כדי להשלים את האביזרים עם סטנסילים ו פינצטה: ערכת גבות ערכות

לגדל אותם החוצה

מקצוענים יש דעות שונות על מה לעשות כאשר גוברת החוצה גלים מבט מלא.

כמה יגידו לא לגעת בהם במשך יותר מחודש ואחרים מציעים לנקות אותם כל שבועיים.

אני חושב שזה משתנה בהתאם לאדם. אם אתה צעיר, יש לך שיער כהה וזה גדל מהר, הייתי מציע לגעת בהם כל שבועיים כדי לשמור אותם מחפשים groomed בזמן זה בין שלב.

תחילה למלא את הצורה הרצויה ולאחר מכן לסחוט כל שיער מחוץ לה.

אם יש לך בעיה נוטים ללכת tweezer מאושר, אז עדיף להשאיר אותם לבד עד שהם גדלו. אם אתה לא יכול לקחת כל שיער עודף ואז לתזמן פגישה עם מקצועי ברור בתקשורת שאתה הולך וגדל אותם בצורה מלאה יותר.

מה שתבחר לעשות, באמצעות צבע כלשהו יכול לעשות עולם של הבדל. אבקה, עיפרון או מוס בעת שימוש נכון יכול לעזור להסוות את קו השיער stubbly כי הולך וגדל.

סיבות פחות דפדפן שופע

לחץ. לא מתמודד כראוי עם מתח יכול לעשות כל מיני דברים לגוף. בדיוק כמו שיש נשירת שיער על הראש, זה יכול לקרות לגבות. לעתים קרובות השיער יגדל בחזרה כאשר מתח שוכך.

בעיות בבלוטת התריס. שיער חריג דליל, במיוחד על החלק החיצוני של הגבות יכול להיות בשל מצב בלוטת התריס. (ראה: עשרת הסימנים ייתכן שיש בעיה בבלוטת התריס). פעמים רבות הגבים למלא בחזרה לאחר בלוטת התריס כבר מוסדר.

יתר על המידה. כאשר השיער מוסר שוב ושוב מן זקיק, זה יכול להיות פגום להפסיק לגדול או לחזור רזה או עדין. זה יכול לקרות עם tweezing, sugaring, שעווה ו השחלה.

הְזדַקְנוּת. גברים מקבלים שיער נסוג ומתחילים לצוץ את השיער על האוזניים עם השנים. משמרת ההורמונים שלנו מביאה לנו תענוגות אחרים. שיער צ 'ין לעתים קרובות הופך עבה יותר כהה וכמה גבות של נשים עשוי גם לקבל ארוך ודקיק כמו גברים, אבל הם גם מקבלים sparser.

תן להם דחיפה

בעוד עפרונות ואבקות הם נהדר, זה גם נפלא לא צריך להסתמך עליהם כל כך הרבה ויש לך שיער משלך. זה לוקח זמן לגדל את השיער, אבל אם הם בכלל לא מגיעים בכלל או ממש מטושטשת, אתה יכול לגייס קצת עזרה. גירוי גבהים כמו Talika Lipocils (קרא ביקורת) או Brow Relonge (להשוות מחירים) עשוי להביא תוצאות בערך ארבעה עד שישה שבועות.

No Replies to "כיצד לגרות צמיחה ולקבל יותר עבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2