ג ‘יניל גילוח טיפים לגברים – insightyv.com

ג ‘יניל גילוח טיפים לגברים

שְׁאֵלָה: האם יש לך עצות לגברים לגלח את איברי המין?

תשובה: יש הבדל גדול בין גילוח שיער הערווה הממוקם על העור גילוח איברי המין. העור על איברי המין הוא שונה מאשר חלקים אחרים של הגוף שלך, אז אתה באמת יכול לפגוע בעצמך. אני לא בחור, אבל ניק או לחתוך למטה על האשכים או הפין צריך להיות הרבה יותר גרוע מאשר על הפנים שלך. לחתוך יש גם את הסיכון של זיהום או בעיות אפשריות אחרות.

אבל זה לא אומר שאתה ללא אפשרויות אם אתה מחפש להיות לגמרי ללא שיער מתחת מתאגרפים שלך.
 

בחירה חכמה יותר: גוף של גברים

גילוח באזור הערווה סביב איברי המין שלך יכול להיעשות באמצעות סכין גילוח גילוח. אבל לא הייתי מציע להשתמש בשיטה זו על האשכים או הפין שלך. במקום זאת, נסה groomer שיער אישי של גברים / מכונת גילוח שנעשו במיוחד למטרה זו:

  • Norelco Philips גברים של Bodygroom (להשוות מחירים)
  • ManGroomer Ultimate Pro Pro Groomer (להשוות מחירים)
  • שיער eRazor Fuzion פיויק Shaver & Trimmer (קרא ביקורת)

את המוצרים הנ”ל על ידי Norelco ו ManGroomer ניתן להשתמש רטוב או יבש, כך שתוכל לחסוך זמן להתגלח תוך כדי להתקלח. ERazor שיער יכול לשמש רק יבש או עם סיכה גילוח יבש שלהם בשם Sinsation.

כל אחד מהמוצרים מאפשרים לך להשתמש בו כדי לקצץ את השיער למטה עם קבצים מצורפים או סוף נפרד. זה טוב לעשות לפני הגילוח כי אתה לא תשתמש למעלה כוח חיתוך ואם אתה רוצה השיער מגולח למטה לגמרי תוכל לעשות זאת פחות משיכות.

או אם אתה מעדיף אתה יכול להשאיר חלק השיער שלך באזור איברי המין לאורך trimmed בקפידה. ואתה יכול להשתמש בכלים על חלקים אחרים של הגוף שלך, כך תקבל יותר באנג עבור הכסף שלך. כמה בחורים לא רוצים לגלח חלקים אחרים של הגוף שלהם כמו בתי השחי או החזה, אבל רוצה שהם ייראו יותר מטופחים.

Trimming מסייע להשיג בדיוק את זה.

לכל מכשיר יש ראש גילוח מיוחד המיועד לשימוש על עור רגיש ללא סיכון רב לקיצוצים או לניקים כאשר נעשה שימוש נכון והמוצר מנוקה ומתוחזק. רק כדי להיות בטוח לקרוא את כל ההוראות, וכמובן, להשתמש בהתאם להוראות.

ספר לי עוד:

  • כיצד לקצץ שיער
  • כיצד להסיר שיער
  • היתרונות של שיער זמירה זמירה על גילוח

תופעות לוואי אפשריות

גילוח יוצר טיפים חדים כך תמיד יש אפשרות של השיער גדל בחזרה לתוך העור, גורם שערות צומח במיוחד באזור זה עם שיער סמיך, מתולתל. פילינג בקביעות מסייע למנוע זאת. כמו כן, שמירה על הלחימה המוצר על היד יכול לעזור להתמודד עם הבעיה ברגע שזה מתחיל.

גירוד הוא עוד אתגר משותף בעת גילוח באזור הערווה. אם אתה בוחר את גילוח ידני על חלק העור שלך אתה צריך להיות זהיר עם מה זה גילוח גילוח או ג’ל כמו כמה מרכיבים יכול להיות מרגיז או לייבש את העור שלך. ראה: גירוד לאחר גילוח?

שעווה היא אפשרות אחרת

גילוח, כידוע לך, נמשך רק זמן קצר. אם אתה מחפש אפשרות לטווח ארוך, אתה יכול לנסות גברים מקצועיים של שעווה ביקיני. כמובן שאתה תרגיש קצת אי נוחות כפי שהוא מושך את השיער.

בצד פלוס אתה יכול להיות שיער במשך שבועות בכל פעם מרומם את השיער מן הזקיק.

בעוד כמה סלונים ייתן מלא ברזילאי שעווה פרטית חלקים וכל – אני לא ממליץ על זה. אפשרות בטוחה יותר היא לקבל את שיער הערווה סביב איברי המין שלך הוסרו, וכן לקצץ את שאר עם גילוחי הגוף המוזכרים לעיל.

אם אתה בוחר ברזילאית, הקפד למצוא מישהו כי הוא לא רק מורשה ומיומן אבל יש ניסיון ספציפי עם שעווה ביקיני גברים. מקום טוב להתחיל בו סלוני שעווה כמו הסרת שיער מה שהם עושים כל היום כל יום.

No Replies to "ג 'יניל גילוח טיפים לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.