למעלה עצות למציאת מוצרים העכבר ואת סכיני גילוח עבור עור רגיש | insightyv.com

למעלה עצות למציאת מוצרים העכבר ואת סכיני גילוח עבור עור רגיש

למעלה עצות למציאת מוצרים העכבר ואת סכיני גילוח עבור עור רגיש

גילוח עם עור רגיש יכול להיות מאוד מסובך מקפץ מן פתרון אחד למשנהו בתקווה הקלה. מסמור את הסיבה מאחורי מה שעושה את הבכי שלך העור יכול להיות שונה מאדם לאדם וזה עלול לקחת קצת ניסוי וטעייה.

טיפים לגילוח העור הרגיש שלך

ברגע שאתה מקבל את הסיבה, או סיבות, מאחורי התגובה בשגרת הסרת השיער שלך אתה יכול לקבל הקלה אדמומיות, גירוד, ועוד תופעות לוואי מעצבנות.

להיות מודע למה של המוצרים שלך

ייתכן שיש משהו בערכת הגילוח שלך המפעילה בעיות. אתה יכול להיות אלרגי למרכיב, או שזה יכול להיות פשוט מרגיז או ייבוש לעור.

בחר מוצרים פחות סביר לגרום תגובה אלרגית

אנחנו יכולים להיות אלרגיים כמעט לכל מרכיב, מעשה ידי אדם או טבעי. אלרגנים נפוצים במוצרי טיפוח העור הם ניחוחות מלאכותיים (בושם), colorants, וחומרים משמרים מסוימים. (למידע נוסף: אלרגיות עור).

בדוק את התוויות בזהירות ונסה מוצרים ללא ניחוח חינם או עשה עבור עור רגיש. מוצרים אלה נוטים לעזוב את האלרגנים הפופולריים ביותר.

להתרחק מ irritants

למרות שאתה לא אלרגי למרכיב מסוים, זה עלול להיות מטריד את העור שלך להגיב באופן דומה אלרגיה לעור. ישנם גם גורמים אחרים שעשויים להיות אחראים ליצירת החמרה.

 • יותר מדי קילוף. גילוח exfoliates בפני עצמה. שימוש באקנה או במוצר אנטי אייג’ינג המכיל exfoliators רבי עוצמה (כמו חומצה גליקולית או סליצילית) או קרצוף טרום גילוח עשוי להיות משולב יותר מדי עם גילוח.

  לצמצם את כמות exfoliating או להשתמש משהו פחות אינטנסיבי.

  • פסולת נתונה לתער שלך. אלה תאי העור המתים ואת המוצר שאריות נצמד לתער שלך. העור הופך רגיש יותר לחיידקים בעת גילוח והוא בהחלט יכול לגרות את העור, לעתים קרובות גורם לאדמומיות, גירוד ופצעונים.

  הקפד לשטוף היטב את התער, לנקות עם אלכוהול לנגב או להשתמש במוצר כמו התער Pit Teneo כי מנקה את הגילוח בשבילך.

  הימנע Zappers לחות

  הגילוח ממלא את הלחות. חלק העור כבר בצד יבש יהיה מחמיר על ידי גירוד, מרגיש חזק ולהפוך אדום. נתרן lauryl גופרתי ונתרן lureth גופרתי, שני סוכני קצף המשמשים גילוח משחות וג ‘לים, ידועים לעור יבש. אלכוהול גם מוצרי טיפוח רבים, כולל אפטרשייב, יכול לעקוץ את העור מגולח טריים לקדם יובש.

  השתמש בשמן טרום גילוח אשר יסייע להגן על העור בזמן גילוח, להפחית את תופעות הלוואי הנפוצות כמו אדמומיות, בליטות, ושיער חודר, כל זאת תוך לחות העור. השתמש חם, לא מים חמים. בדוק תוויות לפני רכישת כל המוצרים ולחפש חומרי לחות כמו אלוורה, שמנים טבעיים, גליצרין. לסיים עם קרם אפטרשייב איכות או מזור.

  סכיני גילוח הטוב ביותר עבור עור רגיש

  זול חד פעמי יהיה להמיט על אלה אפילו עם העור הפחות פגיע על פני כדור הארץ. את היקר ביותר או fanciest גילוח לא צריך להיות התשובה. עם זאת, תער איכותי אומר את ההבדל.

  מה עובד נהדר עבור אדם אחד ולא לגרות את העור שלהם, לא יכול עבור השני. הנה כמה תכונות בסיסיות לחפש בתער, במיוחד אם אתה נוטה לגירוי:

  • ראש סובב. זה מתכופף עם הקימורים של הפנים או הגוף ונותן גילוח קרוב יותר עם פחות גירוי.
  • תעלה את המתכלים. האיכות היא לא טובה כמו תער ידני רגיל, אז יש סיכוי יותר של עור נסער.
  • להבים פחות. זה לא מפריע לכולם וזה תלוי המותג. עם זאת, עדיף לבחור סכין גילוח עם להבי פחות אם זה נראה בעיה.
  • לך לבית הספר הישן. תער בטיחות כפולה הוא כנראה מה סבא שלך שימש במשך רוב חייו. גברים רבים (ואפילו כמה נשים) משתמשים בסגנון זה כי הוא משתמש להב יחיד. יש אומרים את הגורם לגירוי, השיער הצומח ואת הבליטות הם מן הלהבים מרובים משיכת על השיער.

  זה הגילוח הגדול בסופו של דבר לאבד את החיים שלה להתחיל למשוך את העור ולגרום לגירוי. אנחנו יודעים לשים להבי טרי יכול לעלות הון קטן. עם זאת, ישנן דרכים רבות לעשות אחד האחרון זמן רב, כך שתוכל לחסוך כסף.

  No Replies to "למעלה עצות למציאת מוצרים העכבר ואת סכיני גילוח עבור עור רגיש"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   49 + = 56