הסרת שיער גוף שיטות חיתוך לגברים | insightyv.com

הסרת שיער גוף שיטות חיתוך לגברים

הסרת שיער גוף שיטות חיתוך לגברים

גברים ונשים כאחד יש את דעותיהם כאשר מדובר כמה ואיפה גברים צריכים שיער הגוף. כמובן, מגמות אופנה ואורח חיים להכתיב גם את הגוף ואת שיער הפנים. ויש גברים שמסירים את שיער הגוף שלהם מסיבות גבריות, אתלטיות או ביצועים. לדוגמה, גברים מירוץ אופניים כמו לשמור על הרגליים מגולח כדי למנוע פריחות או שערות צומח כי הם בדרך כלל שם הדוק עור לייקרה או מכנסיים קצרים סטרץ ומכנסיים.

שחיינים יסיר שיער מהחזה, הגב והזרועות, כמו גם את הרגליים שלהם כדי להגביר את מהירותם. מפתחי הגוף יגיעו עד שעווה או גילוח כל הגוף שלהם כדי להדגיש את ההגדרה של השרירים שלהם. אבל רוב האנשים המודרניים לא הולכים לקיצוניות אלה ומעדיפים להראות כמות מסוימת של גוף ופנים.

עבור החבר ‘ה האלה שרוצים להסיר או לקצץ שיער הגוף, יש מגוון של שיטות זמין. למרבה המזל, עברנו כברת דרך ארוכה מאז השתמשנו בכמה צדפים או באבן צור כדי לגרד ולספוג שיער כמו שעשינו מערות, וגם לא זכוכית וולקנית או סכיני גילוח אחרים של העבר. שיטות מודרניות הרבה יותר קל, אבל לא תמיד כאבים. הנה רשימה של שיטות להסרת שיער לא כולל נהלים להסרת שיער קבוע.

הסרת שיער ושיטות טיפוח עבור גברים

גילוח: זה יכול להתבצע עם מספר עצום של סכיני גילוח, מקצה ישר אל ידני, וגם מכשיר חשמלי.

גילוח הוא הדרך המהירה ביותר להסרת שיער כפי שהוא מיידי מתגלח עם שבץ פשוט. הקפד להיות מראש לחלח העור ממים חמים, להשתמש באיכות טובה גילוח שמנת או ג’ל, ולוודא שאתה להתגלח בכיוון של צמיחת השיער, לא נגד זה. החיסרון של שיטה זו הוא כי השיער גדל בחזרה מרגיש גס יותר בגלל קצה קהה תער משאיר על השיער על פני העור, מה שהופך אזורים רגישים מגרד ולא נוח.

 

זְמִירָה: כאשר המטרה היא לקצץ את השיער אבל לא לחסל אותו, זמירה היא השיטה הטובה ביותר. אתה צריך לשמור שימושי זוג מספריים חיתוך שיער המכונה המזמרה עבור אורכים ארוכים יותר של שיער כגון זקן מלא. יש על היד זוג קטן בוטה אפוס מספריים עבור אזורים הזקוקים תשומת לב זהירה יותר, כגון הגבות, האף, השפתיים והאוזניים. כמו כן, קליפר קטן הנקרא גוזם חיונית לניקוי השיער ואת הצוואר פאות בין התספורות. Trimmers זמינים סוללות התוספת, סוללה חד פעמית וגירסאות סוללות נטענות.

עווית: כדי לעקור שיער חודרני pesky או שיער תועה על הפנים או הגוף שלך, פינצטה היא שימושית מאוד שיש. רבים פינצטה הם קטנים וייתכן שיהיה קשה להתמודד, ולכן, לחפש סוגים שיש להם ידית גדולה יותר כי הוא נוח לידיים של גבר. הקפד לא לעסות שיער גדל מחפרפרת, כמו מפתה כפי שהוא, בגלל גירוי פוטנציאלי אתה יכול לגרום השומה. פשוט לקצץ בחזרה את השיער השומה עם זוג קטן של מספריים.

הַשׁחָלָה: זוהי שיטה המסורתית נמצא במזרח אסיה או המזרח התיכון תרבויות וזכתה לאחרונה פופולריות רבה באמריקה. חוט של חוט משמש פשוטו כמשמעו את השיער הוא פופולרי ב grooming את הגבות.

רבים טוענים כי זה פחות כואב מאשר שעווה פחות מרגיז מאשר tweezing. אתה צריך לבקר אסתטיקה מקצועי שיכול לבצע את השיטה הזאת על הפנים שלך כראוי.

שעווה: סוגים שונים של שעוות משמשים באזורים שונים של הגוף. ערכות הבית זמינים לרכישה, עם זאת, הניסיון הראשון שלך צריך להיות עם אסתטיקה מקצועי לפני שתנסה פעם ליישם שיטה זו על עצמך. שכבה דקה של שעווה חמה מתפשטת על אזור מסוים, הולך עם צמיחת השיער. ואז, עם רצועת בד דמוית מוסלין, נלחץ בעדינות על השעווה ומשך את הכיוון לכיוון צמיחת השיער, לשמור על העור נחמד ומתוח. זוהי שיטה מצוינת למחצה לצמיתות הסרת שיער לא רצוי השיער בדרך כלל גדל בחזרה רך. שוב, אני חייב לחזור, אל תנסה שיטה זו על עצמך אם לא הוכשרו כראוי כי אתה יכול לשרוף את העור שלך, ואפילו לקרוע את העור שלך מיד.

סוכר: זה דומה מאוד ביישום השיטה כמו שעווה, עם זאת, המרכיב העיקרי הוא שונה. שעווה אינה בשימוש, אלא חומר דביק עשוי סוכר ומרכיבים אחרים הנגזרות מן המזון. הפוך את הסוכר על שעווה היא שאתה בדרך כלל לא נשארים עם שאריות דביקות לא נוח כמו הסוכר מסיר קל יותר מאשר שעווה. החיסרון הוא שאתה צריך לחכות יותר בין סוכרים מאשר שעווה, כלומר אורך השיער הדרוש כדי לשמור על הסוכר צריך להיות ארוך יותר נדרש עבור שעווה.

Depilatories: בדרך כלל מגיע דפילילציה בצורת קרם. המרכיב הפעיל המבוסס על אלקליין מבקע בעצם את זקיק השיער עד שהוא חומר עבה שניתן לנגב או לשטוף. שיטה זו זמינה בקלות בכל חנות סמים ומגיע בגוף או גרסה פנים. בדומה לגילוח, אתה מסיר רק את השיער אל פני העור; ולכן תצטרך להשתמש בשיטה זו בתדירות גבוהה יותר (בניגוד שעווה כי בעצם מסיר את השיער מתחת לפני השטח של העור). להיות מודעים לכך כי הוא מוצר כימי משמיץ ריח חזק. כמו כן, הקפד לעשות בדיקת טלאי תחילה על העור שלך לפני שתנסה יישום מלא, כי אתה עלול למצוא את העור שלך הוא רגיש מדי עבור סוג זה של המוצר.

לְהַלבִּין: אתה לא תוכל לחסל שיער עם מוצר זה, אלא להאיר את הצבע כדי להפחית את המראה שלה. הקפד לרכוש אקונומיקה כי נועד במיוחד עבור הפנים שלך או הגוף. אין להשתמש אקונומיקה המיועדת הדגשת שיער או אקונומיקה הבית. גרסה זו של אקונומיקה עשוי להיות עדין על העור, אבל בדיוק כמו עם קרם דפילציה, הקפד לבצע בדיקת תיקון לפני החלת לך. Bleach ניתן לרכוש ברוב חנויות הסמים בחנות לציוד היופי. ייתכן שיהיה עליך לחזור על התהליך ביום אחר כדי לקבל את אפקט הבהרה מלא, אבל לא להחיל פעמיים באותו אזור ביום אחד. היזהר מאוד בעת שימוש במוצר זה סביב העיניים.

No Replies to "הסרת שיער גוף שיטות חיתוך לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 − = 38