הנה איך לגלח עם אקנה

גילוח עם אקנה שונה על העור כי הוא לא שבור החוצה כי זה במצב יותר רגיש ופגיע. כי יש סוגים שונים של פצעונים סוגי העור, מה מעצבן או עוזר לאדם אחד לא יכול עבור השני. בכל מצב, אנחנו רוצים להציג את הסכום הנמוך ביותר של חיידקים, לא לגרום לגירוי ולעשות גילוח נוח ככל האפשר על העור.

אנחנו רוצים לרסן את מספר החיידקים והלכלוך מאזור עור אחד למשנהו. אז טיהור מראש לגלח עם מים חמים יהיה הכנה את העור.

אנחנו יודעים בדרך כלל לסחוט פצעון לא מומלץ. אבל אם יש לך whitehead זה כמעט נוטף, עדיף לפוצץ אותו כראוי לפני ניקוי כדי להיפטר התוכן. התער לא יהיה עושה את השבירה ואת החדרת חיידקים לעצמה ואז באזורים אחרים של העור.

02
מתוך 10

חמם את זה

ריכוך העור והשיער יגרום להם להיות גמישים ולכן יש פחות משיכת משיכה בעת גילוח. כאשר אין מעט משיכה על העור, זה שווה פחות גירוי וטראומה. זה מועיל במיוחד באזורים שעשויים להיות כבר במצב מחמירות.

במקלחת תן את האדים ואת מים חמים לעשות את העבודה על ידי עובד את התער לאחר שאתה כבר בתוך כמה דקות. אם השגרה שלך ליד הכיור, במקום מגבת חמה על שיער הפנים במשך כמה דקות מראש להתגלח כדי לרכך.

03
מתוך 10

לקפוץ למעלה...

עם מברשת גילוח, זאת אומרת. באמצעות תנועות מעגליות עם קרם הגילוח או ג'ל זה עוזר להרים שערות למעלה, כך שהם לחתוך קהה במקום בזווית, יצירת פחות סיכוי של השיער הצומח ואת בליטות גילוח.

תוכלו גם להתקרב לגילוח בלי להשתמש בתער גילוח מרובה או במעבר אחד או יותר. עם תוצאות אלה גדול יותר, ייתכן שתוכל ללכת יום נוסף בין לבין.

צעד זה לא יכול להיות מתאים במקרים חמורים של אקנה או אם זה מעודד כל גירוי. הקפד להשתמש במין הנכון של סוג העור שלך.

04
מתוך 10

גילוח סביב אזורי סכנה

אם בכלל אפשרי, להימנע מעבירה את התער ישירות מעל פצעונים. זה יכול לשבור whiteheads גורם חיידקים להתפשט בקלות לפלוש העור מגולח טרי. גם אם פצעון אין ראש, כל סוג הוא כמעט תמיד אדום ו מודלק את הגילוח יכול לגרות את האזור, גרימת דימום ו הצטלקות.

05
מתוך 10

צד ימין

היזהרו להבים מרובים. הם נותנים גילוח קרוב, אבל יותר חיכוך - וזה לעתים קרובות יותר מדי על מקרה חמור של אקנה, כי העור הוא כל הזמן עוברים מחזורי ריפוי.

במקום זאת, השתמש ביד קלה עם להב איכות יחיד בעל ראש ציר או לעבור על מכונת גילוח חשמלית. אתה לא יכול לקבל את הגילוח החלקה ביותר בעולם כמו להב ידני מרובים יכול לספק. אבל גילוח שלא נמשך זמן רב מפצה על פחות טראומה.

06
מתוך 10

תער נקי שווה עור בהיר יותר

חיידקים לא רצויים אינו חבר אקנה. סכין גילוח יכולה להכיל תאי עור מתים, להיצמד למוצר ולחיידקים ששטיפה מהירה מתחת למים אינה מסירה היטב. מעניין, אלה האשמים גם משעמם את הלהב לפני הזמן שלה. אז לא רק תוכל לחסוך כסף להיות מסוגל להשתמש להב יותר הסרת אותם, יהיה לך פחות סיכוי לגירוי בעור לעודד את הבעיה פצעון.

הנה איך: בזמן גילוח, שוטפים לשטוף את הלהב ידני. לאחר מכן, לשטוף היטב מכל הצדדים, לנער את המים, לנקות עם אלכוהול לנגב חנות מחוץ למקלחת, כי מים ולחות גם להפחית את חייו של תער. לקבלת דרך מהירה יותר כי 'מחדד' להבים על ידי ניקוי נותן לו חיים ארוכים יותר, לנסות את בור התער.

מעדיף תער חשמלי? בצע את ההוראות מהיצרן לניקוי.

07
מתוך 10

לגלח את הדרך הנכונה

רוב מוצרי אקנה מכילים exfoliators עוצמה, (כמו חומצה סליצילית, glycolic, לנבוח ערבה לבן, retinols, אנזימים) כדי לשמור על תאי העור המתים משם ולקדם מחזור תאים חדשים הוכח כדי לסייע להילחם פצעונים עבור רוב. אם אלה הם מה שאתה משתמש, זה עשוי לשמור על העור במצב overfolated יתר, מה שהופך אותו רגיש.

עבור הסכום הנמוך ביותר של משיכה על השיער, אשר מגיע מן זקיק השיער שבו פצעונים טופס, להתגלח עם גרגר השיער. כמובן גילוח נגד התבואה או הכיוון של צמיחת השיער מספק גילוח קרוב יותר, אבל מושך יותר על העור יכול לעצבן המצב כבר בסיכון יצירת גירוי יותר.

08
מתוך 10

גילוח פחות

גילוח exfoliates העור zaps לחות, אז זה יכול להיות משליך את שגרת טיפוח העור שלך. כל מי שנלחם במלחמה עם אקנה יודע שיש איזון עדין של פילינג לחות צורך. תאים מתים יש לקחת משם, אבל יותר מדי קילוף יכול לגרום לגירוי ולעודד יותר שמן הייצור. העור לא צריך להיות שמנוני מדי או יבש מדי כמו חוסר איזון גם יכול לזרוק את העור לתוך breakout או לעשות את זה מגרד ו flaky.

האם יש דרך לקצץ? אולי ספורטיבי הרבה שיער הפנים הוא לא שלך או שאתה צריך להתגלח על העבודה שלך. האם אפשר ללבוש זקן זיפים או לדלג על יום? נסה לתת את הפנים שלך לנוח בסופי שבוע.

09
מתוך 10

מה זה גילוח שלך Kit?

כל החומרים שאתה שם על העור שלך עשוי להיות חבר או אויב. אמנם ישנם סוגים שונים של העור, את חומרת אקנה וגורם, חשוב להסתכל על תוויות של מוצרים אתה משתמש כדי להתגלח. מה יהיה יותר עזרה מאשר נזק יהיה תלוי בסוג העור האישי שלך, אבל יש לנו כמה הנחיות כלליות.

No Replies to "הנה איך לגלח עם אקנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2