קל הביתה הסעד עבור השיער הצומח | insightyv.com

קל הביתה הסעד עבור השיער הצומח

אינגרדים שיער הביתה תרופות יכול לשמש לטיפול באדמומיות, גירוי ולעתים קרובות זיהום שמגיעים עם בעיה זו מטרידה. אלה bumps הם אתגר, בלשון המעטה, עבור רבים לאחר הסרת שיער במיוחד כאשר השיער הוא סמיך או מתולתל. טיפים אלה יסייעו לך להשיג עור חלק יותר תוך שמירת כסף מדי.

רוב הפתרונות הבאים מכילים איזשהו סוג של פילינג כדי להיפטר מתאי העור המתים ולעזור לשחרר את השיער שלנו של העור להצביע למעלה, במקום לצמוח בחזרה לתוך העור. Exfoliators כימיים הם אחד המרכיבים העיקריים של מוצרים קמעונאיים עשה כדי לעזור לשחרר את השיער.

יש לנו כמה חלופות טבעיות כימיקלים. רק להיות מומלץ כי פתרונות טבעיים לעתים קרובות לקחת קצת יותר זמן לעבוד ולעיתים קרובות צריך להיעשות באופן קבוע בגלל אופי עדין שלהם. והואיל, מוצרים שנעשו כדי להילחם השיער גדל בחזרה לתוך העור להשתמש בכימיקלים חזקים, עשוי להיות מהיר יותר משחק בגלל אופי תוקפני שלהם.

מלח scrub for ingrown hairs

תמונות מתוך: אוקסנאן Denezhkina / Getty

מלח הוא exfoliator נפלא ומנקה העור. זה מועיל במיוחד עבור אלה שיש להם עור שמנוני ושיער גס.

לכל אחד יש מלח בבית! זה נגיש באופן נרחב, זול וקל מאוד לשימוש בעזרה העור לדחוף את השיער חודר תוך לחימה זיהום. קבל את המתכון שלנו ולברר כיצד להשתמש תערובת מלח על הפנים שלך ואת הגוף להילחם אלה bumps מגעיל. זה פשוט לעשות ולהשתמש.
יותר ”

No Replies to "קל הביתה הסעד עבור השיער הצומח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 + = 29