כיצד למצוא את צורת המצח הטוב ביותר עבור הפנים שלך צורה | insightyv.com

כיצד למצוא את צורת המצח הטוב ביותר עבור הפנים שלך צורה

שֶׁל גִיל הָעֶשׂרֵה eyebrow design, eyebrow shapes, brow design shapes

קוואוונדו נגויין / איסטוק

לפעמים בני נוער לבחור צורה גבה דק מאוד לקחת יותר מדי שיער, אבל מקבל אותם בעיפרון דק הוא אף פעם לא טוב. הנה נערה צעירה שיודעת לתת לגבות שלה צורה יפה שאינה נראית עבותה בלי לעשות זאת.

אל תסמכו על סטנסילים גבות לקבלת תוצאות מצוינות. באד באדי עוזר לך ליצור את הצורה הנכונה עבור הפנים שלך.

הערה: מדריך זה הוא במיוחד עבור נשים, אם אתה מחפש עצות גבות בעיצוב לגברים שבהם כללים שונים חלים לבדוק: כיצד לגייס הגבות של גברים.

02
של 07

לרכך תכונות חדה

מֵצַח shape, eyebrow shape, eyebrow shaping

קטרינה גובורושצ’נקו / איסטוק

צורת גבה זו עבור הפנים שלך עם קשתות מעוגלות יסייע להביא איזון יותר אם יש לך תכונות זוויתית. שימו לב איך הקווים המעוגלים מרככים את קו הלסת הזוויתי של הדגם. אם הגלים היו זוויתיים יותר או מחודדים אז זה היה להדגיש את הקווים החדים של צורת הפנים שלה.

זכור, אתה רק רוצה לקחת כל השיער כי הוא מחוץ לצורה שלך על גבי המצח. (לקבלת עזרה נוספת ראה: האם אני צריך לעסוס את החלק העליון של הדפדפן?) אז להיזהר כאשר מנסים לעשות קווים עגולים. אבל, אתה תמיד יכול ‘לזייף את זה’ עם עיפרון גבות כמו מיליארד דולר דפדפן Universal Brow Pencil (להשוות מחירים). זה ניסח לעבוד עם כל העור ואת גוונים, כך שאין ניחוש בבחירת הצבע הנכון.

לקבלת מוצרים נוספים לראות: גבות ערכות עיצוב

03
של 07

השתמש בדפדפן שלך כדי להרים

גַבָּה shape mature women, brow shape, eyebrow shape, eyebrow shaping

תומאס נורתקוט / גטי

דוגמה מושלמת של מה הצורה גבה יכול לעשות עבור נשים בוגרות. קשת זו מעניקה לפניה “הרמה” כללית, ועדיין יש לה צורה מלאה. אבל לא להתחיל להשתגע כאשר tweezing הגבות שלך, ככל שהקשת לא אומר יותר שנים נלקחים משם.

גבות של נשים מבוגרות לעיתים קרובות נוטות להיות אפורות מדי. אז במקום להשתמש צבע שיער רגיל, לבחור צבע גבה מיוחד (לקרוא צעד אחר צעד).

אם הגלים שלך הפכו דלילים, נסה מחזירה גבה כדי לעזור דלק גבה השיער בחזרה. ראה: 5 סרום הצמיחה הגבות

04
של 07

השכנה

גַבָּה shape young women, brow shape, eyebrow shape, eyebrow shaping

צילומים

צורת גבות זו עבור הפנים שלך מראה שאתה עדיין יכול להיות מלא גלים כי לא נראה מגודל או מבולגן. יש לה גלים מוגדרים בצורה פנטסטית, המשלימים גם את תווי פניה הבולטים. גבות קטנות עם תכונות גדולות יותר לא משתלבות היטב.

לפעמים זה אורך של השיער כי הוא גורם להם להיראות uncpt או עבות מדי לטעמך. דרך פשוטה וקלה היא להיפטר הראשון בתפזורת. (ראה: כיצד לקצץ הגבות.) הגבות שלנו בעיצוב צעד אחר צעד מסייע לך ליצור את הצורה הנכונה כדי לאזן את תכונות הפנים שלך.

05
של 07

הכל מורכב

גַבָּה shape young women, brow shape, eyebrow shape, eyebrow shaping

אולפני פלוש / Getty תמונות

הצג את צורת הגבות היפה שלך! נשים שיש להן גלים קלים וקלים יותר נוטות ללכת לאיבוד כאשר כולן מורכבות. הוסף קצת הגדרה ולשפר את הצבע כדי להראות את הצורה הנפלאה שלהם, מסגרת העיניים שלך כמו לעיל. שֵׁדוֹן. קוסמטיקה Eyebrow Kit (קרא ביקורת) עובד נהדר והוא זול מאוד.

למד עוד:

 • איך למלא גבות
 • Talika הגבות Extender סקירה
 • סקירה Japonesque Brow Kit
06
של 07

פשוט אך אלגנטי

גַבָּה shape, eyebrow design, eyebrow shaping tips

תמונה

רק בגלל צורת הגבות שלך ישר לא אומר שזה חייב להיות משעמם. אתה צריך לעבוד עם מה שיש לך, כמו המודל הזה כנראה נולד עם גבות “ישר” באופן טבעי. אז במקום לעבוד נגד מה יש לה ולנסות להשיג הרבה צורה, ונגמר משהו רזה מדי, קשת פשוטה עם הגדרה מסגרות פניה יפה.

למד עוד:

 • טיפים גבות עיצוב
 • גבות הצורה שלב אחר שלב
 • כיצד לעסות הגבות
 • מצא צורת גבה טובה על פי צורת פנים (וידאו)
07
של 07

עיצוב גבות אסיה

אסיה eyebrows

תמונה

האשה הזאת מדהימה, וגם הגבות שלה. לדעתי הם העובי המושלם. ולמרות שיש לה לסת חזקה, היא עדיין רכה. אז הזוויות החדות יותר על גבותיה עובדות היטב עם שאר פניה ומדגישות את עיניה היפות.

עם אסייתים רבים, בעיקר אסיאתים מזרחיים, הגלים נוטים לצמוח. זה קורה לעתים קרובות לכיוון באמצע המצח. אז אתה צריך להיות זהיר בעת הסרת השיער לאחר שתחליט על הצורה. (ראה וידאו: כיצד Arch הגבות).

עבור אחד, שיער כי הוא הולך וגדל יכול להיות טועה עבור שיער זה צריך להיות מוסר כאשר בתפזורת ייתכן רק צריך ללכת. לעתים קרובות זמירה קלה מסייעת להסיר את כמות עודפת. אבל אתה צריך להיות זהיר במיוחד, כי אם זה גזוז קצר מדי, השיער יכול לבלוט.

עם שעווה (לקרוא כיצד לבצע) ו tweezing (לקבל כיוונים) השיער צריך להיות מוסר בכיוון ההפוך של צמיחה. אז אתה צריך לדעת באיזה כיוון זה הולך וגדל לעשות את זה בצורה נכונה. עדיף לעבוד לאט.

No Replies to "כיצד למצוא את צורת המצח הטוב ביותר עבור הפנים שלך צורה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  68 + = 78