האם הסרת שיער בלייזר? – insightyv.com

האם הסרת שיער בלייזר?

טיפולי הסרת שיער בלייזר הם השיטה המאושרת על ידי ה- FDA להפחתת שיער לצמיתות, אך לא להסרת שיער קבוע. זה דורש טיפולים מרובים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

איך זה עובד?

מכשיר לייזר ידני שולח אור פולס על העור כדי לחפש את פיגמנט כהה (צבע) של השיער פוגעת זקיק השיער. השיער יתחיל ליפול בתוך 10 – 14 הימים הבאים לאחר הטיפול.

השיער גדל בשלבים שונים: גידול, מנוחה ושפיכה. כי כל השיער הוא לא על אותו שלב בכל זמן נתון, טיפולים מרובים נדרשים כדי לקבל את השיער בשלב הצמיחה, על הלייזר להיות היעיל ביותר.

The Pros

 1. הפחתת שיער יכולה לעשות עולם של הבדל. אמנם אתה לא יכול לקבל חלקה לחלוטין משיי לנצח, השיער צריך להיות פחות מורגש ודורשים פחות גילוח או שעווה. לדברי Mayo Clinic, לייזרים יכולים להפחית את ספירת השיער 40% עד 80%.
 2. מעט שיער ללא צורך בטיפולים. בהתאם לסוג לייזר, השיער יכול להיות מגולח ללא הרף, כולל יום של טיפול או רק דורשים כמה ימים בשווי של צמיחה.
 3. טיפולי הסרת שיער בלייזר אינם צורכים זמן רב. שטחים גדולים ניתן לטפל בבת אחת, בניגוד אלקטרוליזה אשר דורש כל זקיק מטופלים בנפרד. טיפול לייזר נעשה על הגב לוקח בערך שעה.

  הרמאים

  1. צלקות, שלפוחיות ו כוויות יכולות להתרחש. למרות שזה לא נפוץ מאוד, אלה עדיין תופעות לוואי אפשריות, במיוחד ממישהו חסר ניסיון.
  2. זה לא זול. שיעורי הממוצע להלן. עלויות הסרת שיער בלייזר תלויות במקום שבו נמצא המקום, ובסוג המתקן. כל ביקור ממוצעים $ 200 – $ 900, בהתאם לגודל של האזור המטופל.
  1. טיפולים מרובים נדרשים. זה לא פלא אחד פגע. בדרך כלל, 4-6 טיפולים נדרשים, ברווח על כחודש בנפרד כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר לצמצום השיער.
  2. לא כולם מועמדים. כי מטרות לייזר חושך, אנשים עם שיער כהה ועור בהיר מתאימים יותר לטיפולי לייזר. כמה לייזרים זמינים לתת תוצאות לאלה עם שיער בהיר / אור בהיר עור כהה / שיער כהה, אבל התקדמות עדיין מתבצעת.

  פקטור

  רמת אי הנוחות משתנה בהתאם לסוג הלייזר שבו משתמשים, סוג השיער של האדם, אזור הגוף מקבל טיפול, ואת הסף האישי של האדם. קבלת טיפול להסרת שיער בלייזר משולה לגומייה המתנפצת על העור. הפגישה הראשונה בדרך כלל כואב ביותר ולאחר מכן שוככת עם ביקורים נוספים. אנשים עם שיער סמיך מאוד, כהה לעתים קרובות מרגיש קצת יותר כאב מאשר אלה עם שיער דק, כי שיער כהה סופג יותר של אור הלייזר.

  No Replies to "האם הסרת שיער בלייזר?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.