מומחים שתף טיפים שעווה הברזילאי

מומחים שתף טיפים שעווה הברזילאי

שעווה ברזילאית לא צריכה להיות חוויה מפחידה אם אתה הולך לטכנאי הנכון. שעווה מומחה מחנך לאונרד סראני עונה על השאלות המובילות על שירות זה המומחיות, כוללים חששות כללי נימוס ומה לחפש טכנאי שלך כדי לקבל שירות בטוח ומקצועי. למידע נוסף עליו בפרופיל שלו.

שעווה הברזילאי הוא מאוד פופולרי, אבל לא כל הטכנאים יודעים איך לבצע סוג זה של שעווה ביקיני בבטחה. מה הלקוחות צריכים לחפש כאשר מחפשים סלון וטכנאי כדי לקבל שירות זה המומחיות?

זו שאלה גדולה.

שעווה הפך המומחיות בשנים האחרונות עם האבולוציה של גוף מלא שעווה ברזילאית. לא כל סלון או ספא יש את המומחיות לבצע שעווה ברזילאית בטוחה ויעילה. זכור כי אם טכניקות שעווה סטנדרטי משמשים באזורים הרגישים ביותר שלך, אתה עומד סיכוי טוב להיות חבול. זה יוביל לכאב במשך מספר ימים או עד שבוע. הנה כמה מהדברים שאתה רוצה להיות מודע בעת בחירת סלון מושלם.

 • האם הטכנאי עבר הכשרה רשמית בשעווה ברזילאית?
 • כמה שעווה ברזילאית הם עושים בשבוע?
 • האם הם משתמשים חָדָשׁ שעווה בכל פעם השעווה מוחל? אם הם משתמשים באותו המוליך בכל פעם השעווה מוחל, יש סיכוי טוב שעווה מזוהמת. מצא עוד סלון.
 • האם הטכנאי חובש כפפות? אתה תהיה מופתע כמה טכנאים עוֹד שעווה ללא כפפות. הציפורן היא מיטה של ​​חיידקים הנפוץ ביותר הוא סטפילוקוקוס. זה יכול לגרום כל דבר מן סעפת כדי הלם רעיל ואפילו מחלות אכילת העור. כאשר השיער שלך מוסר מן השורש זה מאוד רגישים לזיהום. כאשר הטכנאי שלך לובש כפפות, זה ממזער את הסיכוי לזיהום.
 • האם הטכנאי משתמש בשעווה קשה וברצועת שעווה? שעווה קשה היא סוג של שעווה כי מתקשה והוא מוסר ללא רצועה. (שעווה קשה יש להשתמש באזורים רגישים יותר.זה ימנע נזק העור באזור labia רגיש מאוד שלך).

זהו אחד השירותים "הקרובים ביותר" קשר בספא. אז מה הוא נימוס עבור לקוח כאשר מקבל ברזילאית?

כל סלון שונה.

כללי התנהגות נאותים הוא פשוט גישה מקצועית על ידי הטכנאי שלך. אתה כנראה תקבל מגבת וביקש להסיר את המכנסיים. כן, גם את התחתונים שלך. כמה סלוני עשוי להציע לך גרבונים חד פעמי, עם זאת, הם נוטים להפריע את הדרך ולהפוך אותו קשה יותר להגיע לאזורים מסוימים. הטכנאי שלך יכול לדבר איתך כדי לעזור להקל על כמה עצבים.

אני מדבר עם הלקוחות שלי ומסביר להם מה אני עושה ולמה. מצאתי כי חינוך הלקוחות שלי תוצאות שירות רגוע יותר. אל תתביישו! הטכנאי שלך מתרכז על צמיחת השיער ומרקם העור. העובדה שאתה עירום מן המותניים למטה הוא לגמרי לא רלוונטי לטכנאי.

ייתכן שתתבקש להפוך על ולקבל את הברכיים כאשר הם שעווה הבטן שלך. אם אתה לא נוח עם זה פשוט ליידע את הטכנאי שאתה לא רוצה להיות שעווה שם. אני אישית לא אוהב את המיקום הזה. יש לי את הלקוחות שלי פשוט להביא את הברכיים אל החזה שלהם. זה מאפשר הסרה מושלמת של השיער למטה.

אנו יודעים תברואה חשוב ביותר עבור כל שירותי שעווה כדי לשמור על הלקוחות מפני זיהום ומחלות. למה זה אפילו יותר חשוב עבור הברזילאים?

בעת ביצוע הברזילאי, תברואה הופך אפילו יותר חשוב.

אם הצעדים הנכונים לא נלקחים, אתה עומד סיכוי טוב להיות חולה או התקשרות זיהום. לא לדאוג! אם תבחר סלון הבא כמה כללים סניטריים פשוט יהיה בסדר.

 • ודא שהם משתמשים חָדָשׁ בכל פעם שהם מחילים שעווה על העור.
 • ודא שהם לובשים כפפות.
 • ודא את פינצטה או כל כלי אחר הם משתמשים הם מחוטא.

מה תופעות לוואי אפשריות או בעיות אדם יכול להיתקל כאשר מקבל זה שעווה המומחיות?

אם שעווה שלך מבוצע על ידי מקצועי מנוסה, לא יהיו תופעות לוואי שליליות או כאב. אתה יכול לצפות קצת אדמומיות במשך כמה שעות אבל זה צריך להיות זה. אם העור שלך רגיש מאוד אתה יכול להיות אדום עד 24 שעות.

אם מתבצע על ידי טירון תופעות הלוואי יכול להיות נרחב יותר. אם אתה כואב יותר ואז כמה שעות, רוב הסיכויים הטכנאי שלך הסיר קצת עור.

אתה יכול להישאר כואב במשך עד שבוע יכול לגרד.

בסך הכל שעווה ברזילאי הוא אחד השירותים הגדולים ביותר שאתה יכול לעשות. זה יבטל גילוח עד ארבעה שבועות ולהשאיר את העור רך וחלק. הלקוחות שלי אומרים לי שהם מפונקים עכשיו! גילוח כבר לא אופציה. אם אתה צריך מידע נוסף על שעווה הברזילאי אתה יכול לבקר באתר האינטרנט שלנו ב מקצועי-skin.com

No Replies to "מומחים שתף טיפים שעווה הברזילאי"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  44 − = 39