מסיכת אבקת אספירין מתכון לשיער אינגרו

מסיכת אבקת אספירין מתכון לשיער אינגרו

אספירין מסכה תחסוך לך הרבה על כמה יקר ביותר פופולרי מוצרי הסרת השיער ingrown. איך זה? אספירין הוא בדרך כלל אחד המרכיבים הפעילים שלהם כדי להדוף את הבליטות והאדמומיות כי הוא מכיל חומצה סליצילית, exfoliator חזק להשיל את תאי העור המתים, ומאפשר את השיער מתפתחת לשחרר.

הפעולה העמוקה של חומצה סליצילית של חומצה סליצילית יכולה לקחת לחות יחד עם זה.

אלא אם העור הוא מיובש או חסר מים, סוגי עור שמנוני צריך להיות בסדר ערבוב זה עם מים. אחרת להוסיף שמן חוחובה, שמן צמחי הקרוב חלב (שמן) כי בני האדם לייצר, כדי לעזור לחדש לחות אבודה לעור רגיל ויבש.

דבש הוא לא רק מתוק לאכול אבל יש טבעי לחות, חיטוי, אנטי מיקרוביאלית, אנטי בקטריאלי נכסים. הוספת דבש יעזור להדוף חיידקים ולכן האזור אינו הופך נגוע, לחות את העור, ולהפחית נפיחות. כל כך נחוץ.

רכיבים

 • 3 עד 4 טבליות אספירין ללא ציפוי
 • לעור שומני: 1/2 כפית מים או
 • לעור רגיל עד יבש: 1/2 כפית שמן חוחובה
 • דבש

כיוונים

 1. מניחים מים חמים בקערת זכוכית גדולה. קח 1 כפית דבש ו 1/2 כפית מים או שמן חוחובה והכניס אותו בקערה קטנה יותר יושבת במים חמים, כך זה מרכך.
 2. למחוץ שלוש עד ארבע טבליות אספירין ללא ציפוי באמצעות מרגמה ועלי או מזלג. מוציאים את קערה של תערובת דבש ממים חמים ומוסיפים אספירין כתוש, ערבוב יחד עם מזלג. אם עקביות עדיין עבה מדי, להוסיף שמן זעיר יותר או מים. זה לא יהיה מסכה עבה הרגיל כי אתה כנראה רגיל וזה בסדר; היא עדיין תעשה את העבודה.
 1. בדוק את הטמפרטורה של המסכה ולהחיל על השיער חודר באמצעות קצות האצבעות, להישאר רחוק מן העיניים. תערובת הוא גם נהדר עבור פצעונים, אז המקום עליהם גם כן.
 2. תן לו להתייבש בערך עשר דקות ולהסיר עם מים חמים, ולוודא שכל עקבות נעלמו, ו להתייבש. השתמש מסכה פעם או פעמיים בשבוע, בהתאם לסוג העור שלך ואת חומרת השיער הצומח שלך.

  טיפים

  • אם אתה אלרגי לכל אחד המרכיבים מסכה או חומצה סליצילית, אם אתה בהריון, breastfeeding או כל מצב רפואי שיש לך להימנע אספירין.
  • אזור שעווה או היה לו חומצה סליצילית, גליקולית או מוצר אנזים שהוחל בארבעת הימים האחרונים.
  • עור נרגז, מודלק, חתוך או שרוף.

  זה רק מדריך התייחסות, בבקשה לבדוק עם הרופא או רופא העור אם יש לך שאלות לגבי השימוש במסכה זו אם יש לך עור מסוים, בריאות או מצב רפואי.

  No Replies to "מסיכת אבקת אספירין מתכון לשיער אינגרו"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 52 = 61