כיצד לגלח את השיער בחזרה בצורה חלקה

כיצד לגלח את השיער בחזרה בצורה חלקה

איך לגלח את השיער שלך בחזרה? עבור הדרך הזולה ביותר, לתפוס עוזר. הם עשויים לדעת איך לעבוד תער אבל יש לנו עצות מקבל קרוב להתגלח ולהימנע פריחה גילוח ו bumps.

לא יכול לחשוב על מישהו שאתה רוצה לשאול או מעדיף לעשות את זה grooming הפרויקט לבד? אתה לא לבד. בדוק את d.i.y. מוצרים לגבר לגוף. אחרת, למצוא מישהו ולהמשיך לקרוא.

קושי: קַל

זמן דרוש: 15 - 25 דקות

הנה איך:

 1. השתמש רק קרם גילוח מעולה או ג'ל. אל תחשוב אפילו על שימוש בסבון רגיל. עם שיער אחורי בדרך כלל להיות עבה תצטרך משהו זה הולך מעיל ביסודיות העור כך השיער לא מקבל משך על ולגרום לגירוי. גילוח אמיץ (קרא ביקורת) הוא אחד לשקול, זה היה במקור נוצר לגברים גילוח הגוף.

 2. תער איכות חדש הוא חובה. לא ישר disposables זול הרים בחנות דולר, אלא אם כן, כמובן, אתה רוצה גבשושיות. במקום להשתמש בתער עם ראש סיבוב לגלח חלק, קרוב. א גדול של גברים מועדפים Gillette Fusion (להשוות מחירים).

 3. חתוך אותו. אם מעולם לא התגלח, או שזה כבר זמן מה, זה טוב להיפטר כמה שיותר אורך. שאל את העוזר שלך למקום מסרק שטוח על העור לקצץ מעל מסרק עם מספריים. או דרך קלה ומהירה יותר היא להשתמש קוצץ עם השומר הקצר ביותר.

 1. מקלחת. מים חמים יהיה להיפטר השיער עודף גזוז לרכך הן את השיער ואת העור. זה מאפשר גילוח טוב יותר.

 2. התקשר שוב לעזרתך. או להישאר במקלחת (וללבוש בגד ים אם יש צורך) או לצאת וללבוש כמה מכנסיים קצרים. אבל להישאר בחדר האמבטיה, אתה צריך את הכיור למים.

 1. פילינג. על ידי הסרת תאי העור המתים תקבל תוצאות קרובות יותר למזער את השיער הצומח. יש להשתמש בעדינות בשפשוף גוף קל או לופה רטובה ולשטוף לחלוטין.

 2. טרום גילוח שמן עושה עולם של טוב. רק די הצורך כדי לקשט את העור. השתמש בו מתחת קרם או ג'ל כדי ליצור מחסום על העור שלך. זה עוזר גלישת גילוח במקום לגרור וממזער את התער. לחות שלה גם להילחם שערות צומח - בעיה נפוצה לאחר גילוח שיער סמיך כמו על הגב (להשוות מחירים).

 3. החל קרם גילוח או ג'ל. מרחו על כמה קרם או ג'ל על עור לח. אם יש לך מברשת גילוח, יש להם ליישם אותו באמצעות מעגלים קטנים.

 4. לְגַלֵחַ. שאל אותם לגלח באמצעות מגע המשרד בכיוון ההפוך של צמיחת השיער. אל תלך על אותו אזור יותר מדי פעמים או העור יכול בסופו של דבר מגורה. הם יכולים להחזיק עור מעט מתוח בזמן הגילוח, אבל זה עלול גם לגרום פריחה גילוח.

 5. לִשְׁטוֹף. בין שבץ, להיות בטוח שהם לשטוף את הלהב ביסודיות. תער סתום לא יחתוך היטב.

 6. לייבש. העור פאט יבש עם מגבת רכה ולהחיל קרם אור unscented. אם אתם מתכננים ללכת בשמש, לחכות קצת זמן (בערך יום) לאחר גילוח ולהיות בטוח להחיל sunblock.

 1. להילחם bumps ולצרוב. החל משהו שיסייע לשמור על השיער הצומח, בליטות גילוח וגירוי משם. מוצר כמו Tend Skin (קרא ביקורת) יעבוד פלאים. אם אתה לא משתמש במוצר הלחימה, הקפד לקלף באופן קבוע.

טיפים:

 1. יש לבדוק את האדם עבור כל שומות או שריטות העור לפני השימוש בתער. אנחנו רק רוצים להסיר שיער, לא שומות או עור!
 2. צפה בכיוון של צמיחת השיער. זה יגדל בכל הכיוונים, אז לשאול את העוזר להתאים את הכיוון של גילוח הלהב כדי לקבל את התוצאות הקרובות ביותר.
 3. הקפד לגלח את כל הגב עד הכתפיים ולכן אין קו.
 4. אם אתה לא רוצה להשתמש בתער גילוח ידני, נסה חשמלי אחד עשה לגבר לגברים כמו פיליפס Norelco Bodygroom (קרא ביקורת)
 5. אם אתה מעדיף לא לגלח את זה לגמרי. רק לקצץ אותו באמצעות שומר הקצר על קוצץ שיער או groomer הגוף אז זה יהיה הרבה פחות מורגש. מאז השיער לא מגולח, לא יהיה לך סיכוי לקבל צריבת גילוח.

  מה אתה צריך:

  • מסרק ומספריים או קוצץ (אם השיער צריך זמירה)
  • להב גילוח חדש ואיכותי
  • Exfoliator גוף עדין או loofah
  • מברשת גילוח (אופציונלי)
  • שמן טרום גילוח (אופציונלי)
  • קרם גילוח או ג'ל
  • תחליב לא מסורק
  • עוזר
  • מוצר הלחימה (אופציונלי)

  No Replies to "כיצד לגלח את השיער בחזרה בצורה חלקה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 2