האם שעווה הדרך הטובה ביותר להיפטר שיער?

האם שעווה הדרך הטובה ביותר להיפטר שיער?

הסרת שיער שעווה משתמשת בשעווה מבוססת שרף כמו מוצר כדי להסיר את זקיק השיער כולו מן השורש. התוצאות יכולות להימשך עד שישה שבועות.

איך זה עובד?

שעווה ב. עם שעווה רכה, המכונה גם שעווה רצועה, שעווה חמה או קרה מתפשטת על השיער לכיוון הצמיחה שלה, רצועת נייר או בד מוצב על גבי כדי לעזור להסיר את השעווה ואת השיער. שעווה קשה, המכונה גם שעווה חשמלית, אינה דורשת רצועה כי זה מתקרר מוצק מספיק, והוא הופך רצועה בפני עצמה.

רצועות מוכנות מראש (כאשר שעווה כבר מחוברת לרצועה) העבודה הטובה ביותר כאשר חיכוך קטן על זה עוזר לייצר קצת חום שעווה כדי לרכך טוב יותר לדבוק בשיער. (למידע נוסף: סוגי שעווה)

שעווה. השעווה נשלפת בכיוון ההפוך של צמיחת השיער. זקיק השיער כולו יש להסיר מן השורש, אם שעווה נעשה כראוי.

The Pros

 1. בסך הכל, זה יכול להיעשות די מהר. זה לא מהר כמו גילוח, אבל כל השיער לא צריך להיות מוסר בנפרד כמו בצפצופים. שעווה יכולה להתפשט על כמויות גדולות של שיער, והוסרו בבת אחת. לדוגמה, אסתטיקאי מנוסה שעווה שיער יכול לקבל שתי רגליים מלאות (הקרסול עד קו ביקיני) נעשה בערך שעה, או פחות עם שעווה מהירות.

 2. שעווה בבית או לקבוע פגישה. ערכות שעווה שלמים, אספקה ​​ואפילו קטעי וידאו ניתן למצוא בחנות היופי המקומי שלך. (שים לב לתנאים או לנסיבות שבהן אינך צריך שעווה, צפה בסרטון כדי שתדע מה אתה עושה, ופעל לפי כל הוראות שעווה). או שאתה יכול לקבל שירות מקצועי, המוצע לכל היותר סלונים וספא.

 1. תוצאות זמניות יכולות להפוך לקבועות. במשך הזמן, שעווה תכופה יכול לגרום זקיק השיער להיות פגום, ולהפסיק לגדול השיער.

הרמאים

 1. אתה צריך להיות שעיר לפני מקבל חלק. על רבע סנטימטר של שיער יש צורך שעווה לדבוק, וזה בערך שלושה עד ארבעה שבועות של צמיחת שיער.

 1. התוצאות נמשכות כמה שבועות. שעווה יכולה לשמור על אזור ללא שיער עד שישה שבועות, אבל לחזור בעוד שבועיים. בטח, זה הרבה יותר זמן מאשר גילוח. אבל זה יכול להיראות כל מוקדם מדי, ברגע שיש לך שילם אגורה יפה עבור שירות מקצועי או לקח את הזמן והמאמץ כדי שעווה עצמך.

 2. חוסר ידע או ניקיון יכול להוביל לאסון. אם התוויות נגד שעווה (נסיבות או תנאים כאשר אתה לא צריך לקבל שעווה) הם פשוט לא ידוע או התעלם, העור יכול בסופו של דבר אדום מאוד, נשרף ואפילו להפוך לקשקשים. סלונים או ספא שאינם דבקים תהליכי שעווה בטוח סניטריים יכול לתת ללקוח דלקת עור, או אפילו מחלה.

 3. זה לא קל כמו שזה נראה. חוסר הניסיון לעיתים קרובות למצוא הסרת שיער שעווה מבולגן, איטי וקשה. הם בדרך כלל בסופו של דבר לשבור הרבה שיער מעל או מתחת לפני השטח, במקום להסיר את כל זקיק השיער מן השורש. השיער יגדל הרבה יותר מהר אם הוא שבור בלבד, ולא יוסר.

 4. בדרך כלל, אתה יכול רק שעווה, שעווה פעם אחת. כאשר אתה שעווה אזור וכל השיער לא יורד, אתה לא צריך לנסות שעווה על זה שוב, או העור יכול להיות מגורה או אפילו לדמם. זה יכול להיות די מתסכל אם תיקוני שיער גדולים נותרים, אז תצטרך להצטנף או לגלח אותם. (על כמה סוגי עור, שעווה קשה ניתן ליישם יותר מפעם אחת ברציפות.)

  שעווה להסרת שיער עלויות

  בבית: שעווה ערכות שיער להסרת עלות $ 25 - $ 100.

  מקצועי: יש מגוון רחב של תמחור מבוסס על שם המתקן ממוקם וסוג של סלון או ספא. 15 - 20% מענק הוא הסכום המומלץ לעזוב על החשבון הכולל שלך.

  פָּנִים:

  • גבות (שתי גבות, כולל בין לבין) $ 8 - $ 50
  • שפתיים (עור מעל השפה העליונה) $ 5 - $ 25
  • צדדים של הפנים (צד לשרוף שטח) $ 7 - $ 25
  • צ'ין $ 7 - $ 25

  גוּף:

  • תחתונים $ 18 - $ 40
  • חזה $ 40 - $ 120
  • הכתפיים $ 20 - $ 40
  • זרוע מלאה (פרק היד עד הכתף - שתי הידיים) $ 35 - $ 70
  • חצי זרוע (פרק כף היד עד מרפק או מרפק לכתף - שתי הידיים) $ 15 - $ 40
  • חזרה $ 35 - $ 100
  • ביקיני $ 19 - $ 75
  • ביקיני ברזילאי $ 55 - $ 100
  • חצי רגל (הקרסול עד הברך או הברכיים לירכיים, לא כולל ביקיני - שתי הרגליים) $ 30 - $ 55
  • רגל מלאה (הקרסול עד הירכיים, לא כולל ביקיני - שתי הרגליים) $ 45 - $ 100

  No Replies to "האם שעווה הדרך הטובה ביותר להיפטר שיער?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   2 + 5 =