אחד מיתוס פופולרי על גילוח שיער

אחד מיתוס פופולרי על גילוח שיער

שְׁאֵלָה: האם גילוח להפוך עבה יותר?

תשובה: תשובה פשוטה, גילוח לא ישנה את עובי השיער. אז למה אנשים רבים עדיין חושבים כי גילוח יגרום השיער לגדול בחזרה עבה יותר? ביסודו של דבר זה אשליה.

למה זה נראה ולהרגיש שונה?

שיער במצב הטבעי שלה יש קצות מחודד או משופעים. תחשוב: קצה חרב. ברגע שזה לחתוך, הקצה הוא עכשיו בוטה. תחשוב על איך הדשא שלך נראה מכסח טרי על הדשא שלך.

כאשר השיער צומח בחזרה מעל פני העור, לא רק שהוא מרגיש נוקשה יותר מאשר קודם, זה נראה סמיך מדי. בעוד עובי בפועל לא השתנה, אני יכול להבין למה המחשבה כי השיער הופך עבה לאחר הגילוח הפך סיפור זקנה זקנה.

שיער פאוזיק הוא ייחודי

מאז שיער הערווה הוא בדרך כלל עבה מלכתחילה, הוא יכול להרגיש נוקשה יותר מאשר חלקים אחרים בגוף כי גם מגולח. לדוגמה, שיער פנים עדין עשוי להרגיש קצת אחרת לאחר גילוח, אבל לא הרבה. שיער סמיך במקומות אחרים של הפנים או הגוף יכול להגיב דומה נראה עבה יותר מאשר בעבר, כולל הפנים של גברים, הגב ואת החזה שיער.

זה יישאר ככה?

כמו השיער ממשיך לגדול זה יהיה לרכך קצת כפי שהוא מרוויח כמה אורך והוא יכול לשכב שטוח. גם השיער עובר מחזורי גידול, מנוחה ושפיכה. השיער שהתגלח בסופו של דבר ייפול בשלב השילה. רק כמה זמן לוקח לכל השיער לשפוך תלוי בגורמים רבים, כולל מגדר, גיל, עונה, רמות ההורמון.

עם זאת, השיער החדש שגדל יחזור במצבו הטבעי - עם קצה מחודד.

לא רק הבדלים קוסמטיים

זה קצה בוטה שנוצר גילוח, לא רק עושה את השיער נראה עבה יותר, אלא גם יוצר את שטח הרבייה הנכון הנסיבות לשיער לפרוץ לתוך העור לייצר שיער חודר או בליטות גילוח.

למד כיצד לעשות גילוח סגור, בטוח תוך הימנעות תופעות לוואי שכיחות של גילוח ב: גילוח שיער שער Pubic.

דרכים אחרות להיפטר שיער הערווה

אתה לא תקוע עם גילוח. ישנן שיטות אחרות להסרת שיער כמו שעווה, סוכר או באמצעות אפילטורים שיכולים גם להסיר שיער ערווה בבטחה. אפשרויות אלה לרומם את השיער כולו מן זקיק כאשר מבוצע כראוי. אם אתה מסיר את רוב או את כל שיער הערווה, אז אני ממליץ לקבל שעווה ביקיני מקצועי או סוכר. Epilators הם כלים שניתן להשתמש בהם בבית.

אנשים רבים כמו אפשרות זו משום שהם מספקים תוצאות ארוכות יותר. בנוסף, כי אין שיער מתחת לעור אין צל זה נשאר לעתים קרובות עם גילוח. גם כאשר הוא יגדל בחזרה, זה יהיה צורה טבעית, קצה מחודד או משופעים. למד עוד ב: כיצד להסיר שיער Pubic.

No Replies to "אחד מיתוס פופולרי על גילוח שיער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − 4 =