אתה יכול לעשות שעווה ברזילאי עצמך?

אתה יכול לעשות שעווה ברזילאי עצמך?

אתה יכול לעשות שעווה ברזילאי על עצמך בבית? זה שעווה המומחיות היא תהליך מורכב מאוד מסיר את רוב השיער מאזור הערווה, כולל באמצע, כל הדרך עד הישבן. משמעות הדבר היא כי על גבר, השיער מוסר גם מן הפין ואת האשכים.

לפעמים השיער ברצועה קטנה או בצורת כמו משולש, אליפסה, מרובע או מלבן נשאר בחזית. באישה, אזור זה בחזית, מעל הדגדגן, קרא למון הערווה.

על הגבר, זה האזור מעל הפין.

ברזילאי מלא, כפי שהוא מכונה לעתים קרובות, לא משאיר כל סוג של צורה או רצועת בחזית אבל תסיר את כל השיער הגניטלי. סוג זה של שעווה כי בעצם משאיר לך קירח מכונה גם שעווה הוליווד.

למה אתה לא רוצה לתת לעצמך ברזילאי

למרות הטכנאים לעשות את זה נראה די פשוט, שעווה בפני עצמה היא לא הדבר הכי קל לעשות בעולם. כאשר אתה מנסה לשעווה את עצמך, זה מוסיף רמה נוספת של קושי. חוץ מזה, לחשוב על כל nooks ו crannies כי הם שעווה עם ברזיל, ללא קשר אם זה רגיל או גרסה מלאה. הנה התשובה שלך:זה כמעט בלתי אפשרי מבחינה אנושית לבצע על עצמך כי אתה לא יכול להגיע לכל אותם אזורים לבד, אפילו לשים את הסיכונים הצידה.

בכנות, אנחנו לא ממליצים לעשות יותר מאשר להסיר את השיער מחוץ לקו הביקיני שלך בעצמך. כאשר אתם מתקרבים לאברי המין ומסירים מהם את השיער, העור נעשה רגיש יותר.

אם אתה רוצה ברזילאי, אז לכו על זה. אבל זה לא הזמן לנסות לחסוך כסף עם הגירסה DIY. אתה יכול לגרום לעצמך להיות כואב במשך ימים, או גרוע מזה, לשרוף, לקרוע או לחבור את העור.

אסתטיקה, וברוב המדינות, קוסמטיקאים, מורשים לבצע שעווה. גם אלה שיש להם ניסיון שעווה את הפנים וחלקים של הגוף צריך הכשרה נוספת לתת שעווה הברזילאי בטוח ויעיל.

זה שירות מתקדם כי צריך להתבצע על ידי מישהו לא רק מורשה אבל מנוסה ומיומן בטכניקה זו בפרט.

ביקיני Vs. שעווה ברזילאית בבית

אם אתה רק מחפש לנקות את השיער מחוץ התחתונים שלך קו, אז עשה זאת בעצמך רגיל ביקיני שעווה היא אופציה כי קו ביקיני הוא רק הרחבה של הרגל שלך לתוך הירך הפנימית. בעוד שאנחנו כבר מכוסה כמה יותר של האזור האינטימי הוא שעווה.

טכנאים לעיתים קרובות להשתמש שעווה קשה עבור חלק לפחות של השירות כי זה עובד טוב מאוד עבור שיער גס ומתולתל נמצא על איברי המין. שעווה קשה מוחל ומוסרים בצורה שונה מאשר שעווה רכה. לעומת שעווה רכה, זה מחומם לטמפרטורה נמוכה יותר, לשים על עבה ואינו דורש רצועה.

השעווה מתקשחת אחרי שהיא על העור, מתכווצת - עוטפת את השיער, ומוציאה באצבעות. בנוסף ללמוד את הטכניקה באמצעות שעווה קשה, זה יהיה גם קשה מאוד להשאיר רצועה או צורה אפילו בחזית כאשר מנסים שעווה עצמך.

זה לא שאתה לא יכול להיתקל בבעיות פוטנציאליות שעווה קו הביקיני שלך. עם זאת, זה עדיין הרבה יותר בטוח מאשר שעווה את כל שיער הערווה שלך.

בשורה התחתונה

אל תנסה את זה שעווה המומחיות בבית.

להרים את הטלפון ולקבוע פגישה עם מישהו מיומן ומנוסה. אם זה לא משהו שאתה יכול להרשות לעצמך עכשיו או כדי לחסוך כסף, מקל על לעשות זאת בעצמך גרסה של שעווה קו הביקיני שלך. אם אתה מוגדר על המראה הברזילאי, לבחור לגלח את כל השיער הגניטלי שלך.

No Replies to "אתה יכול לעשות שעווה ברזילאי עצמך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 3 =