האם אפילטורים לגרום שיער נמרץ?

האם אפילטורים לגרום שיער נמרץ?

האם באמצעות אפילטור לגרום לשיער הצומח? למי שלא יודע בדיוק מה זה כלי, נביא אותך עד מהירות. בשנות ה -80, Epilady עשה את המכשיר החשמלי שהשתמש סלילי להסיר שיער מן השורש בבית המפורסם. הם עדיין יש מודל קלאסי שלהם באמצעות סלילי, אבל עכשיו גם לשאת סוגים רבים ושונים להשתמש סלילי או פינצטה, עם גדלים מרובים על הפנים והגוף. ישנן חברות רבות יש אפילטורים, כמו Emjoi ו בראון רמינגטון.

גורם של השיער הצומח

שיער צומח, או שיער שגדל בחזרה לתוך העור יכול להיגרם על ידי כל סוג של הסרת שיער, אבל נוטה להיות נפוץ יותר בעת שימוש epilators. עם זאת נאמר, יש כמה אמצעי זהירות לקחת לפני ואחרי הסרת שיער אז אתה לא צריך לשים את המכשיר שלך במגירה.

לא לפטר אפילטור שלך, זה יכול להיות אחד הנכסים הגדולים שלך grooming והוא יכול גם לחסוך לך כסף בטווח הארוך. זוהי אחת הדרכים הקלה ביותר כדי לרומם את השיער מתוך הזקיק עם שבועות של עור חינם בבית.

מניעת השיער הצומח מן אפילטורים

 • ודא אפילטור במצב טוב. אם יש לך את זה ירד ולא לטפל בזה, אז רוב הסיכויים שזה יגרום השיער ingring. אם משהו הוא tweaked אפילו קצת, ייתכן שיהיה בעיות. לדוגמה, אם פינצטה כפוף זה לא יכול לתפוס את השיער כראוי בזווית הנכונה לגרום לשבירה מעל או מתחת לעור, גרימת שיער חודר.
 • השאר את היחידה נקייה. ודא שהיחידה שלך נקייה בכל פעם לפני השימוש. בצע את ההוראות של היצרנים בדיוק איך לנקות את האפילטור כי חיידקים יכולים להיכנס בקלות מבלי להיראות. זכור בכל פעם שאתה מסיר את השיער מתוך זקיק, אתה משאיר את זה כיעד קל עבור חיידקים להיכנס. ניקוי היחידה שלך באופן קבוע יסייע לשמור על חיידקים במפרץ; ובכך מסייעת למנוע את השיער ואת גירוי נרגז.
 • בפועל עושה מושלמת. ככל שתשתמש יותר אפילטור, אתה יכול לקבל את המיקום הנכון אז זה הופך זיכרון שריר בעת שימוש ביחידה.
 • החזק את העור מתוח. אם העור שלך הוא החזיק מעמד בזמן העבודה המכשיר יהיה לך סיכוי גבוה יותר להסיר את השיער כולו מן הזקיק, ולא רק לשבור אותו מעל או מתחת לעור. אם השיער הוא שבור, זה יוצר טיפים חדים אשר הופכים בחזרה אל העור יותר קל.
 • האם זה שלאחר epilating. שימוש בטונר העור לאחר אפילציה יכול גם לסייע במניעת שיער חודר משום שהוא מסייע לסגור את הנקבוביות אל הזקיק, מה שהופך אותו קשה יותר עבור חיידקים לפלוש. המכשפה אלסר הוא גדול, במחיר סביר טונר כי נלחם חיידקים ומרגיע העור. אם יש לך עור רגיש או יבש, בחר מוצר ללא אלכוהול (השווה מחירים ב- Amazon).
 • פילינג. באופן קבוע להיפטר תאי העור המתים מן הזקיק ומסייע לשמור על השיער הצביע למעלה, גדל בכיוון הנכון. אם העור אינו מודלק או נגוע כמה פעמים בשבוע (1 עד 3 פעמים בהתאם לסוג העור) להשתמש בשפשוף הגוף או מטלית ayate (להשוות מחירים).

איזה Epilators לעבוד בשבילי

היה לי קשה להחליט מה אני מרגיש היה אפילטור הטוב ביותר. אני צריך לתת לצייר בין שני, Emjoi Emajine ואת האגדה Epilady.

אני אוהב את Emjoi Emjoine כי זה מהיר וזה עובד. זה corded כך שזה עובד רק אם יש לך מוצא לשלטון. האגדה Epilady הוא יוצא מן הכלל גם כן. זה אלחוטי אז אין צורך לדאוג מיתרי להפריע או שיש רק עד כה להגיע. אני גם אוהב את זה אתה יכול לקחת את זה איתך בדרכים. שניהם גדולים והשבר היה מינימלי עם כל אחד מהם. שוב תרגול עושה מושלם אז לתת להם הזדמנות ללמוד מה עובד בשבילך.

No Replies to "האם אפילטורים לגרום שיער נמרץ?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  61 − = 55