מה שאתה צריך לדעת על שיער שעווה

מה שאתה צריך לדעת על שיער שעווה

אפים ושעווה של נוסטריל אינם מה שרוב האנשים רוצים לדבר עליו. עצם המחשבה על מקבל את השיער שלך מן האף משוך מן השורש עשוי לשלוח צמרמורת עמוד השדרה שלך.

יש שם אנשים שאוהבים לעשות את זה רק כי זה נמשך זמן רב. שעווה היא העדיפה לעתים קרובות כי בניגוד לגזום או גילוח, השיער נשאר רחוק הרבה יותר. שעווה מסיר שיער מן הזקיק, ואילו זמירה מסיר כמה אורך הגילוח לוקח השיער עד לרמה זהה העור.

 

האמת היא כי כמה מספרות וספא יעשה שעווה האף, אבל אחרים לא אפילו אם הם מציעים שירותי שעווה. אתה צריך להתקשר הראשון לשאול או לגלוש סלון או תפריט ספא כדי לראות אם הם מציעים את זה באופן ספציפי.

מה שקורה בשעווה שלמה של האף?

עכשיו, ייתכן שאתה תוהה, "איך בעולם אתה שעווה בתוך האף שלך?" עבור שעווה האף מלא, שעווה קשה מוחל על קצה של המוליך עץ קטן בצורת כדור מותר לצנן במשך זמן מה. לאחר מכן, הטכנאי ימקם את המוליך בתוך הנחיריים, לא ירחק רחוק יותר מכדור האף מטעמי בטיחות ברורים.

הוא נשאר בפנים זמן רב יותר מאשר בדרך כלל מותר לשבת על העור, למשל, שעווה ביקיני. אחרי כמה דקות, הוא הוציא את המוליך החוצה, בתקווה לקחת את השיער עם זה. אנשים אמרו שזה לא כואב כל כך הרבה פחות כואב מאשר משיכת שיער באף עם פינצטה.

אאוץ!

באופן אישי, לא הייתי ממליץ שעווה בכל מקום בתוך הגוף. שנית, שיער האף משמש מסנן אוויר. בימינו, אני לא יכול לדמיין את היחלשות המסנן הטבעי הזה שכולנו צריכים. אתה בהחלט צריך לֹא לקבל שעווה באף אם יש לך אסטמה או מעשן כי סינון האוויר שאתה נושם הוא אפילו יותר חשוב לבריאות שלך.

כמו כן, זה לא בטוח שעווה אם יש לך פירסינג האף.

אם אתה רוצה מלא שעווה האף עדיף לבחור מקצועי. בחר סלון מכובד או ספא ומישהו מנוסה ומיומן שעווה.

מה על חלק שעווה האף?

בדרך כלל זה מסיר את השיער על הקצוות של החלק של הנחיריים זה לא פולשני כמו שעווה האף מלא אבל עדיין מסיר את השיער כי בדרך כלל pokes החוצה, מטריד את האנשים ביותר. ומכיוון שהמוצר לא נכנס לאף, אפשר גם לסוכר את השיער. Sugaring הוא עדין על העור ו ידוע להיות פחות כואב מאשר שעווה.

שעווה בבית

אם אתה מעדיף לעשות זאת על עצמך, יש לך אפשרות. נד גם עושה ערכת שעווה האף. זה מגיע עם שעווה, שישה applicators, שלושה סטנסילים שפם, שלושה spatulas עץ, שלושה מגבונים אנטיבקטריאליים, שלושה מרגיעה לאחר שמן מגבונים והוראות.

כמו כן הוא משמש עוד יופי המוצר, זה יכול לשמש גם במקום רצועות נקבוביות. שעווה מחומם במיקרוגל ואת applicators נוצרים עבור בטיחות, כלומר אתה יכול רק לשים אותם עד כה באף שלך.

תופעות לוואי של שעווה

זכור כי עם שעווה יש לעתים קרובות תופעות לוואי כמו אדמומיות, כמה כאב, בליטות שערות הצומח אפשרי לבוא מאוחר יותר.

אזור הנחיריים הוא מקום מאוד עדין וקשה לראות מה בדיוק קורה עם העור בפנים. בעקבות תופעות לוואי אלה הוא לעתים קרובות יותר מעצבן וכואב בנחיריים, לומר, הרגליים או בתי השחי.

אפשרויות אחרות עבור Nixing שיער אף

אתה לא צריך שעווה ... או לתת לשיער לדחוף החוצה. דרך בטוחה יותר ופחות כואבת היא לקצץ את שיער האף. למרבה המזל הם עושים trimmers ומספריים במיוחד למטרה זו. 

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על שיער שעווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 8 =