הגבהה סוכר: למה אתה אולי רוצה לעשות את המתג של הצורה

הגבהה סוכר: למה אתה אולי רוצה לעשות את המתג של הצורה

גבות הסוכר היא דרך נהדרת לעצב את הגלים כי זה עדין על העור יכול להימשך שבועות בכל פעם. למידע נוסף על סוגים שונים של סוכר, איך זה בהשוואה לאפשרויות אחרות להסרת שיער, כולל איך למצוא מקצועי או לבצע שיטה זו בבית.

כיצד עובד Sugaring?

Sugaring היא שיטת הסרת שיער עתיקה המסירה את השיער מן השורש. זה יכול להימשך עד שישה שבועות.

מוצר אמיתי הוא עשוי של כל החומרים הטבעיים; רוב הזמן זה רק סוכר, מיץ לימון ומים. לפעמים מלח, שמנים אתריים או דבש משמשים גם את המתכון.

שני סוגים שונים של סוכר: הדבק וג 'ל

הדבק סוכר הוא מחומם במקצת או בשימוש בטמפרטורת החדר. זה מיושם נגד הדרך בה השיער צומח ומוסיר פנימה בכיוון של צמיחת שיער עם תנועה מהבהבת עם האצבעות. זה יכול להסיר שיער קצר כמו 1/16 ".

ג'ל סוכר משמש באותה דרך כמו שעווה רכה. זה מחומם למעלה חם או במיקרוגל ויישומי באופן השיער גדל עם המוליך. רצועה מונחת מעל הג'ל ומוציאה בכיוון ההפוך של צמיחת השיער. זה יכול להסיר שיער קצר כמו 1/4 ".

נהדר עבור עיצוב בדפדפן

עם העור באזור העין להיות רגיש, אהבה רבים כי הסוכר לא נצמד כמו העור כפי שהוא עושה את השיער. עם פחות משיכה, אנשים רבים מסכימים שזה לא כואב כמו שעווה וגבות לא מקבלים ורוד.

עם הדבק, גורם הכאב יורד עוד יותר כאשר השיער מוסר לכיוון של צמיחה.

באמצעות קרם עיניים, אנטי אייג'ינג או מוצרי אקנה לעיתים קרובות פילינג העור או להסיר תאי העור. Sugaring הוא אמר להשליך את תאי העור המתים, בעוד שעווה מסיר אלה מתים אלה חיים. שעווה יכולה להיות יותר מדי exfoliation בשילוב עם כמה מוצרים, גרימת אדמומיות, דלקת או הסרת העור.

אלא אם כן העור כבר במצב overfolated, הסוכר הוא פחות סביר לגרום אדמומיות קיצונית או נפיחות.

הסוכר הוא מהיר. בעוד tweezing הוא נהדר עבור שיער כאן או שם, הן להדביק את ג 'ל להסיר שערות רבות בו זמנית.

סוכר ניתן להחיל יותר מפעם אחת, אז זה נהדר אם אתה מתגעגע קצת שיער. אופי עדין של סוכר מאפשר את זה להיות מיושם יותר מפעם אחת ברציפות לתפוס השיער נשאר מאחור. רוב השעווה אמור לשמש רק פעם אחת, עם שערות סוררות הרים עם פינצטה.

ראה מקצוען

מציאת סלון או ספא שעושה סוכר היא קשה יותר שעווה. חברות מקצועיות יותר שמחים לכוון אותך למתקן באזור שלך כמו אלכסנדריה מקצועי Sugaring ו Tamara של הגוף Sugaring. Shobha salons (מנוקד ברחבי ניו יורק וד.ק.) מציעים הסוכר ג'ל להסרת שיער שירותים, כמו גם השחלה ו שעווה.

אם אתה עדיין מתקשה למצוא טכנאי, בצע חיפוש ב- Google. נסה [סוכר העיר שלך המדינה שלך], באמצעות סוגריים יעזור לצמצם את התוצאות ולא רק רשימה כללית.

הסוכר בבית

אתה יכול לעצב את הגלים בבית באמצעות סוכר. זכור זאת, כי זה שונה מאשר הסרת שיער מחלקים אחרים של הפנים או הגוף, כי אתה צריך דיוק.

אנו ממליצים להשתמש בג'ל על פני הדבק כי הרבה יותר קל לשלוט במקום שבו הוא ממוקם והוסר.

אם אתה רוצה לחסוך כסף, אתה יכול לעשות את המוצר שלך. זה מוקצף רק עם שלושה מרכיבים: סוכר, מיץ לימון ומים. אז זה יכול לשמש גם להדביק או ג 'ל.

יש כמה ערכות הסוכר כי יש אביזרים מחוממים במיקרוגל כמו Shobha Sugaring Kit ו Parissa קמומיל גוף הסוכר. שני אלה מומלץ להשתמש על הגוף, לא את הפנים. Moom הוא מוצר במחיר סביר סוכר אשר הופך ערכת גבות בעיצוב.

No Replies to "הגבהה סוכר: למה אתה אולי רוצה לעשות את המתג של הצורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 − = 43