שיער גילוח טיפים לגיל העשרה | insightyv.com

שיער גילוח טיפים לגיל העשרה

שיער גילוח טיפים לגיל העשרה

יש לנו כמה עצות גדולות על גילוח שיער ערווה לבנות. הרבה בני נוער חושבים גילוח אזור הביקיני שלהם זהה לקחת את התער על הרגליים או בתי השחי. אבל מכיוון שמדובר באזור עדין עם שיער סמיך יותר, הוא זקוק לתשומת לב מיוחדת כדי למנוע תופעות לוואי מכאיבות או מכוערות שתער הגילוח יכול להביא.

הכלים והטכניקה. את המילה הראשונה של עצה יהיה לא להשתמש זולה, תער חד פעמי כי את הסיכוי לקבל את הסכין גילוח ואת השיער ingrown.

מאז זה הוא אזור רגיש מאוד, תצטרך תער איכות עם רצועות מיזוג וראש צירים. יש לנו מדריך על איך להגיע קרוב, בטוח להתגלח עם המלצות מוצר (לקבל צעד אחר צעד).

התחלה איטית. אם אתה חדש לגלח את האזור הזה, להתחיל עם רק לנקות את השיער מחוץ קו התחתונים שלך לפני לקחת הרבה או את כל השיער שלך, או מנסה ליצור צורות. שמור כי כאשר העור שלך מתרגל לגילוח, וזה סביר יותר להתמודד עם זה.

הימנע את bumps. ישנם צעדים פשוטים שניתן לנקוט כדי להקטין את הסיכויים שלך לקבל שיער חודר ומטחנות גילוח. למידע נוסף: כיצד להימנע שיער פוף צומח.

הגילוח יגרום לשיער להיות סמיך יותר? בניגוד לאמונה הרווחת, הגילוח אינו מייצר יותר שיער, או עושה את גדיל עבה. גלה כיצד מיתוס זה התחיל ב: האם גילוח להפוך שיער עבה פאקר?

לקצץ במקום להתגלח. אולי אתה לא רוצה לקחת את כל השיער, אבל אורך מפריע לך.

על ידי חיתוך השיער למטה, אתה יכול להפוך את האזור מטופח יותר מבלי להסתכן גילוח או לגרד. קרא: איך לקצץ שיער ערווה.

No Replies to "שיער גילוח טיפים לגיל העשרה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 4