מה קורה במהלך שעווה ברזילאי זכר? – insightyv.com

מה קורה במהלך שעווה ברזילאי זכר?

ביקיני ושעווה ברזילאית לגברים נמצאים בשלושת התחומים העיקריים להסרת שיער. יש גם הרבה רעיונות שונים לגבי מה השירות כרוך ושמותיהם. הנה כמה דוגמאות של סגנונות זמין עבור סוג זה של שירות ולמה אתה צריך לחפש מקצועי.

פופי שעווה סגנונות זמין לגברים

  1. BSC (חזרה, שק, סדק). זה בדיוק כמו שזה נשמע. למרות הגב הוא לא חלק הברזילאי, את השק ואת הסדק יכול להיות. השיער מוסר מן השטח בין הישבן לבין שק האשכים. זה נעשה בזהירות ומקצועיות ואין צורך להיות ביישן או מודאג כל עוד אתה מתעסק עם איש מקצוע מנוסה.
  1. קו ביקיני. כך גם לגבי נשים. אם היה לך תחתון סוג ביקיני, תמונה כל השיער שמראה סביב הקצוות נעלם. זה הרבה פחות פולשני מאשר שעווה הנ”ל אבל עדיין משאיר לא מעט שיער.
  2. רצועת ביקיני (עם גזירה למטה הקדמי). בעיקרון, זה אותו דבר כמו ביקיני אבל יותר שיער מוסר רצועת נחיתה נשאר. בדרך כלל, השיער הוא trimmed גם על כ ¼ של סנטימטר.
  3. הברזילאי המלא– זה העבודות. אתה יכול לצפות כל שיער איברי המין הוסרו. ואני מתכוון לכל דבר. מלפנים לאחור (כן, מאחורי שלך) אתה תהיה שיער חינם. ייתכן שתרצה לשקול מקבל בחזרה שלך בפועל גם אם זה מאוד שעיר, עבור זרימה חלקה.

כמובן, אתה לא צריך לבחור רק סגנון אחד. אתה יכול להתאים את שעווה ביקיני שלך כדי לכלול בדיוק כמה שיער אתה רוצה לשמור ולהסיר.

הולך המקצוענים

אנו ממליצים מאוד ללכת אדם מורשה מאומן שעבד על גברים במשך זמן מה.

שאל מסביב כדי למצוא את הטוב ביותר. אתה יכול לצפות מקצועיות, ניקיון ולא מבוכה על ידי מישהו שיודע מה הם עושים.

שעווה בבית

נסה את זה בעצמך בבית יהיה כנראה אסון. אתה תשאיר את עצמך פתוח חבורות ו ingrown שיער כי אתה כנראה לא תוכל לקבל את הזוויות הנכונות כדי להסיר את השיער כראוי.

אתה יכול גם לשרוף את עצמך ולגרום שלפוחיות, במיוחד על איברי המין שלך.

ייתכן שיש כמה מכם אשר שולטים האמנות של שעווה עצמך אבל עבור רוב, זה יהיה אחד הדברים הכי קשה לעשות לבד. ומי רוצה להסתובב עם שעווה במקומות כי הם לא יכלו להגיע מסביב כדי להסיר אותו! השאירו את זה מקצועי וליהנות קצת מפנק וכמה שבועות שיער חינם.

No Replies to "מה קורה במהלך שעווה ברזילאי זכר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.