הדרך הנכונה להסיר שיער צומח | insightyv.com

הדרך הנכונה להסיר שיער צומח

הדרך הנכונה להסיר שיער צומח

שערות צומח הן אלה שגדלו בחזרה לתוך העור במקום לגדול בכיוון אחר שבו הם אמורים לגדול הרחק מן העור. לעתים קרובות הם תופעות הלוואי של הסרת שיער, כמו עם גילוח, שעווה אפילציה. בגלל השיער גדל למקום שבו זה לא צריך, העור לעיתים קרובות לקבל נגוע גם כן.

הם יכולים להופיע בכל מקום, אבל לרוב צצים שם השיער הוא סמיך או מתולתל, כמו שיער הפנים של גברים וגוף.

אזור הביקיני בית השחי נוטים להיות כתמים חמים עבור נשים מאותן סיבות.

לפעמים הם סוף השיער, כי הוא אמור להצביע צריך קצת עזרה. אם אם לא מקבל מכוונת להצביע ולגדול בכיוון הנכון, היא תמשיך לגדול לתוך העור.

הסרת שערות צומח הוא לא בדיוק קשה אבל האם דורשים prepping העור ואת הצעדים הנכונים לפני ואחרי את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. אם השיער נגוע או דלקת קשה, פיזית הסרת השיער יכול לגרות את העור עוד יותר כי זה במצב שביר, אז אנא השתמש באמצעי זהירות.

קושי: קַל

זמן דרוש: 5 – 10 דקות להסרת שיער חודר

הנה איך:

 1. לנקות את העור. השתמש ניקוי קל להיפטר עפר על פני השטח ופסולת. יהיה לך פחות סיכוי של חיידקים נכנס זקיק לאחר השיער כבר מרומם.
   
 2. החל חום. קח מקלחת חמה או אמבטיה או להחיל מטלית חמה מאוד על שטח העור במשך כחמש דקות. החום עוזר לרכך את העור, להירגע את זקיק השיער ועוזר השיער לבוא אל פני השטח.
   
 1. Exfoliate שטח אם לא נגוע.  בעוד במקלחת או באמבטיה להשתמש exfoliator מתון, סוכר או מלח לשפשף את הגוף, או אחד במיוחד עבור הפנים אם זה שיער הפנים מתגלגל. מוצר עבודה עם קצות האצבעות בעיגולים קטנים סביב זקיק השיער המעודד שיער להצביע ו משחרר פסולת ועור מת. ואז לשטוף לגמרי את כל זה.
   
 1. הסרת שיער.  מצא את הצד של השיער כי השיער גדל לתוך העור, לא שם השיער גדל מ. על הצד נסה להסיר בעדינות את השיער על ידי החזקת העור מתוח, ו “גרידה” צמר גפן בכיוון ההפוך השיער גדל. אם השיער יוצא, ואז לדלג על הצעד הבא ולעבור לשלב שש.
   
 2. נסה פינצטה.  אם צמר גפן לא עובד, לנסות משהו חזק יותר. השתמש פינצטה במיוחד עבור שערות הצומח עם קצה מחודד כמו Tweezerman אינגרן מלקחיים שיער (להשוות מחירים). ראשית, לטהר את פינצטה עם אלכוהול. בעדינות לתפוס על השיער רק להסיר את קצה השיער גדל לתוך העור. אל תסיר את השיער מן השורש כי זה יגרום את זקיק השיער יותר.
   
 3. גילוח שיער. לאחר השיער הוא מתוך העור הצומח, ואז לגלח אותו אם זה הרבה יותר ארוך מאשר השיער שמסביב. לגלח עם להב נקי באמצעות קרם גילוח או ג’ל.
   
 4. לחטא את השטח. החל כמות קטנה של מי חמצן עם כדור כותנה נקי או מרובע כדי זקיק השיער ולאחר מכן Neosporin להדוף זיהום.
   
 5. להילחם אותם. אמנם זה עובד טוב עבור ingrown פה ושם זה באמת מטריד אותך, באמצעות מוצר ספציפי כמו נסיך השיער ingron ingrogen (להשוות מחירים), אלה מוצרים לחימה הלחימה יכולה לעזור להסיר שיער צומח או למנוע אותם לחלוטין. זה טוב שיש אחד על היד למניעת באזורים שבהם אתה מקבל שיער צומח או תער גבשושיות לעתים קרובות או במקרה שהם אחורי הראש המכוער שלהם.

  טיפים:

  1. לא לחפור פינצטה קשה לתוך העור. אנחנו לא רוצים לגרד את העור או לקבל את זה נגוע.
  2. מחפש דרכים אחרות כדי למנוע להיפטר שיער צומח עם מרכיבים בבית לחסוך כסף? ראה: אינגרן שיער הביתה הסעד

  מה אתה צריך:

  • פילינג עדין, כמו מלח או שיחים של סוכר
  • ניקוי עדין
  • צמר גפן
  • מלקחיים עשויים לשערות צומחות
  • כּוֹהֶל
  • מי חמצן
  • כותנה או כדורים

  No Replies to "הדרך הנכונה להסיר שיער צומח"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   6 + 4 =