הנה מה לעשות כדי שיער ארוך לפני שעווה זה, ועוד עצות שעווה

הנה מה לעשות כדי שיער ארוך לפני שעווה זה, ועוד עצות שעווה

בדרך כלל, השיער צריך להיות בערך ¼ "ארוך שעווה כדי להיות מסוגל לתפוס משהו.אם זה לא מספיק זמן, אז אתה (או שעווה שלך) לא יוכלו להסיר אותו, במיוחד אם יש לך שיער סמיך. , אם השיער גדל לקיצוניות השנייה וזה הרבה יותר מדי זמן, גם זה לא טוב.

הנה מה תיתקל אם אתה נותן לגוף שלך לגדול יותר מדי זמן:

שעווה ארוך שיער (1/2 "או יותר) יכול ליצור כמה בעיות

  • עוד שבר. יש עוד סיכוי של שיער ארוך לשבור מתחת או מעל פני העור. שני אלה אינם טובים, כי גם השיער יגדל מהר יותר או שאתה מסתכן בסיכוי לקבל שיער חודר (ראה: שעווה ושיער אינגרן).
  • כאב מוגבר. אנשים רבים אומרים לי שזה כואב קצת יותר אם שיער ארוך, סמיך מוסר לעומת הרגיל ¼ "אורך (לקרוא טיפים נוספים על כאב שעווה).
  • שיער חסר. כאשר השעווה מוחל זה דוחף את השיער למטה שטוח על העור שלך. כאשר זה קורה, חלק שיער ארוך יכסה כמה שיער מתחת, לא מאפשר לה לקבל מספיק שעווה להסירו.

רק לגזום את זה

אתה יכול למנוע חלק מבעיות אלה פשוט על ידי לקיחת קצת אורך. כמובן, אתה לא רוצה לעשות את זה קצר מדי. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש קוצץ שיער עם מצורף השומר כי יהיה במהירות לקצץ אותו אפילו ¼ "הרבה לפני שעווה.אם אתה לא רוצה לבזבז את הכסף על זוג קוצץ, להרים גוזם ביקיני ונוס ( השוואת מחירים מראש) בדרך זו ניתן באופן ידני לקצץ את השיער עד כמעט מושלם ¼ "ללא שימוש בסוללות.

אם אתה הולך לקבל עבודה שעווה מקצועי, שעווה שלך יוכלו לקצץ את השיער למטה בשבילך.

לא משנה מה אתה עושה, לא להשתמש במספריים ולהסתכן בחיתוך שיער קצר מדי.

מה על שעווה בפעם הראשונה?

אני יודע שאנשים רבים חוששים לקבל שעווה. הם יודעים כי השיער מוסר מן הזקיק ולא יכול לשאת את המחשבה של מקבל שיער קרוע החוצה. אז כמה רע זה? אני לא אשקר לך.

כן, שעווה יכולה להיות מכאיבה - במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך או שאתה מקבל להיפטר שיער שבו העור הוא רגיש כמו מעל השפה או על החזה. אלה מכם שיש להם שיער עבה מאוד או עור רגיש עלול למצוא את החוויה יותר לא נוח מאשר האדם הממוצע. החדשות הטובות הן, שעווה מסיר הרבה שערות בבת אחת, וזה הרבה יותר טוב מאשר tweezing אחד אחד. 

מציאת המקצוע הנכון

רק בגלל שמישהו מורשה, זה לא אומר שהם מיומנים. אתה צריך למצוא מישהו מנוסה על ידי לשאול חברים ובני משפחה עבור הפניות של טכנאי שעווה גדול. טכנאי טוב יהיה מהיר (אז יש פחות כאב), להחזיק עור מתוח אז יש פחות משיכה, ולהשתמש בכמות הנכונה של שעווה וסוג שעווה עבור סוג השיער הספציפי שלך ואת העור.

שעווה בבית

זה יכול להיות קשה להסיר שיער רק את הזוויות הנכונות ולהסיר את השעווה במהירות על ידי עצמך. עם זאת, אם תבחר לבצע הסרת שיער משלך, הקפד לקרוא ולבצע את כל ההוראות שסופקו. השלבים במקום עבור שעווה יש סיבה. לא כראוי prepping העור שלך, החלת שעווה יותר מדי, או הסרת שיער בדרך הלא נכונה יגרום לך כאב מיותר, שלא לדבר על חבלות אפשריות, שבירה, החמיץ שיער, גירוי.

 

No Replies to "הנה מה לעשות כדי שיער ארוך לפני שעווה זה, ועוד עצות שעווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 9 = 1