השחלה לעומת שעווה גבות: היתרונות והחסרונות

השחלה לעומת שעווה גבות: היתרונות והחסרונות

גבות יש רגע יופי גדול, והשאלה היא, איזו שיטה עדיפה לקבל ולשמור על הצורה הרצויה: השחלה או שעווה. 

שעווה כבר בשיטת go-to של תחזוקה גבהים אם אתה רוצה לעשות את זה על ידי מקצועי, נשים רבות לקבל הגבות שלהם שעווה באלפי סלוני ברחבי הארץ או שהם עושים את זה בעצמם בבית. עבור חלק, זה עובד להפליא. הם עשויים לקבל קצת ורוד, אבל אין להם אדמומיות אמיתית או כאב.

הם אוהבים שהם יכולים לעשות את זה באותו סלון שבו הם מקבלים את השיער שלהם או פדיקור, וכי מישהו שהיה מאומן באמנות יכול לעצב את הגלים שלהם לשלמות די מהר.

אז יש כאלה אדומים ונפוחים במשך שעות לאחר קבלת הגבות שלהם שעווה. זה יכול להיות אפילו כואב אם יש להם עור רגיש. זה בסופו של דבר להיות חוויה גרועה למדי, ללא קשר טק או שעווה המשמש.

השחלה, שיטה הודית עתיקה להסרת שיער, גדלה הפופולריות. עבור אלה עם עור רגיש הסובלים מתופעות לוואי של שעווה, זה יכול להיות בחירה טובה יותר. 

מה ההבדל?

שעווה ו השחלה שניהם יש להסיר את השיער כולו מן הזקיק, מתן כ 4 שבועות שווה בצורת גלים ללא strays. השחלה משתמשת מחרוזת להסרת שיער, בעוד שעווה כרוך הצבת שרף על העור ולאחר מכן לוקח אותו כדי לגרש strays ואת הצורה את הגלים.

שעווה: היתרונות והחסרונות

שעווה היא מהירה וזמין לכל היותר שיער ו מסמרים רבים. זה סופר מהיר ואם אתה רוצה צורה חדה, נקי, זה מספק. אם יש לך גבות עבותות, שעווה היא דרך ניסו ואמיתית לאלף אותם. שעווה עשויה להימשך זמן רב יותר מאשר השחלה. אבל שעווה משיכות על העור כאשר השיער מוסר כי זה ממוקם ישר על אותו ואז קרע.

זה באמת יכול לגרות את העור הרגיש, מה שהופך אותו להפוך ורוד אדום מאוד ואולי לגרום לכאב אם הנזק הוא רציני מספיק. אם אתה משתמש בכל מוצר המכיל רטינול סביב העיניים שלך, אתה לא צריך לקבל את הגלים שלך שעווה. כמו כן, אם מעצב השיער משתמש שעווה כי הוא חם מדי, העור שלך יכול להיות לא רק מגורה, אבל להישרף, מה שגורם כאב קיצוני ו scabbing זה יכול לקחת שבועות כדי לרפא. שעוות מכילות שרפים, חומרים משמרים וניחוחות מלאכותיים, אשר יכולים לגרות את העור הרגיש. 

השחלה: היתרונות והחסרונות

השחלה נותנת לך צורה טבעית יותר מאשר שעווה. זה יכול להיות חיובי או שלילי בהתאם הצורה שאתה מעדיף. השחלה יש מעט כדי ליצור קשר עם העור, ואם אתה מקבל קצת ורוד השחלה, זה בדרך כלל הולך תוך שעה. אם אתה משתמש במוצרי אנטי אייג 'ינג סביב העיניים שלך, אתה צפוי לסבול גירוי שעווה, אשר לא תתרחש עם השחלה. אין סיכוי לקבל חרוך עם השחלה כמו שיש עם שעווה. מאז השחלה משתמשת מחרוזת כדי להסיר strays סביב הגבות שלך, לא תסבול מכל תגובה כימית או אלרגית. השחלה לוקח קצת יותר שעווה; כמה תלוי הגבות שלך ואת הסטייליסטית.

כאב

שניהם השחלה ו שעווה לגרום כאב, אבל מה שגורם יותר סובייקטיבי תלוי הרבה על מעצב אופנה עושה את הגלים. אם אתה חושש את הכאב של שתי השיטות האלה, נסה לשפשף על קרם קהות לפני שאתה הולך לקבל הגבות שלך לעשות.

No Replies to "השחלה לעומת שעווה גבות: היתרונות והחסרונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 + = 51