למה אתה צריך לקצץ (לא להתגלח) שיער פאופיק שלך

למה אתה צריך לקצץ (לא להתגלח) שיער פאופיק שלך

למה לפנות לגזום שיער הערווה? גילוח מסיר את השיער ואת העור חלקה, לפחות למשך יום או יומיים. אבל גילוח לעתים קרובות מגיע עם מחיר. במקום לגלח את כל מה הרבה גברים ונשים הם זמירה למטה או כל האזור כדי להיראות יותר groomed תוך הימנעות תופעות לוואי כי הגילוח יכול לגרום.

היתרונות של שיער זמירה זמירה על גילוח

  • ללא צריבת גילוח. מאז השיער הוא להיות trimmed, ותער לא נוגע העור, אתה לא צריך לדאוג שזה הופך להיות מגורה ואדום.
  • סיכוי נמוך יותר של גושי התער. השיער עדיין יכול לגדול בחזרה לתוך העור מבלי לגלח אותו, אבל יהיה לך הרבה פחות סיכוי לקבל מכה או שערות צומח מתוך זמירה לבד. עם זאת, ככל שאתה קצר לקצץ אותו, יותר הסיכויים שלך לעלות על מקבל בליטות (ראה מוצרים לחימה הלחימה).
  • ללא חתכים. קבלת nicks ו חתכים הם רעים מספיק על הרגליים, הפנים או בתי השחי. אבל חתכים באזור הביקיני שלך יכול להיות כואב נוסף. זה כואב במיוחד עבור גברים שיכולים בסופו של דבר ניקינג איברי המין שלהם (קרא עוד).
  • פחות גירוי. בגלל אופי עדין של העור למטה, האזור לעתים קרובות מגרד לאחר גילוח כאשר הוא מתחיל לצמוח בחזרה - כל מוקדם מדי. זה נוטה לקרות כאשר גילוח את הפעמים הראשונות.

יש לך אפשרויות

אתה לא רק תקוע בין רק זמירה או גילוח. ישנן אפשרויות רבות שיימשך שבועות או אפילו לצמיתות אתה יכול לקרוא על ב: כיצד להסיר שיער Pubic.

No Replies to "למה אתה צריך לקצץ (לא להתגלח) שיער פאופיק שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =