שעווה ברזילאית: למה לצפות

שעווה ברזילאית: למה לצפות

שְׁאֵלָה: מה אני יכול לצפות בעבודה שעווה ברזילאית?

תשובה: ובכן, זה נחשב בדרך כלל שירות ולא עבודה, אבל אני מבין למה אתה מתכוון. לא כל הסלונים וספא עושים דברים בדיוק אותו דבר, אבל אני אגיד לך מה אתה יכול לצפות בדרך כלל.
 

 • לשאול שאלות. אני מקווה שיש לך הפניה מחבר או משפחה עבור טכנאי טוב לקבוע פגישה עם כי זה יהיה השפעה עצומה על הניסיון שלך. אם לא, לחפש סלונים וספא המתמחים הסרת שיער, לא רק להציע את זה בצד. התקשר לשאול מה השיער שעווה הברזילאי מסיר, אז אתה לא עבור כל הפתעות. כמה מתקנים לא תסיר שיער מאחור ואחרים לא יבצע ברזיל על גבר.
   
 • האם אתה מועמד? אם מעולם לא ביקרת בסלון או ספא עבור כל סוג של שעווה אתה צריך להתבקש למלא שאלון כדי לוודא שאין לך שום נסיבות או תנאים שלא יגרום לך מועמד שעווה.
   
 • להתחיל. אתה תהיה להוביל לחדר פרטי התבקש להסיר את המכנסיים שלך ואולי התחתונים שלך. כמה סלוני ייתן לך גרבונים חד פעמיות כדי להפוך אותך יותר נוח, בעוד שאחרים יהיה לך עירום מן המותניים למטה. כוס קלקר ניתנת לעתים קרובות לגברים כדי לכסות את איברי המין שלהם. (לא, אני לא צוחקת). הטכנאי יעזוב את החדר כדי לאפשר לך להתכונן ולשכב על מיטת פנים.
   
 • הייעוץ. לאחר טכנאי חוזר, הם ילכו על איך התהליך עובד ומה הציפיות שלך. אל תפחד לשאול שאלות או קול ההעדפות שלך אם אתה רוצה לסטות מן הברזילאי המסורתי. כמו למשל, אתה לא רוצה להסיר שיער מאחור שלך.
   
 • הכנה. השיער צריך להיות לפחות ¼ "ארוך שעווה לתפוס על. אם השיער הוא באמת ארוך אז טק יצטרך לקצץ אותו קצת עם מספריים או קוצץ. שיער שעווה כי הוא ארוך מדי יעשה את זה יותר כואב, וגם יש יותר נטייה לשבור שיער מעל או מתחת לפני השטח של העור, במקום לצאת מן השורש.

  האזור יהיה נקי ואבקה או שמן יחולו על העור שלך. רוב הטכנאים משתמשים בשעווה קשה לפחות בחלק מהתחומים כי זה עובד נהדר על שיער גס, כך שמן יופעל כי זה עוזר להגן על העור. אחרת אבקה יהיה לשים על העור לספוג את כל השמנים ולעזור השעווה לא מקל הרבה על העור עבור שעווה רכה.
   

 • התהליך. לובש כפפות, הטכנאי יחול שעווה חמה על השיער עם המוליך. שעווה קשה אינה דורשת רצועת, ולכן יתייבש מעט לפני הסרתו. עם שעווה רכה, רצועת בד או מוסלין יהיה לשים על השעווה. הטכנאי יחזיק את העור שלך לפני הסרת השעווה במשיכה מהירה, כך שזה פחות כואב. הם ימשיכו לעבוד בסעיפים עד שיוסר השיער.

  כמה טכנאים ישתמשו במגבת כדי לכסות את האזור הם לא עובדים על אם אתה לא לובש תחתונים חד פעמיות לתת לך צניעות יותר, בעוד שאחרים מוצאים את זה בדרך שלהם.

  יהיה עליך להרים את הרגליים למעלה, אולי לחזה שלך או אפילו לעלות על הברכיים שלך כך טק יכול להגיע לכל השיער. הטכנאי יכול אפילו לבקש את עזרתך להחזיק עור המשרד בחלק כלשהו של התהליך. אדם מנוסה יגרום לך להרגיש רגוע ולבצע את השירות באופן מקצועי. אל תדאג, הם לא חושבים איך אתה נראה.
   

 • לנקות. כי שעווה לא צריך להיות מיושם על העור יותר מפעם אחת, כל שערות תועה החמיץ ינקה עם פינצטה. מוצר מיוחד כדי לעזור להסיר שאריות יחולו, ואז משהו כדי לעזור להרגיע את העור. כולכם סיימתם, והם יעזבו את החדר כדי לאפשר לכם להשתנות.
   
 • טיפול פוסט. שעווה יכול לעשות יותר מאשר פשוט להשאיר לך שיער. אדמומיות, שערות צומח, בליטות נפוצים מאוד באזור ביקיני. למידע נוסף על תופעות לוואי של שעווה.

No Replies to "שעווה ברזילאית: למה לצפות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  5 + 5 =