כיצד לעסות שיער בקלות, מרגיש פחות כאב & יש תוצאות ארוכות יותר

כיצד לעסות שיער בקלות, מרגיש פחות כאב & יש תוצאות ארוכות יותר

אנחנו אומרים לך איך לקלף את השיער אם יש לך כמה או הרבה fuzzs לא רצויות להסרה. Tweezing היא אפשרות סבירה ומהירה למדי כי לא לוקח שום מיומנות אמיתית כדי להסיר את השיער, מקבל עור שיער במשך שבועות בכל פעם. מה שאתה צריך לדעת על איך לתפוס את זה בקלות, להרגיש פחות כאב יש תוצאות ארוכות יותר.

קושי: קַל

זמן דרוש: 15 - 25 דקות כדי לסחוט את שער הפנים

הנה איך:

 1. השתמש טוב של פינצטה. זה הכלי היחיד שלך, אז זה צריך לעבוד טוב! אם פינצטה שלך מחליקים זה הולך לקחת לך הרבה יותר זמן כדי לעשות את העבודה. גרוע מזה, לפעמים זוג פחות מן הכוכב ישבור את השיער. אם השיער נשבר מעל או מתחת לפני השטח של העור במקום להסיר אותו מתוך זקיק, אז זה הולך להופיע ימים לאחר מכן במקום שבועות.

   

  הבחירה שלי: Tweezerman Slant Tweezer (להשוות מחירים). אני אוהב את האיכות הגבוהה שלהם ואת העובדה כי קל להתאים את הקימורים של הפנים המאפשר פינצטה להתקרב העור יכול לרומם אפילו שיער קצר.

 2. משוך או סיכה לאחור השיער. אתה רוצה לראות את הפנים שלך בבירור, כך שתוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

   

 3. לשטוף את הפנים עם מים חמים. אתה רוצה עור נקי ונקי, כדי למנוע פוסט breakouts הסרת שיער. המים החמים עוזרים להרפיה בעור ובזקיק להסרת שיער. אם אתה לא exfoliated לאחרונה, עכשיו זה זמן טוב לעשות זאת. Exfoliating מסיר את הצטברות של תאי העור המתים ועוזר השיער להצביע על להסרה קלה יותר. נגב וייבש יבש כדי להסיר לחות.

   

 1. לעסות שיער. לעמוד מול מראה עם תאורה טובה. תאורה טבעית, כמו מראה על ידי החלון אם זה בחוץ שמש מולך הוא הטוב ביותר - אתה יכול לראות כל השיער. (בגלל זה אתה מוצא "מוסתר" השיער כאשר מסתכלים במראה של המכונית שלך.) להחזיק את העור עם יד חופשית, לתפוס על השיער קרוב ככל האפשר ליד העור ולהסיר אותו לכיוון זה גדל.

   

 1. תמשיך ללכת. להתחיל רק עם שיער סמיך, כהה הראשון ולראות אם זה עושה את העבודה.

   

 2. לכוונן. אם השיער עדין עדיין מטריד אותך ואז להסיר אותם גם באותו אופן. אם אתה מתקשה לראות אותם, להחיל אבקת תינוק קטן לאזור השיער יהיה בולט יותר. תוך כדי עבודה, אבק מכל שיער עם מגבת כדי לשמור על המקום שבו אתה עובד על נקי וברור.

   

 3. להרגיע את העור. כאשר סיים להחיל טונר הפנים שלך או איזה אלכוהול ללא מכשפה אלסר. זה עוזר למנוע פצעונים וגירוי. אתה יכול גם להחיל קרם הפנים האהוב עליך עם ריבוע כותנה כדי לשמור על העור נראה רך. שערות צומח הם גם פחות סיכוי להכות עור לחות, במיוחד כאשר השיער הוא סמיך כמו על הסנטר.

טיפים:

 1. לא לחפור פינצטה לתוך העור אם אתה לא יכול לתפוס את השיער קצר במיוחד. חכה עד שהם יגדל, אשר עשוי להיות רק יום או יומיים. אחרת אתה מסתכן לגרד את העור, זה יכול להפוך גלדים או כתמים כהים, אשר לעתים קרובות יותר גרוע השיער.
 2. על ידי בעדינות מחזיק עור מתוח (כלומר המשרד) עם היד החופשית שלך בזמן tweezing יהיו פחות משיכה. אתה רוצה את הסכום הנמוך ביותר של משיכת כי זה אחד הגורמים העיקריים של כאב בעת הסרת שיער.
 3. אם אתה מודאג לגבי כאב, להחיל תרסיס קהות (להשוות מחירים) כדי צמר גפן או מרובע ולאחר מכן לאזור הפנים. הקפד לא להתקרב לעיניים!
 1. למידע נוסף על שיטות אחרות להסרת שיער במיוחד עבור הפנים: כיצד להסיר שיער פנים.

מה אתה צריך:

 • זוג טוב של פינצטה
 • מראה
 • תרסיס קהות (אופציונלי)
 • מכשפה או טונר (אופציונלי)
 • קרם לחות לפנים (אופציונלי)
 • אבקת תינוקות (אופציונלי)

No Replies to "כיצד לעסות שיער בקלות, מרגיש פחות כאב & יש תוצאות ארוכות יותר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 80 = 85