כיצד למנוע בליטות לאחר שעווה

כיצד למנוע בליטות לאחר שעווה

שעוות bumps יכול ללבוש צורות שונות. במאמר זה, אנחנו מדברים יותר על תגובה מיידית כי לעתים קרובות נראה כמו תער או לשרוף את העור האדום, irritated. האמת הפשוטה היא שכולם מגיב אחרת, ולמרות שלא יפה, מקרה קל (במיוחד בעת הסרת שיער עבה כמו אזור הביקיני) יכול להיחשב כרגיל. החדשות הטובות הן שיש צעדים שניתן לנקוט כדי להפחית או להימנע מהם לחלוטין, גם אם יש לך עור רגיש.

אם אתם מחפשים טיפים כיצד להימנע מסוגים אחרים שאינם מיידיים כמו השיער גדל לתוך העור ראה: צמיחת השיער ואת שעווה או פצעונים לאחר שעווה.

מְנִיעָה

 • פילינג. לפני הסרת שיער זה טוב להיפטר תאי העור המתים משתי סיבות. זה עוזר להסיר לכלוך ושמן אשר אחרת יכול לעשות את דרכו אל פני העור לאחר שעווה. העור הוא במצב פגיע יותר כאשר השיער מוסר וכל עפר או שמן לעשות את דרכו לתוך זקיק יכול לגרום לו להיות מגורה.
  בקלילות exfoliating גם עוזר את השיער הצבע למעלה, כך שהוא יכול להיות תפס והוסר קל יותר. השתמש בד לשטוף ג 'ל מקלחת קלה או מוצר זה עשה במיוחד במיוחד מסיבה זו כמו להירגע שעווה לשפשף לי לימון ירידה לימון. אל תשתמשו בשום דבר קשה מדי או תוקפני.
 • לְטַהֵר. אם אתה לא רק exfoliated, מיד לפני שעווה ואז לנקות את העור. כל יצרן שעווה גדולה עושה ניקוי מראש שעווה. זה מסיר לכלוך, שמן, קרמים, איפור, עור preps עבור שעווה. בדיוק כמו פילינג, הוא מסיר פולשים שיכולים לגרום לגירוי על עור שעווה טרי.
 • החל קצת חום. אם אתה לא exfoliating, לקחת מקלחת חמה או אמבטיה (לא חם) או להחיל מטלית רכה כי יש רווי הראשון עם מים חמים מאוד ואז יש עודף מים סחוט החוצה. החום יפתח את הנקבוביות של העור וירכך אותו, מה שמאפשר לשיער לצאת יותר קל כי זה יותר גמיש. זה לא רק גורם גורם הכאב לרדת אבל מונע אחד הגורמים העיקריים של גירוי-שעווה מושך על העור.

  יַחַס

  • להילחם את הבליטה. המוצרים לבעוט גבשושיות על המדרכה יכול לעשות את אותו הדבר עבור אלה עם שעווה. הנה רשימה של מוצרים שיכולים לעזור לנקות אותם ולעזור עם גירוד וכאב. קרם הידרוקורטיזון היא אפשרות אחרת שרוב האנשים יש בארון שלהם אשר יסייע להרגיע גירוי וכל גירוד.
  • תרגול בפועל כאשר שעווה עצמך. לא החלת כראוי שעווה (כמו לשים על המוצר יותר מדי), לא מחזיק עור המשרד בעת הסרת רצועת או הסרת רצועת באופן שגוי יכול לגרום לבעיות רבות, כולל שעווה bumps. הטכניקה לוקחת בפועל וסבלנות.
  • הולך DIY? נסה עוד שעווה. שעווה קשה (להשוות מחירים) עובד הכי טוב באזור ביקיני ידי למעשה לכווץ את העטיפה לפני הסרת השיער. ושעווה שמנת (להשוות מחירים) עובד פלאים על עור הפנים עדין.
  • נסה עוד טק.  אם אתה בסופו של דבר bumps מגה, טק לא יכול להיות מספיק מיומנות או פשוט לא משתמש המוצר הטוב ביותר עבור השיער שלך ואת סוג העור. (לפעמים הם מוגבלים המותגים הספציפיים ואת הסלון או הספא נושא). Pro מנוסה נוסף עשוי להשאיר אותך עם פחות תופעות לוואי.
  • עדיין נתקל בבעיות? למרות שאנו לא יכולים לצפות העור לא להגיב לפחות במידה מסוימת כדי שעווה, יש אפשרויות אחרות להסיר את השיער מן השורש עוזב את השיער ללא שיער במשך שבועות בכל פעם. השחלה אינה משתמשת בשום כימיקלים והיא משמשת בעיקר להסרת שיער פנים, בעוד הסוכר הוא כל טבעי ידוע להשאיר פחות של סימן הסרת שיער מאשר שעווה.

   No Replies to "כיצד למנוע בליטות לאחר שעווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 − 26 =