איך אתה שעווה שיער הפנים שלך בבית?

איך אתה שעווה שיער הפנים שלך בבית?

שיער שעווה פנים הוא מהיר למדי, מקבל אפילו את השיער הקנס, והוא יכול האחרון שבועות בכל פעם, אם זה מבוצע בדרך הנכונה. שעווה שיער הפנים שלך בבית יכול להיות שומר כסף גדול, אבל לפני שאתה לוקח את הדברים דביק חם ליד הפנים שלך, אנחנו אגיד לך כל מה שאתה צריך כדי לקבל תוצאות מתמשכות.

קרם שעווה מחומם בסיר שעווה הוא נפלא עבור סוגי העור רבים. זה נהדר לעור הפנים עדין כי זה moisturizing ועדין, וזה גם קל יותר לעבוד עם שעווה דבש בגלל עקביות פחות דביק שלה.

בעוד רצועות השעווה הקרה נראה כמו עבודה פחות, הם לא לתפוס על השיער, כמו גם שעווה מחומם. זה הכי קל לעשות את זה אם אתה קונה ערכת שעווה, במיוחד אם זה rodeo הראשון שלך על הפרויקט הזה. זה לוקח בערך 20 דקות כדי שעווה שיער הפנים שלך.

מה אתה צריך

 • שעווה חם יותר
 • קרם שעווה או שעווה הטובה ביותר עבור שיער הפנים שלך ואת סוג העור
 • טרום שעווה ניקוי
 • אבקה בייבי
 • מוסלין או רצועות פלון
 • ריהוט עץ
 • מסיר שעווה או שמן לעור
 • תחליב לאחר שעווה או ג'ל המבוסס על אלוורה
 • מַלְקֶטֶת

להתכונן

לפני שאתה אפילו חושב על לעשות שעווה פנים, לבדוק אם השיער על הפנים שלך מספיק זמן. זה צריך להיות לפחות 1/4 אינץ 'ארוך. אם זה לא, שעווה עלולה לגרום לשיער הצומח. אם אורך השיער שלך בודק, סיכה או למשוך את השיער לאחור לשטוף את הידיים. ואז לשטוף את הפנים שלך ביסודיות להיפטר כל איפור או לכלוך. פאט יבש ולאחר מכן להחיל מראש שעווה ניקוי. כאשר הפנים שלך מוכן, אבק אבק התינוק על האזור שאתה רוצה שעווה.

התחל שעווה

מחממים את השעווה בשעווה חם כל כך חם אבל לא חם מדי. זה צריך להיראות כמו חמאת בוטנים או דבש. אם זה נראה כמו שמן, שעווה חם מדי. אם זה המקרה, תן לו לשבת קצת עד שיש לו את העקביות של דבש.

החל את השעווה באופן שווה בכיוון של צמיחת שיער באמצעות המוליך או מקל עץ בזווית של 45 מעלות לשיער בחלקים קטנים במקצת.

אתה רוצה מספיק שעווה ביסודיות לכסות את השיער אבל לא כל כך הרבה זה הופך להיות עבה מדי כדי להסיר.

החל רצועת שעווה בכיוון של צמיחת השיער. השאירו קצת את הרצועה בסוף לא מחובר לשיער, כמו לשונית, אשר ישמשו כדי למשוך את רצועת. לחץ את היד שלך על רצועת להחליק אותו לכיוון של צמיחת השיער כמה פעמים כך שעווה מייחס את השיער יש קצת קר.

לתפוס את הכרטיסייה, להחזיק את העור מתוח ביד אחת, ולהסיר רצועת בכיוון ההפוך של צמיחת השיער במשיכה אחת מהירה. אם קצת שעווה עם השיער נשאר, לשים את הרצועה בחזרה על השיער שלך ולמשוך שוב באותו אופן.

עבודה בסעיפים על פניך עד שכל השיער שאתה לא רוצה נעלם. אין להחיל שעווה על אותו אזור פעמיים כי זה יכול לשרוף או קשות לגרות את העור. כאשר סיימת שעווה, להשתמש פינצטה כדי להסיר כל שערות תועה החמיצו על ידי שעווה.

תסיים

השתמש מסיר שעווה או שמן טבעי להמריא כל שאריות שעווה שנותרו ולאחר מכן לשים על משחה לאחר שעווה או על בסיס אלוורה מבוסס או ג 'ל כדי להרגיע את העור שלך.

טיפים

האם שעווה שלך מול המראה. תרגול באמצעות שעווה על מקום קטן על הגוף שלך כמו הזרוע שלך כדי לקבל את התחושה של זה כדי לוודא השעווה היא הטמפרטורה הנכונה.

השתמש קרם Numbing או תרסיס לפני שתתחיל שעווה אם אתה חושש של שעווה כאב יכול לגרום. אם יש לך עור רגיש, זה מועיל במיוחד.

אַזהָרָה

אין שעווה הפנים שלך אם אתה לוקח Accutane או אם אתה משתמש במוצרי אנטי אייג 'ינג על הפנים שלך המכילים רטינול.

No Replies to "איך אתה שעווה שיער הפנים שלך בבית?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 54 = 59