כיצד שעווה מעצבן צ ‘ין שיער בבית

כיצד שעווה מעצבן צ 'ין שיער בבית

אם השיער שעווה סנטר כראוי, אתה יכול להיות נטול זיוף במשך שבועות בכל פעם. אני מאוד ממליץ על קרם שעווה רצועה (להשוות מחירים) מחומם למעלה בסיר שעווה אם אתה בעיקר הסרת שיער דק כי זה אחד השעווה עדין. אם יש לך הרבה שיער גס, אז שעווה קשה (להשוות מחירים), (a.k.a. חשפנות שעווה) גם צריך להיות מחומם אבל עובד היטב כי יש לה יותר כוח להסיר שיער סמיך.

זהו רק מדריך עזר, עיין בהוראות היצרן של השעווה לקבלת הוראות ספציפיות.

קושי: קַל

זמן דרוש: 20 דקות לשיער שעווה

הנה איך:

 1. קנה ערכת שעווה. השווה מחירי שעווה שעווה.

   

 2. יש מספיק שיער. שיער צ 'י צריך להיות לפחות 1/4 "ארוך.

   

 3. משוך או סיכה לאחור השיער. אתה לא רוצה השיער שלך בדרך או בסופו של דבר מקבל שעווה זה.

   

 4. לשטוף ידיים. לעולם לא תעבוד עם כלים מלוכלכים?

   

 5. לנקות את אזור הסנטר. לשטוף את הפנים כדי להיפטר איפור ושמן, לשלם יבש ולאחר מכן להחיל ניקוי מראש שעווה. אבקת אבק קלה על שטח להיות שעווה. לא מעל לעשות את זה על אבקה, יותר לא טוב יותר.  עבור שעווה קשה, להשתמש מראש שמן אפילציה במקום אבקה.

   

 6. שעווה ב. שעווה מול מראה גדולה (לא ביד) כך שתוכל לראות בבירור. החל דונג באופן שווה בכיוון של צמיחת שיער באמצעות המוליך (מקל עץ) על השיער בחלק קטן יחסית. הזהר! אתה רוצה מספיק שעווה ביסודיות לכסות את השיער, אבל לא כל כך סמיך כי זה הופך להיות עבה מדי כדי להסיר. מאז הסנטר הוא מעוקל, לעשות את החלק העליון של הסנטר בחלקים שונים כדי להסיר את השיער ביותר.  עבור שעווה קשה, להחיל אותו עבה כמו ניקל.

   

 1. כריכה עם רצועה. עבור שעווה ברצועה, להחיל רצועה לכיוון צמיחת השיער, משאיר חלק ברצועת שאריות בסוף לא מחובר לשיער כמו לשונית (שיער אומר משמאל לימין - להשאיר רצועה שמאל בצד ימין). לחץ בחוזקה יד חלקה על רצועת לכיוון של צמיחת השיער כמה פעמים, כדי להבטיח שעווה הוא מצרף את השיער יש קצת קר.  עבור שעווה קשה, זה לא דורש רצועה. אבל צריך להתקרר מספיק כאשר אתה תופס את השעווה, זה נשמע כמו פלסטיק.

   

 1. שעווה. לתפוס על קצה של רצועת שאינו מחובר לשיער. להחזיק את העור מתוח ביד אחת, ולהסיר רצועת בכיוון ההפוך של צמיחת השיער במשיכה אחת מהירה, כל הדרך לצד השני. אל תעצור, וזה יכול להיות היצר הטבעי שלך. לחץ על היד על העור כדי לעזור להקל על הכאב, לאחר רצועה מוסר. (נשמע טיפשי, אבל זה עובד!) אם קצת שעווה עם השיער נשאר, פשוט לשים רצועת בחזרה על השיער ולמשוך.  עבור שעווה קשה, להשתמש המוליך לדחוף את הקצה מאוד בצד של שעווה להשתמש ככרטיסייה לתפוס על מנת להסיר שעווה.

   

 2. חזור. המשך עם שלבים 6-8 עבודה בסעיפים עד הסרת שיער לא רצוי. אין להחיל שעווה על אותו אזור פעמיים או שאתה יכול לשרוף או לגרות קשות את העור.

   

 3. לנקות את השיער החמיץ. השתמש פינצטה נקי להסיר כל השערות החמיצו על ידי שעווה.

   

 4. לנקות שעווה את העור. הסר את שארית הנותרים, עם מסיר שעווה, שמן תינוקות או ג'לי נפט.

   

 5. להרגיע את העור. החל לאחר שעווה קרם, או קרם אלוורה מבוסס או ג'ל.

   

טיפים:

 1. לַעֲשׂוֹת לֹא לבצע סנטר שעווה אתה לוקח Accutane. קרא: Waxing זהירות & אזהרות עבור הרשימה המלאה.
 2. תרגול באמצעות שעווה על חלק קטן של הגוף שלך, כמו הזרוע שלך אז אתה מקבל את התחושה של זה. תמיד לבדוק כמות קטנה של המוצר על גב היד לפני שעווה, כדי לוודא שזה חם, לא חם.
 1. אם אתה מודאג מכאב, להחיל תרסיס קהות (להשוות מחירים) כדי צמר גפן ולאחר מכן לאזור הסנטר. הקפד לא להתקרב העיניים שלך!
 2. לאחר שעווה לשמור על הידיים מן העור שלך, כדי למנוע מקבל אדום bumps ו גירוי. ראה דרכים אחרות כדי למנוע תופעות לוואי של שעווה.
 3. למד על אפשרויות אחרות: כיצד להסיר שיער צ 'ין נקבה.

מה אתה צריך:

 • שעווה חם יותר
 • קרם או שעווה קשה
 • טרום שעווה ניקוי
 • אבקת תינוקות או שמן אפילציה מראש
 • מוסלין או רצועות פלון עבור שעווה ברצועת
 • ריהוט עץ
 • מסיר שעווה לעור (או שאתה יכול להשתמש בשמן תינוקות או ג'לי נפט)
 • תחליב לאחר שעווה, או ג'ל המבוסס על אלוורה
 • מַלְקֶטֶת

No Replies to "כיצד שעווה מעצבן צ 'ין שיער בבית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 1