כיצד לטפל נגועים

כיצד לטפל נגועים

שְׁאֵלָה: מה אני יכול לעשות לגבי נגוע?

שערות צומח, גבשושיות גילוח הן התוצאות של השיער גדל בחזרה לתוך העור במקום להצביע ולצמוח בכיוון הנכון. זה קורה בדרך כלל לאחר הסרת שיער - במיוחד גילוח שעווה. סכין גילוח תשאיר קצה חד לאחר גילוח. ושיער לעתים קרובות נשבר מתחת או מעל פני העור במקום השיער להיות לגמרי מן זקיק כאשר שעווה, וכתוצאה מכך קצה חד יותר.

שיער באופן טבעי יש נוצה או קצה משופעים. למרות שזה אפשרי עבור השיער לגדול לתוך העור כאשר יש זה קצה נוצה, זה לא סביר מאוד. כאשר הסוף חד יותר, זה עכשיו נוטה יותר לגדול לתוך העור.

אם זה לא מספיק גרוע כאשר השיער חודר את העור איפה זה לא צריך, זיהום מגיע לעתים קרובות עם השטח. במבט ראשון, אתה לא יכול להבין שיש לך שיער חודר. זה יכול פשוט להיראות כמו פצעון - במיוחד אם יש לו לבן. פצעונים, כשלעצמם, הם תופעת לוואי נפוצה של הסרת שיער.

במבט מקרוב, אתה אמור להיות מסוגל לדעת אם זה ingrown. לראות אם יש שיער גדל באזורים הסמוכים, אבל לא על ידי פצעון.

כדי לעזור לנקות את השיער חודר וזיהום לך כדי לקבל את השיער כדי להצביע בחזרה את העור, להרוג את החיידקים ולאחר מכן להמשיך למנוע את הבליטות ואת האדמומיות לפני שביתה שוב.

ברגע שאתה רואה את האזור נגוע, לא להסיר את השיער מן השורש (כמו שעווה או tweezing) או לבחור על העור עם האצבעות.

כמו כן, להימנע גילוח אם בכלל אפשרי. כל הדברים האלה יכולים להפיץ את החיידקים ולהחמיר את המצב. במקום זאת, פעל עם ההצעות הבאות:

 • מסיכת בוץ. בוץ עובד היטב ציור זיהומים את העור, לחימה דלקת ויש לו תכונות exfoliating. כמובן שאתה רוצה להחיל אותו על השיער נגוע נגוע. אבל זה גם יעזור המראה הכללי של העור שלך אם יש לך סוג עור רגיל שמן. זה יכול להיות רעיון טוב להשתמש על כל הפנים שלך.
 • קרם סוכר תוצרת בית. שימוש בשפשף טבעי ושמנים אתריים יכולים בעדינות לעזור לנקודת השיער מתוך העור לרפא את העור מהר יותר.
 • Neosporin. כאשר השיער מוסר מן הזקיק, הוא פתוח יותר לזיהום. זה אנטיביוטיקה עזרה ראשונה ניתן ליישם מיד לאחר הסרת שיער כדי לעזור להיפטר החיידקים שעלולים לגרום לזיהום. זה עשוי להיות מועיל לשימוש על אזורים נוטה פצעונים לאחר הסרת שיער, כמו גם לטיפול על שיער נגוע נגוע.
 • לוחמי שיער. מוצרים רבים נמצאים בשוק כדי לעזור לך להיפטר אדמומיות, בליטות, וזיהום ממהר. הם יסייעו להילחם פצעונים השיער גדל בחזרה לתוך העור.
 • שמן עץ התה. אם אתה לתוך אפשרויות טבעיות יותר, להחיל כמות קטנה מאוד לאזור. שמן עץ התה יש תכונות אנטיבקטריאליות, אנטיספטיים ואנטי דלקתיים להילחם חיידקים, דלקת, ואדמומיות. זה אחד של שמנים אתריים המיושמים ישירות כמות קטנה יכולה לשמש לבד, או שזה יכול להיות מעורבב עם שמן חוחובה או שמן אחר המוביל לעזור עץ התה להיקלט לתוך העור.
 • רוצחים. לעתים קרובות מוצרים אשר עשויים להילחם פצעונים אקנה עבודה טוב מאוד, כי הם exfoliate העור נעשים כדי להדוף חיידקים. עכשיו זה הזמן לפשוט מוצרים מן העשרה שלך!

  עצור אותם לפני שהם מתחילים

  אתה לא צריך להתמודד עם הזיהום או בעיות מטרידות אחרות משערות צומח על ידי מניעת אותם מלכתחילה. התאמות פשוטות לשגרת הגילוח שלך, התאמת אופן שעווה, פילינג קבוע או פנייה אחרת להסרת שיער אפשרות יכולה לעזור לך לשמור על בליטה.

  No Replies to "כיצד לטפל נגועים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   69 + = 71