הסוכר לי הסרת שיער חלקות סקירה | insightyv.com

הסוכר לי הסרת שיער חלקות סקירה

הסוכר לי הסרת שיער חלקות סקירה

זה הסוכר הסרת שיער להדביק Kit הוא נהדר ברגע שאתה מקבל את העניין, אבל נורא פעמים השימוש הראשון. אם אתה מוכן להשקיע את המאמץ כדי ללמוד את הטכניקה הנכונה כדי לקבל את מלוא היתרונות של המוצר, ואז לנסות את זה. אם אתה מצפה שזה יעבוד בפעם הראשונה בשבילך ואין לך סבלנות, אז אני ממליץ להמשיך לעשות את מה שאתה עושה או ללכת לראות מקצועי.

מקצוענים

 • מותיר עור רך
 • ניתן להחיל פעמיים ברציפות כדי לקבל שיער החמיץ
 • הכל טבעי

חסרונות

 • מאוד קשה לקבל את הטכניקה למטה
 • רק כמה שימושים מתוך צנצנת הגוף
 • יכול להיות כואב בעת החלת המוצר

תיאור

 • יַצרָן: סוכר לי חלקה
 • נוֹהָג: הסרת שיער באמצעות הדבק sugaring
 • כלול בערכה: גוף מלא סוכר (12.3 עוז) פנים (3.1 עוז), פתרון מרגיע, ארבעה מועמדים לשימוש חוזר, ו- DVD הוראה

הסוכר לי סקירה חלקה

איך זה עובד המוצר: הדבק הסוכר הוא מיושם לאט בכיוון ההפוך של צמיחת השיער שלוש פעמים, ולאחר מכן הוסר בכיוון של צמיחת שיער עם הידיים שלך באמצעות תנועה מהבהבת במהירות תוך החזקת העור מתוח. בדרך כלל, הדבק sugaring מוחל עם הידיים, שלא כמו ג’ל סוכר ו שעוות להשתמש במקל או כמו מרזב כמו המוליך. עם זאת, עם הערכה זו, הם נותנים לך מועמדים לשימוש חוזר בצורת כרטיס אשראי.

מעולם לא הסוכרתי את עצמי לפני כן

אני הראשון צפו DVD כלל ולהגדיר את הכל.

פתחתי את הסוכר והחלטתי שאני עומד לנסות את זרועותי תחילה. אני אף פעם לא ממש סוכר את עצמי באמצעות הדבק, אז הייתי נרגשת.

הסוכר היה קצת קשה וקשה מאוד לצאת מהצנצנת. האם הזכרתי את המוליך הכלול של הגוף בצורת כרטיס אשראי היה דק מאוד?

אוקיי, זה היה, אבל על הלכתי. החלקתי את הסוכר עם קצת צרות. הוא לא רצה לדבוק בשערי, אבל כשהתחילה סוף סוף להישאר, הרגשתי כאילו השיער שלי נקרע לאט מאוד. ואז, אחרי שהכריזו, הסלקתי את הסוכר והנה הוא בא בשערי. אחרי כמה פעמים, קיבלתי את העניין ואת זה הייתי בקרוב משוחרר שיער. העור שלי היה רך וחלק, ולמעשה מיובש. 

על גב הלקוח שלי

שעווה פשוטה פשוטה היתה קלה מאוד והותירה מאחוריה שיער קטן. הדבר היפה על הסוכר הוא שאתה יכול ללכת על אותם אזורים, בניגוד שעווה. עדיין לא הצלחתי להוציא את השיער העקשן, אבל היו רק כמה, כך שהשתפכות של זוג לא היתה גרועה. הפתרון מרגיע עם ריח כתום יוניסקס הוא עשה כדי להרגיע את העור לאחר הסרת שיער נראה לעבוד טוב מאוד. זה היה שמנוני בהתחלה, אבל לאחר שפשוף אותו, העור נותר רגיש.

הסרת שיער Novice מנסה את זה

המבחן האולטימטיבי, אם כי, היה צריך טירון מלא לנסות את המוצר. הושטתי את הערכה למישהו שמעולם לא שעווה את עצמו לפני כן, ובוודאי שלא ניסה להדביק את הסוכר הקשה יותר. עברו שבועיים וקיבלתי את הערכה בחזרה עם סקירה מילולית של מיני. סמנתה, החזירה, החליטה שאחרי שתנסה את זה במשך שבוע וחצי, היא תדבק שמישהו יעשה את זה בשבילה.

סמנתה היתה תקופה קשה מאוד לשמור על הטמפרטורה של שעווה בדיוק כמו שצריך, לא יכול להפיץ אותו בקלות הסרת שיער היה פשוט קשה לה. היא אמרה שיש לה בלגן ענק של המוצר שהגיע לכל מקום. היא פשוט לא יכלה לקבל את העניין, ואמרה שהיא לא תרכוש את הציוד כי זה היה מתסכל.

אני מבין מה היא אמרה כי הטמפרטורה אשר מחומם על ידי הידיים שלך צריך להיות בדיוק נכון וזה יכול להיות מבולגן מאוד. הדבר הטוב הוא שהיא עושה לנקות עם מים חמים בקלות רבה, בניגוד שעווה.

למען הפנים

לא שמתי לב להבדל בין הסוכר בגוף לבין הסוכר בפנים. זה הרגיש ונראה בדיוק אותו דבר. החומרים היו זהים גם כן. ההבדל היחיד ששמתי לב היה הגודל.

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "הסוכר לי הסרת שיער חלקות סקירה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  27 + = 34