כיצד שעווה בטן השיער שלך כבוי

כיצד שעווה בטן השיער שלך כבוי

האם שיער הבטן מביך אותך בכל הזמנים הלא נכונים? בבטחה שעווה אותו יהיה לך בטן חינם במשך שבועות. זה תמיד הכי טוב לחפש מקצועי, אבל אם אתה מוכן לתת את זה לנסות, הנה הדרך להיפטר שיער מכוערים לבדך בנוחות של הבית שלך.

קושי: מְמוּצָע

זמן דרוש: 15 עד 45 דקות

הנה איך:

 1. קנה ערכת שעווה או רצועות. ערכות שעווה ניתן לרכוש יופי היופי המקומי או באינטרנט (להשוות מחירים). דרך נוספת היא רכישת רצועות שעווה מוכנות מראש, אשר הרבה פחות מבולגן, כגון Parissa תה עץ רצועות שעווה עבור גוף מלא (קרא ביקורת).
 1.  
 2. יש מספיק שיער, אבל לא יותר מדי. השיער צריך להיות trimmed על כ 1/4 "ארוך.קליפרס הם הדרך הטובה ביותר לקצץ כי הם שומרים שיער אפילו מספריים הם אופציה, אבל זה סביר יותר לעשות קצת שיער קצר מדי.אם השיער קצר מדי השעווה אולי לא יוכלו לתפוס את זה.

   

 3. ודא הבטן שלך נקי. השתמש ניקוי מראש שעווה ולהחיל אבקה קלה של אבקה. לא מעל לעשות את זה על אבקה, יותר לא טוב יותר. רוב ערכות יבוא עם cleanser ואבקה. אם לא, ניקוי עדין בסדר. קורנפלור יכול לשמש במקום אבקה אם זה מה שיש לך על היד.

   

 4. שעווה ב. באופן שווה להחיל שעווה בכיוון של צמיחת שיער באמצעות המוליך (מקל עץ). אל תשים את זה על עבה מדי. שכבה דקה מושלמת.

   

 5. החל רצועה. החל רצועה או פס מוסלין על שעווה כדי להסיר את השיער. השאירו חלק קטן של רצועת למעלה משם כל שעווה, כך שתוכל להשתמש בו ככרטיסייה או לטפל. לחץ בחוזקה יד חלקה על רצועת לכיוון של צמיחת שיער כמה פעמים, כדי להבטיח שעווה הוא הצמדת השיער. אם באמצעות רצועת שעווה מוכנות מראש, להחיל רצועת באותו אופן - את הכיוון של צמיחת השיער.

   

 1. הסר את רצועת שעווה. החזק את קצה הרצועה שאינה מחוברת לשיער. משוך את העור מתוח ביד אחת, ולהסיר רצועת בכיוון ההפוך של צמיחת השיער במשיכה אחת מהירה, עם היד השנייה. אל תעצור. זה יכול לגרום חבלות וקרע של העור. משוך בזווית של 45 מעלות. לחץ על היד על שיער הבטן אתה פשוט הסיר את השיער כדי לעזור להקל על כמה כאב. אם קצת שעווה עם השיער נשאר, פשוט לשים רצועת בחזרה על השיער ולמשוך.

   

 1. עבודה דרך הכאב. עבודה בדרך שלך דרך אזור הבטן הסרת כל השיער חוזר צעדים 5-7.

   

 2. תלחצי את השיער המשתהה. השתמש פינצטה נקי להסיר כל stragglers. החלת מחדש שעווה על העור זה עתה שעווה יכול לגרום לגירוי בעור, כוויות, ודמעות והסרת העור. נסו לא ללכת על מקום שכבר שעווה.

   

 3. להרגיע את העור. החל לאחר שעווה קרם, או קרם אלוורה מבוסס או ג'ל. Tend Skin (קרא ביקורת) הוא מוצר נהדר כדי לשמור מפני מקבל ingrown השיער ו relieving עור גירוי.

   

 4. אתה סיימת. ועדיין בחיים!

   

טיפים:

 1. בדוק את החום של השעווה על החלק הפנימי של פרק היד. שעווה כי הוא חם מדי יהיה לשרוף שעווה כי הוא לא מספיק חם לא יתפשט בקלות.
 2. השתמש המוצר numbing המוצר לפני שעווה (להשוות מחירים) את הבטן השיער. זה יעזור להקל על כמה כאב אתה עלול להיתקל. זכור, ככל שאתה שעווה, קל יותר וכואב פחות זה הופך להיות. קרא: למעלה עשרה עצות כדי להפחית את כאבי שעווה עבור מלוא למטה.
 3. הכנה היא חשובה בדיוק כמו לעשות את המשימה. ודא הכל נקי סניטריים אתה משתמש כדי שעווה עם כולל את הידיים. ללבוש כפפות לעשות את זה מבולגן פחות סניטריים יותר. כאשר סיים, לשמור מלהוסיף חיידקים לאזור שעווה טרי על ידי לא לגעת בו שלא לצורך.
 1. שעווה יכולה לגרום בליטות אדומות, שערות צומח וחבורות. קרא עוד על איך למנוע ולהישאר נקי של תופעות לוואי שעווה.
 2. למד על שיטות אחרות להסרת שיער, מזמני קבוע ב: כיצד להסיר שיער בקיבה

מה אתה צריך:

 • ערכת שעווה
 • טרום שעווה ניקוי
 • אבקה המיועדת שעווה או עמילן תירס
 • מוסלין או רצועות פלון
 • מיישמים
 • מסיר שעווה לעור
 • לאחר קרם שעווה או ג'ל המבוסס על אלוורה

No Replies to "כיצד שעווה בטן השיער שלך כבוי"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  6 + 3 =