כמה הרבה שעווה באמת לפגוע?

כמה הרבה שעווה באמת לפגוע?

שְׁאֵלָה: כמה זה עושה שעווה?

תשובה:

אני יודע שאנשים רבים חוששים לקבל שעווה. הם יודעים כי השיער מוסר מן הזקיק ולא יכול לשאת את המחשבה של מקבל שיער קרוע החוצה. אז כמה רע זה? אני לא מתכוון לשקר - כן, זה יכול להיות כואב - במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך או שאתה להיפטר שיער על העור מעל השפה, ביקיני, איברי המין או החזה. אלה שיש להם שיער סמיך מאוד או עור רגיש עלול למצוא את החוויה יותר לא נוח מאשר האדם הממוצע.

שעווה מסיר הרבה שערות בבת אחת, וזה הרבה יותר טוב מאשר tweezing אחד אחד. באופן אישי, אני מוצא את זה הרבה יותר נוח מאשר השחלה. סוכר, אשר יכול להשתמש או להדביק או ג'ל, ידוע להיות עדין יותר לעור כי זה לא מקל על העור כמו שעווה עושה.

הדבק מנצח במחלקת הכאב משום שהוא מסיר שיער בכיוון צמיחת השיער - בניגוד לג'ל הסוכר והשעווה - אשר מסירים את השיער בדרך ההפוכה, השיער צומח.

כאב הוא גם יחסי. אנחנו יכולים לקבל תפיסה שונה של כאב או דברים שאנחנו מרגיזים. בכל מקרה, כאן יש לנו קצת עזרה ולכן זה לא חייב להיות חוויה מזוויעה.

לִרְאוֹתכיצד למצוא את הטוב ביותר שעווה טק

 • הולך המקצוענים? רק בגלל שמישהו מורשה, זה לא אומר שהם מיומנים. מצא מישהו מנוסה ערמומי על ידי לשאול חברים ובני משפחה עבור הפניות של שעווה גדולה. הם יהיו מהר, להחזיק עור מתוח אז יש פחות משיכת ולהשתמש בכמות הנכונה של שעווה ואת סוג הטוב ביותר של שעווה עבור סוג השיער שלך ואת העור.
 • שעווה את עצמך? זה יכול להיות קשה להסיר שיער רק את הזוויות הנכונות ולהסיר את השעווה במהירות על עצמך. אם תבחר לבצע הסרת שיער משלך, הקפד לקרוא ולבצע את כל ההוראות המצורפות. השלבים במקום עבור שעווה יש סיבה. לא כראוי prepping העור, החלת שעווה יותר מדי הסרת השיער בדרך הלא נכונה היא רק לבקש כאב מיותר, שלא לדבר על חבורות אפשריות, שבירה, החמיץ ו גירוי חמור (כיצד שעווה מדריך).
 • רוצה ברזילאי? זה שעווה המומחיות מסיר את רוב או את כל השיער איברי המין נחשב כואב יותר בגלל אופי רגיש של אזור זה. זה לא צריך להיעשות בעצמך. אתה צריך ללכת למישהו המתמחה בשירות זה, כדי למנוע כאב שעווה מיותרת ובעיות אחרות שעלולות לנבוע ממישהו לא מאומן. למידע נוסף: (כיצד להשיג שעווה ברזילאית גדולה).
 • סוג השעווה יכול לעשות את כל ההבדל. שעווה קשה (להשוות מחירים), נקרא גם שעווה חשמלית כי אתה לא משתמש ברצועת כדי להסיר את השעווה הוא נהדר עבור שיער גס כמו באזור ביקיני החזה. שעווה קרם (להשוות מחירים) הוא סוגי עור יבש או עבור עור הפנים הרגיש.
 • לעשות קצת הכנה. נקיטת צעדים פשוטים יגרום שעווה פחות לא נוח, כמו מרגיע את זקיק השיער ואת numbing העור שם כמה. קרא הכל: למעלה 10 עצות כדי להפחית כאבי שעווה.
 • מה זה רגיל שלאחר שעווה. ורוד מסוים, מרגיש קצת עוקץ ודלקת קטנה נחשב נורמלי. באזורים עם שיער גס, מה שנקרא "הרמה" או כתמי דם (לא דימום מתמשך) היא גם תופעת לוואי רגילה.
 • מה הם לא תופעות לוואי רגילות. העור לא צריך להיות אדום, דלקת מאוד, חבורה או גלד. אם זה המצב, אז משהו השתבש. הטכניקה הלא נכונה, שעווה, יישום או טמפרטורה של שעווה שימש. סיבה נוספת יכולה להיות מצב בריאותי או סכסוך עם שגרת רפואי או טיפוח העור. לִרְאוֹתאזהרות ואזהרות שעווה
 • להרגיע ולהרגיע. כדי לקחת את הוורוד ואת העוקץ, לבדוק: כיצד להרגיע עור רגיש לאחר שעווה.

No Replies to "כמה הרבה שעווה באמת לפגוע?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  61 + = 62