קל תוצרת בית הסרת שיער מתכון | insightyv.com

קל תוצרת בית הסרת שיער מתכון

קל תוצרת בית הסרת שיער מתכון

שְׁאֵלָה: האם יש לך כל תוצרת בית הסרת שיער מתכונים?

תשובה: כן, יש לי מתכון קל, זול ומורכב מכל הנוסחה הטבעית. הכי טוב של כל זה משתמש במרכיבים אתה כנראה כבר יש במטבח בבית כמו סוכר, מים ומיץ לימון. זוהי טכניקת הסרת שיער הנקראת סוכר. שיטה עתיקה זו קיימת כבר זמן רב, שמקורם במזרח, ומסירה את השיער מהזקיק בשורש.

  כי מטרתו להסיר את השיער כולו, ולא רק לחתוך אותו ברמה העור כמו עם גילוח, התוצאות יכולות להימשך עד שישה שבועות!

כיצד Sugaring השווה שעווה?

שעווה גם מסיר שיער מן זקיק, נותן תוצאות לטווח ארוך. עם זאת, אנשים רבים מעדיפים הסוכר על שעווה כי זה עדין על העור לא מזיק כל כך הרבה. מדוע הסוכר אינו כואב כמו שעווה? Sugaring לא מקל על העור כמו שעווה עושה. הסיבה העיקרית להסרת שיער כואב כאשר הוא שלף את זה בגלל משיכה על העור, לא את השיער בפועל יוסר.

פחות משיכה לא רק שווה פחות כאב, אבל יש פחות סיכוי של גירוי בעור, אדמומיות, דלקת וחבורות. אלה עם עור רגיש במיוחד אוהב את השיטה הזו. בונוס נוסף הוא שאתה יכול להסיר את הסוכר עם מים פשוטים, פשוטים כדי לנקות את העור כאשר תסיים להסיר את השיער שלך. סוכר להסרת שיער מסיס במים.

זה בניגוד שעווה אשר צריך מוצר מיוחד כדי להסיר את כל שאריות שלה.

ראה גם: גבות סוכר – למה אתה אולי רוצה לעשות את המתג

מתכון להסרת שיער ביתית

אחרי כל המידע הזה, אני בטוח שאתה קורא למעשה להגיע למתכון. המתכון שלנו (לקבל הוראות) מנחה אותך צעד אחר צעד עם תמונות כדי להפוך את תערובת הסוכר שלך להסרת שיער בבית.

נפלא כמו הדבק

כאשר אתה מסיים זה מתקרר, אתה יכול להשתמש בו כמו להדביק כדי להסיר שיער קצר כמו 1/16 “ללא שימוש ברצועות כלשהן. אתה משתמש באצבעות או בידיים כדי להסיר אותו.

הדרך הקלה עם ג’ל

אתה יכול גם לחמם את תערובת הסוכר במיקרוגל ולהשתמש בו כמו ג’ל, בתהליך הסרת שיער נעשה באופן דומה שעווה. זה טכניקה קלה יותר מאשר להדביק, אבל תצטרך לפחות 1/4 “של צמיחת שיער קצת יותר פריטים כמו רצועות ו applicators.זאת האפשרות הטובה ביותר עבור אלה חדשים להסרת שיער בבית מן השורש או שיש להם כמה ניסיון שעווה.

אהבה טבעי הסרת שיער?

ראה דרכים נוספות להסרת שיער ללא מרכיבים מלאכותיים או כימיקלים: 5 דרכים כדי להסיר שיער באופן טבעי בבית.

No Replies to "קל תוצרת בית הסרת שיער מתכון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =