סקירה של סלקן סנסיל | insightyv.com

סקירה של סלקן סנסיל

סקירה של סלקן סנסיל

Silk’n Sensepil הפחית כמעט את כל שערי על רגלי התחתונות, אבל בתי השחי לא הגיבו בדיוק כמו שצריך. אהבתי במיוחד את הזמן המהיר zapping הפרט וכמעט ללא כאבים טיפולים. עם זאת, כל התהליך היה בערך שנתיים.

מקצוענים

 • ראש גדול מכסה כמות גדולה של עור בבת אחת ומאפשר זמני טיפול אישי מהיר 
 • לדעתי, כמעט ללא כאב
 • ה- FDA ניקה להפחתת שיער קבוע
 • ללא חיוב

חסרונות

 • אורך הטיפול הכולל (עד 2 שנים)
 • צריך למלא מחסניות המנורה
 • חיישן העור נעשה מניפולציה כאשר לא באור מלא או בצל

תיאור

 • יַצרָן: דף הבית Skinovations בע”מ
 • נוֹהָג: הסרת שיער IPL בבית
 • הערכה כוללת: מכשיר Silk’n SensEpil, מחסנית מנורה ומכשיר DVD

סקירה של סלקן סנסיל

ללא שם: בואו לרדת אל nitty-gritty. אתה רוצה לשמוע איך זה עובד כדי להיפטר השיער שלי. ובכן, לאחר כשנתיים ו -22 טיפולים בסך הכל על הרגליים התחתונות ועל בתי השחי שלי באמצעות הגבוהה ביותר של חמש הגדרות (למעט הראשון שלי 200 יריות), הייתי אומר היה על ירידה של 95% על הרגליים התחתונות שלי כ 70% על בתי השחי.

להיות כמעט ללא שיער על הרגליים התחתונות שלי היה נהדר! אף על פי שהשיער שנותר בתיקונים קטנים דלילים הוא כהה, אני יכול לברוח עם גילוח אותם בערך פעם בשבוע. כי השיער מתחת לבית השחי שעדיין שם הוא גס למדי, אני מגלח אותם כל יום.

זה גם היה ממש נחמד לחסוך קצת זמן grooming אבל גם כסף על ידי לא קונה כמו תער מילוי רבים. בונוס נוסף הוא פחות גירוי ושיער חודר בתוך בתי השחי בגלל פחות שיער ולא גילוח לעתים קרובות.

סילקאן סנסיל פלוס נקודות

זמני הטיפול הפרטיים הם באמת הודות לראש המלבני הגדול.

אני יכול לקבל טיפול של כל הרגליים התחתונות שלי סיים בערך 15 – 20 דקות. שני בתי השחי נעשו תוך פחות מחמש דקות. אז תוך פחות מחצי שעה יכולתי לסיים טיפול על הרגליים התחתונות ועל בתי השחי.

Silk’n SensEpil יש גם חמש הגדרות לבחירה בהתאם לרמת הנוחות שלך באזור אתה מטפל. הגדרות אחת לשלוש היו כמעט לא מכאיבות לי, אפילו בבתי השחי שלי, שנוטים להיות רגישים יותר, כי השיער שם סמיך יותר מאשר על הרגליים שלי. אפילו ברמה הגבוהה ביותר של חמש, זה אף פעם לא כואב על הרגליים שלי רק נראה להרגיש צביטה אחת בכל פעם קצת על בתי השחי שלי. למרות שאני חייב להיות כנה, אמרו לי על ידי רופאי שיניים ורופאים כי יש לי כאב גבוה סובלנות.

היה לי מכשיר שלא היה אלחוטי מעולם לא הטריד אותי או אי-נוחות. החוט הוא ארוך מספיק כדי להגיע בקלות ואני מעולם לא הרגשתי מכווץ על ידי זה. הייתי מסוגל לסובב ולהפוך את המכשיר כפי שאני צריך zap משם בזוויות שונות. למרות שהטיפולים היו מהירים למדי, שמחתי לא להפסיק את זה ולתת לו להתחדש כדי להתחיל שוב מאוחר יותר.

לא כל כך טוב

חיישן העור המובנה מאפשר לחברה למכור את המוצר מעל הדלפק, כך שאנשים שאין להם גוונים עור בטווח בטוח אינם מסוגלים להשתמש בו.

אבל אם אתה לא תחת אור ישיר נראה כי המכשיר היה קורא את צבע העור כהה מדי מחוץ לטווח בטוח. זה יהיה צפצוף, ולא לאפשר את זה זאפ. הייתי צריך להיות ממש מתחת למנורה כדי שזה יעבוד כל הזמן.

דבר טוב כל טיפול קצר כי שנתיים של שימוש במכשיר הוא ארוך למדי. אמנם, זה מאוד נוח zap משם בבית לא צריך להתכונן, לנסוע ולחכות לטיפולים. אבל הוקל לי כשגמרתי לגמרי.

כמה זמן זה יימשך?

זאת שאלה של מיליון דולר. אני אשמור אותך מעודכן על כמה שיער ללא תשלום להישאר במשך החודשים.

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "סקירה של סלקן סנסיל"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 1