היתרונות והחסרונות של לעס את השיער שלך

היתרונות והחסרונות של לעס את השיער שלך

Tweezing הסרת שיער, הידוע גם על ידי המונח פחות מקצועי של מרטף, משתמש פינצטה כדי להסיר שיער אחד אחד. כאשר נעשה כראוי זה לוקח את השיער כולו מן הזקיק, עם תוצאות שנמשכו עד שישה שבועות.

The Pros

 1. זה נוח. אז יש לך שיער בודד, תועה תלויים במקום שאתה רוצה ללכת עכשיו? Tweezing יכול במהירות להיפטר ממנו, ללא כל עבודת הכנה או מוצרים אחרים. למעשה, פינצטה הם מה אנשי מקצוע להשתמש כדי להסיר את כל השערות תועה שהושארו לאחר שעווה ו sugaring.
 1. נהדר לשליטה. יש לך יותר שליטה ודיוק בעת עיצוב הגלישה שלך. זה יכול להיות הרבה יותר מסובך כדי לקבל שעווה או סוכר בדיוק איפה זה צריך ללכת כאשר עושה d.i.y. גבות בעיצוב. הם במיוחד לעשות כלי נהדר לגברים, שרוצים לעשות קצת גבות המפרט ללא הגדרה נשית או קשתות.
 2. תוצאות זמניות יכולות להפוך לקבועות. עם הזמן, tweezing תכופים יכול לגרום זקיק השיער להיות פגום אשר יכול לגרום לשיער צומח בחזרה עדין או להפסיק לגדול. אבל, זה לא יהיה כל כך גדול אם אתה רוצה לשנות את הצורה של הגבות שלך.
 3. פינצטה טוב יכול לרומם שיער קצר. שיער פנים כהה גס יכול להיות די קל לזהות ולהרגיש גם כאשר הוא קצר באורך. מלקחיים עשויים היטב, במיוחד אלה המלוכסנים, יכולים לתפוס שערות קצרות בלי לשבור אותם.
 4. לא יקר. אתה יכול לקבל זוג איכות של פינצטה סביב 20 $. זה לגנוב, בהתחשב בכך שאתה יכול להשתמש בהם שוב ושוב כדי לעצב את הגבות שלך או לתפוס שיער סוררים. שיטות רבות אחרות להסרת שיער דורשות חידוש מוצרים כמו גילוח רטוב, שעווה, depilatories, ו sugaring.

  הרמאים

  1. זה מייגע. אתה צריך שעות כדי להחדיר שטח גדול של שיער. רק tweezing את הגבות (לקבל הוראות) לבד, יכול לקחת חצי שעה או יותר אם יש הרבה עבודה לעשות.
  2. זוג רע או זקן יסיע אותך. שיער קצר יכול להיות קשה להגיע עם אלה זולים, דקיקים או איבדו את החדות שלהם. אלה פינצטה לעיתים קרובות להחליק או לשבור את השיער השיער במקום להסיר אותו הוספת זמן נוסף או תסכול.
  1. יכול להיות שימוש לרעה. אנשים לעתים קרובות לחפור פינצטה לתוך העור מנסה להגיע לשיער, גרימת שריטות, גלדים הצטלקות אפשרי.

  פקטור

  זה בהחלט תלוי איפה על הפנים או הגוף אתה מסיר את השיער עובי שלה. עם פינצטה בעיקר להיות על הפנים, השפה העליונה יש לדרגת כאזור הכי מעורר כאב. כמובן, כאב הוא יחסי וכולם יש תפיסה משלהם. באזורים רגישים או כאלה שהיו מכנים את עצמם עם סובלנות כאב נמוכה, זה יכול להיות לעומת סוג של אי נוחות מעצבנת של משיכת רצועת הלהקה לאט.

  ישנן דרכים מסוימות אתה יכול להפחית את הכאב. תמיד להחזיק עור מתוח או המשרד כאשר tweezing. זה עוזר למנוע משיכה על העור ומזעור כאב. קמצוץ אחרי שאתה יוצא מהמקלחת, או להחיל דחיסה חמה כך השיער והזקיק הם רכים ונינוחים. אם זה עדיין כואב באמת, בפעם הבאה לנסות מוצר numbing אשר נעשה כדי desensitize העור שעווה.

  מורטת עלויות הסרת שיער

  בבית: העלות הממוצעת של איכות פינצטה הוא $ 20 - $ 40, הבחירה שלי הוא Tweezerman Slant Tweezer. אני אוהב את הקצה הוא משופע במקום ישר, המאפשר פינצטה להתקרב העור ואת הקימורים של הפנים - כמו הסנטר.

  מקצועי: גבה בעיצוב בסלון, ספא או מוט מצח בלבד באמצעות פינצטה עולה $ 10 - $ 50.

  15% - 20% מענק על החשבון הכולל שלך הוא הסכום הסטנדרטי לעזוב.

  האם ידעת?

  כמה פינצטה זעירים נמצאים לעתים קרובות על הראש של אפילטורים רבים שעושים את העבודה בשבילך להסיר את השיער במהירות. בדוק: Epilators 101.

  פינצטה, או גירסה של מה שאנו משתמשים היום, ניתן למצוא בחזרה לפני אלפי שנים. ראה תמונה של כלי הטיפוח הרומית העתיקה.

  No Replies to "היתרונות והחסרונות של לעס את השיער שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 62 = 66