שעווה רכה או שעווה קשה להסרת שיער? הנה איך כל עובד

שעווה רכה או שעווה קשה להסרת שיער? הנה איך כל עובד

תוכלו למצוא כמה סוגים שונים של שעווה להסרת שיער - רך וקשה. הם בדרך שהם מחוממים (או לא), ארוזים, להחיל והוסרו משתנה. זה אחד הצורות הפופולריות ביותר של הסרת שיער כמו המטרה שלה היא לרומם את השיער מן השורש, מתן שבועות של שיער שיער.

שעווה מכיל שרפים וזה לא מסיס במים. זה אומר שאתה צריך מסיר שעווה או להשתמש בשמן כדי לקבל את כל עקבות את העור.

כאן נלך על שעווה רכה בכל הצורות שלה, כמו גם שעווה קשה.

רַך

זה ידוע גם בשם שעווה רצועת כי זה תמיד דורש רצועת להסיר אותו. שעווה רכה מוחלת בשכבה דקה בכיוון של צמיחת השיער והורדת במהירות בכיוון ההפוך. זה נמשך מהר, כלומר את הפעולה כאשר הוא מוסר, לא כמה זמן זה על העור.

בדרך כלל, זה דורש ¼ "של צמיחת שיער עבור המוצר בהצלחה לרומם את השיער מן השורש שלה. לאחר העור הוא ניקה קצת אבקה מסייע לספוג לחות נוספת ולספק מחסום על העור.

חברות רבות לעשות שעווה רכה ואת איכות משתנה מאוד. למרבה המזל, גם אלה שאין להם רישיון יכול לקנות את אותם מוצרים מקצועיים כי סלונים רבים ספא יש בחדרי טיפוח העור שלהם כמו ג 'י ג' י ו סאטין חלקות. תוכלו גם למצוא אלה להשתמש דבש ואחרים המשתמשים בסיס שמנת. כמו כן, הם מבוססים לעתים קרובות על מרכיב מסוים כמו שוקולד, לבנדר, עץ התה, דובדבן וכן הלאה.

צורות שונות של שעווה רכה

מְחוּמָם: תוכלו למצוא את הסוג הזה בסיר. זה גם ריכך דרך מיקרוגל או חם. אני מציע את זה על כל סוג אחר של שעווה רכה כי החום מקל על התפשטות, ונראה לרכך את העור והשיער קצת, הפחתת כאב שעווה.

וכדי ללכת צעד נוסף, באמצעות חם עם טמפרטורה מתכווננת הוא אידיאלי כי זה יעזור להישאר שעווה בחום עקבי על זה להיות microwaved.

זה חשוב כי אנחנו רוצים את זה חם, לא ממש חם, להתפשט בקלות להסיר את השיער.

קַר: זה נלקח ישר מתוך הסיר והוחל על העור. למרות שזה נוח, זה מוצק וזה יכול להיות מסובך כדי לקבל שכבה דקה על שווה. רבים, כולל עצמי, למצוא קר יותר כואב מאשר כאשר מחומם ולעתים קרובות משאיר שיער מאחור.

טרום רצועות: רצועות כבר שעווה כבר המצורפת. לא רק הם קלים לשימוש, אבל אין סיכוי לשים על מוצר יותר מדי. ובהתאם כמה שיער אתה מסיר, רצועת יכול לעתים קרובות לשמש יותר מפעם אחת לכל אזור.

זה תמיד מומלץ כי רצועות שעווה להיות "מחומם" קצת על ידי שפשוף אותם בין כפות הידיים שלך המאפשר להם להישאר יותר על השיער. ומכיוון שזה לא מוחה על העור, הרצועה היא פשוט הניח על והחליק לכיוון של צמיחת השיער.

קָשֶׁה

זה ידוע גם בשם שעווה חשפנית כי זה לא צריך רצועה כדי להסירו. שעווה זו מחומם תמיד (בדרך כלל מעט פחות רך) ולא ניתן להשתמש קר או בטמפרטורת החדר. כמות קטנה של שמן טרום אפילציה בדרך כלל הולך על העור אחרי זה טיהר.

שעווה קשה מוחל עבה יותר רך בכיוון של צמיחת שיער.

כפי שהוא מתקשה זה להתכווץ עוטפת את השיער ולאחר מכן הופך רצועה בפני עצמה. הסוף שבו הוא הולך להיות מוסר מ הוא פתח את יצירת הכרטיסייה. לאחר מכן הוא משך את בכיוון ההפוך של צמיחה. זה מומלץ שיער להיות לפחות ¼ "אבל זה עלול להסיר שיער מעט קצר יותר. זה עובד נהדר עבור אזורים עם שיער סמיך.

No Replies to "שעווה רכה או שעווה קשה להסרת שיער? הנה איך כל עובד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4