הימנע כאב מיותר עם מדריך זה שעווה השפה העליונה שלך | insightyv.com

הימנע כאב מיותר עם מדריך זה שעווה השפה העליונה שלך

הימנע כאב מיותר עם מדריך זה שעווה השפה העליונה שלך

בעוד השפה העליונה שעווה יכול להישמע קל מספיק לעשות בבית, אנו נותנים לך את עצות מקצועיות אתה צריך לקבל את התוצאות הטובות ביותר. כמו איך להימנע מכאב מיותר, להיפטר השיער ביותר ולעזור לך להימנע לראות אדום.

רצועות השעווה הקרות נראות כמו פתרון קל וחסכוני, אבל הן לא תופסות את השיער היטב. השתמש שעווה קרם (להשוות מחירים) מחומם בסיר שעווה. קרם שעווה הוא נפלא עבור העור העדין על השפה העליונה כי זה אחד השעווה עדין.

זה גם קל יותר לעבוד עם שעווה דבש בגלל עקביות פחות דביק שלה.

קושי: קַל

זמן דרוש: 10 דקות

הנה איך:

 1. קנה ערכת שעווה. השווה מחירי שעווה שעווה.
 2. יש מספיק שיער. השיער צריך להיות לפחות 1/4 “ארוך.
 3. משוך או סיכה לאחור השיער. אתה לא רוצה השיער שלך בדרך או בסופו של דבר מקבל שעווה זה .
 4. לשטוף ידיים. לעולם לא תעבוד עם כלים מלוכלכים?
 5. ניקוי שטח הפנים. שטפו את אזור השפתיים העליון, לשלם יבש או להשתמש להחיל מראש שעווה cleanser (להשוות מחירים על אמזון). אבקת אבק קלה על האזור להיות שעווה. אל תגזימו על האבקה, יותר לא טוב יותר.
 6. עבודה בסעיפים. אנחנו הולכים לשבור את השפה העליונה לתוך חמישה חלקים בעת החלת שעווה. האזור שבו העור שוקע בין האף והשפה העליונה הוא קטע אחד. האזורים משני צדי המקום שבו העור שוקע פנימה הם שבורים לשני חלקים.
 7. שעווה ב.  החל דונג באופן שווה בכיוון של צמיחת השיער באמצעות המוליך (מקל עץ) על החלק החיצוני הראשון בצד שמאל של השפה שלך (הצד הקרוב ביותר ללחי). הזהר! אתה רוצה מספיק שעווה ביסודיות לכסות את השיער, אבל לא כל כך סמיך כי זה הופך להיות עבה מדי כדי להסיר. קבל את השעווה ליד זוויות הפה שלך, שם השיער נוטה להסתתר על ידי דבק הלשון תחת השפה העליונה כדי להאריך את העור החוצה.
 1. כריכה עם רצועה. החלת רצועה בכיוון של צמיחת שיער (בדרך כלל למטה), משאיר חלק ברצועת שאריות בסוף לא מחובר לשיער כמו לשונית (אומר השיער גדל משמאל לימין – השאר ברצועת שמאל בצד ימין). לחץ בחוזקה יד חלקה על רצועת לכיוון של צמיחת שיער כמה פעמים, כדי להבטיח שעווה הוא מצרף את השיער יש קצת מקורר.
 1. הפעל את השפתיים. תוחב את השפה העליונה שלך מתחת לשפה כמו שאתה מנסה להסתיר את השפתיים שלך, מה שהופך את העור tauter ומסייע עם כאב, אדמומיות ופחות שבירת שיער.
 2. שעווה. לתפוס על קצה של רצועת שאינו מחובר לשיער. להחזיק את העור מתוח ביד אחת, ולהסיר רצועת בכיוון ההפוך של צמיחת השיער במשיכה אחת מהירה, כל הדרך לצד השני. אל תעצור, וזה יכול להיות היצר הטבעי שלך. לחץ על היד על העור כדי לעזור להקל על הכאב, לאחר רצועה מוסר. (נשמע טיפשי, אבל זה עובד!) אם קצת שעווה עם השיער נשאר, פשוט לשים רצועת בחזרה על השיער ולמשוך.
 3. חזור. המשך עם שלבים 7-10 מסיים את הצד השמאלי ואת שני קטעים אחרים בצד ימין.
 4. חלק שעווה באמצע. חזור על שלבים 7-10 על החלק האמצעי, החלת שעווה מלמעלה למטה עובד הכי טוב כאן.
 5. לנקות את השיער החמיץ. בעת החזקת העור מתוח, להשתמש פינצטה נקי להסיר כל השערות החמיצו על ידי שעווה.
 6. לנקות שעווה את העור. הסר את שארית הנותרים, עם מסיר שעווה, שמן תינוקות או ג’לי נפט.
 7. להרגיע את העור. החל לאחר שעווה קרם, או קרם אלוורה מבוסס או ג’ל. אם אתה צריך ללכת למקום ועור שלך הוא עדיין אדום, להחיל קצת מינרליים הבסיס.

טיפים

 1. אין לבצע שעווה העליונה השפה אם אתה לוקח Accutane. 
 1. שעווה מול מראה גדולה (לא ביד) כך שתוכל לראות בבירור.
 2. תרגול באמצעות שעווה על חלק קטן של הגוף שלך, כמו הזרוע שלך אז אתה מקבל את התחושה של זה. תמיד לבדוק כמות קטנה של שעווה על היד לפני שעווה, כדי לוודא שזה חם, לא חם.
 3. אם אתם מודאגים לגבי כאב, יש ליישם תרסיס קהות (להשוות מחירים) כדי צמר גפן ולאחר מכן לאזור השפה העליונה. הקפד לא להגיע ישירות בעיניים.
 4. לאחר שעווה לשמור על הידיים מן העור, כדי למנוע מקבל אדום bumps ו גירוי. 

מה אתה צריך

 • שעווה חם יותר
 • קרם שעווה
 • טרום שעווה ניקוי
 • אבקה בייבי
 • מוסלין או רצועות פלון
 • ריהוט עץ
 • מסיר שעווה לעור (או שאתה יכול להשתמש בשמן תינוקות או ג’לי נפט)
 • לאחר שעווה קרם, או אלוורה מבוסס ג’ל
 • מַלְקֶטֶת

No Replies to "הימנע כאב מיותר עם מדריך זה שעווה השפה העליונה שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 32 = 38