כיצד על שעווה, כולל כמה פעמים אתה צריך שעווה

כיצד על שעווה, כולל כמה פעמים אתה צריך שעווה

שעווה היא דרך מצוינת להסיר שיער הגוף. עם זאת, אם אתה חדש שעווה, אתה עלול להיות מבולבל לגבי התהליך, כמה פעמים כדי שעווה, וכיצד לשמור על העור שלך לאחר מכן. תן לי לנקות דברים חדשים.

שעווה יכולה להימשך עד שישה שבועות בכל פעם, אבל תלוי בגורמים רבים כמו מחזורי צמיחת שיער, גיל, סקס, מי עושה את השירות ואת האזור שאתה מקבל שעווה. כמו כן, השיער בדרך כלל צריך להיות על ¼ "הרבה לפני שזה יכול להיות מוסר בהצלחה (ראה עוד על אורך שעווה).

בואו לדבר על צמיחת שיער

בעיקרון, שיער יש שלושה שלבים: גידול, מנוחה, ומעבר. בכל זמן נתון כ 80 עד 90 אחוז של זקיקי השיער נמצאים בשלב הצמיחה והשאר הם גם בשלב המעבר או מנוחה.

משמעות הדבר היא כי יש כנראה קצת שיער מתחת לגידול העור כי עדיין לא הגיע לפני השטח, או שהוא על העור אבל הוא לא מספיק זמן כדי להיות תפס. אז כמובן, טכנאי שעווה לא הולך להיות מסוגל לתפוס את כל השערות שלך ולהסיר אותם. בימים הראשונים (או שבועות) לאחר שעווה, תראה את השערות האלה שלא ניתן להגיע אליהם (או שלא ניתן לתפוס אותן). כמה מופיע תלוי בעובי וצבע השיער שלך. כמובן, שיער כהה, סמיך יתחיל להראות הרבה יותר מוקדם (ולהיות בולט יותר) מאשר שיער בהיר, בהיר.

אם זו הפעם הראשונה שעווה, ואתה ממשיך לקבל שעווה כל שבועיים עד ארבעה שבועות, אז כל השיער יהיה סיכוי להסירו מן השורש.

לאחר מכן תוכל להבחין כי העור נשאר שיער חינם יותר תוכל להיות מסוגל ללכת עוד בין פגישות.

לעתים קרובות יותר בהתחלה

כאשר אתה מקבל הראשון שעווה, אתה יכול לראות את השיער שוב בתוך רק כמה ימים. זה לא בהכרח אומר כי הטכנאי עשה עבודה גרועה, אז לא לפרוץ החוצה ולרוץ לסלון אחר.

אמנם יכול להיות שבירה (משהו שאתה צריך להביא עם הטכנאי שלך במהלך הביקור הבא שלך) זה כנראה השיער בלתי מושגת, un -achable אתה מבחין.

מה זה עור רגיל תגובה שעווה?

זה נורמלי עבור העור שלך כדי להראות אדמומיות לאחר שעווה, אז לא להיכנס לפאניקה אם זה קורה. חלק העור הוא רגיש יותר מאחרים התגובות עשויים לנוע בין אדמומיות בכלל לעור אדום מאוד. בפעם הראשונה שאתה שעווה שטח, או אם זה היה קצת מאז שעווה האחרונה שלך, אתה כנראה לחוות קצת אדמומיות ורגישות לאחר מכן. זה בדרך כלל שוכך בתוך כמה שעות. אם יש לך עור רגיש מאוד, אז האדמומיות עשויה להימשך עד 24 שעות.

מה המוצר מרגיע אני יכול להשתמש לאחר שעווה?

כדי למנוע נקבוביות סתומות, עדיף לא לשים שום lotions כבד על העור לאחר שעווה. המכשפה אלסר, אלוורה ג'ל, לבנדר טהור מדולל, או שמן קמומיל כחול עשוי להיות כל משמש כדי להרגיע את העור. כמו כן, אני ממליץ להמתין עד 24 שעות לפני החלת antiperspirant מתחת לזרועות שלך לאחר שעווה כי האזור כי אתה לא רוצה להידבק אלה נקבוביות רגיש.

תחזוקה

אני ממליץ לקבל שעווה כל שבועיים עד ארבעה שבועות לאחר הפגישה הראשונה שלך. זה יעזור להסיר את השיער שגדל מתחת לעור במינויים האחרונים שלך (s).

אחרי זה כמה אתה צריך לקבל שעווה באופן קבוע תלוי איך בולט השיער, כמה זה מפריע לך, ואת התקציב שלך. הזמן הממוצע לעבור בין פגישות הוא שלושה עד שמונה שבועות.

No Replies to "כיצד על שעווה, כולל כמה פעמים אתה צריך שעווה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 − 53 =