כיצד למנוע בריחה שלאחר גילוח

פצעונים לאחר גילוח יכול להיות תופעת לוואי ממש מעצבן. אזורים עם שיער סמיך כמו אזור הביקיני, החזה, ועל פניו של אדם נוטים במיוחד גם אם אתה לא בדרך כלל יש בעיה עם פגמים.

אבל המסחר בעור חסר שיער עבור הפריצה לא חייב להיות חלק מהעסקה. אם אין לך אקנה, כמה צעדים צריך לעזור לך להשיג עור בהיר יותר.

אם יש לך אקנה, לראות איך להתגלח עם אקנה והצעות ערכת הגילוח שלך.

איש looking at his reflection; using facial toner

נייר סירה יצירתי / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

התחלת השיער או הצוואר, שבו השיער גדל בעור לעיתים קרובות קורה באמצעות התער. בגלל סוף השיער אמור להיות בחוץ, לא בפנים, העור לעיתים קרובות נדבק.

לאחר מכן הוא יכול להפוך לזיגית בעלת מראה ענק, לעתים קרובות לבן, על גבי הבליטה. אם אתה יכול למנוע את השיער מלהיות הצומח, אז אתה צעד קדימה של המשחק מקבל אלה סוגים של פצעונים.

02
של 06

קל פילינג ראשון

היפטרות של תאי העור המתים לא רק עוזר להגיע לגילוח קרוב יותר אבל מנקה את העור. יש פחות סיכוי להעביר חיידקים שגורמים לפצעונים להצוץ. בהתאם למקום שבו אתה מסיר שיער, להשתמש בפנים עדינים או לשפשף הגוף, או מטלית איית (השווה מחירים) ואת הגוף האהוב עליך לשטוף מראש גילוח.

אם אתה גילוח הפנים שלך או אזור אחר מדי יום, exfoliating בכל פעם סביר overdoing זה יהיה כנראה לעשות יותר נזק מאשר טוב. אם העור שלך בוער, מרגיש חזק, יבש, או רגיש במיוחד, לקצץ.

No Replies to "כיצד למנוע בריחה שלאחר גילוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 57 = 66