מהן אסטרטגיות להסרת שיער פנים על נשים? – insightyv.com

מהן אסטרטגיות להסרת שיער פנים על נשים?

לכל הנשים יש כמות קטנה של שיער פנים, ועבור רבים, מלבד גבות, זה לא מורגש. אבל אם שלך נראה בקלות רבה יותר ממה שאתה רוצה, יש דרכים רבות להיפטר ממנו. הם כוללים הסרה בבית, שיטות טבעיות, ואפשרויות מתקדמות יותר שיכולות להסיר אותו לצמיתות. קבל הבנה לגבי לעשות ואל תעשה ואת היתרונות והחסרונות של אזור זה עדין לבחור את השיטה הנכונה.

Friday
מתוך 10

עווית

Tweezing היא השיטה הקלה והזולה ביותר של הסרת שיער הפנים. זה בדרך כלל הדרך ללכת כדי לשמור על הגבות מאולפות. אבל זה גם יכול לשמש עבור אותם שערות הסנטר מזדמנים כי צצים משומקום.

02
מתוך 10

גילוח

צָעִיר Asian woman shaving

/ חזון דיגיטלי / Getty תמונות

אלא אם כן אתה נתקל לייזר או טיפולים אלקטרוליזה או באמת נואש להסרת שיער מהירה, הניח את התער. גילוח יוצר קצוות בוטים שהופכים את השיער להופיע עבה יותר, שלא לדבר על להיות זמני מאוד, סביר להניח רק האחרון ביום. זה בסדר לגוף שלך, אבל לא את הפנים שלך. אז אל תלך שולל על ידי אלה גילוח זעירים קטנים בצבעים חמודים המשווקים לנשים.

07
מתוך 10

מסיר שיער

לינדו hair remover

תמונה באדיבות אמזון

אולי ראית אלה גאדג ‘טים קטנים המפורסם עבור הסרת שיער הפנים של נשים. הם נראים כמו סלינקיס זעירים שתופסים את השיער שלך מהשורש. תחשוב tweezing, אבל הרבה יותר מהר, כי אתה לא צריך לתפוס כל השיער בנפרד. Epicare ולינדו הן שתי אפשרויות אפשריות.

השווה מחירים על אמזון

10
מתוך 10

קרם מרשם

באמצעות Vaniqa, קרם מרשם עשוי להיות הדרך הקלה ביותר כדי להפחית את המראה של שיער הפנים. אמנם זה מאושר FDA קרם לא להסיר לצמיתות שיער, זה גורם לו לגדול לאט יותר לבוא עדין יותר רך. יצרנית הקרם. אלרגן, אומר שאתה אמור לראות שיפור בין ארבעה לשמונה שבועות לאחר תחילת הטיפול.

No Replies to "מהן אסטרטגיות להסרת שיער פנים על נשים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.