טכניקות, כלים, צבעים לעשות גבות נראה טבעי

טכניקות, כלים, צבעים לעשות גבות נראה טבעי

 

יש כמה אנשים עם גבות קלות מאוד, עבותות, או אף אחד בכלל. ללא קשר למצב הגבות שלך, אתה יכול לנקות אותם בצורה שגורמת להם להיראות טבעי. כדי לעשות זאת, למלא את הגבות שלך באמצעות טכניקות ספציפיות, כלים, צבעים. לאחר שעווה גבה עניים, הולך tweezer מאושר בבית, או דילול הגבות שלך יכול להשאיר אותך עם צורה מצחיק מצח.

עם זאת, אם כבר יש לך צורה נהדרת ואתה מסתכל כדי לשפר את המראה שלך, כמה משיכות צבע יכול להוציא את העיניים.

גלים בהירים נוטים להיעלם, במיוחד כאשר לובשים פנים מלאים של איפור, כך שהם יכולים להיות מוגדרים יותר עם צבע כלשהו. אתה יכול בקלות לטפל באזורים קליל דליל עם עיפרון, אבקה, או מוס.

מברשת גבות ראשון

לפני מילוי הגבות שלך, להשתמש במברשת זווית זווית (המכונה גם מברשת אניה משופע) כדי לצחצח את הגבות כלפי מעלה. אתה יכול גם להשתמש במברשת spoolie, אם כי אלה משמשים בעיקר כמוליך מסקרה. עם זאת, spoolie עובד בגלל זיפים spiraled שלה אשר יכול לעצב גלים ו למזג במילוי גבה. לאחר מילוי הגבות שלך, אתה יכול לצחצח אותם שוב כדי למזג את הצורה ואת הצורה כל השיער פרוע.

כיצד לקבל גבות טבעי

אם יש לך שיער כהה, לבחור צבע כי הוא צל או שני מצית מאשר את הצבע הטבעי של הגבות שלך. מצד שני, אם יש לך שיער בהיר הם העמקת הגבות שלך, אתה יכול לבחור צליל זה חצי עד כהה כהה.

מתחילים יכולים לנסות את Japonesque גבות קיט פופולרי שבו יש את כל הכלים שאתה צריך להגדיר את הגבות. אם לרכוש מוצרים בנפרד, לשקול אם אבקה גבה, עיפרון, או מוס יהיה המתאים ביותר לך. כאשר אתה מתחיל בעבודה, ייקח קצת זמן ללמוד איזה מהם מתאים ביותר לגלים שלך וכיצד להשתמש במוצר כהלכה לקבלת התוצאות הטובות ביותר:

  • אם אתה משתמש אבקה, לקבל מברשת זווית נוקשה. זיפים נוקשים של המברשת נהדרות עבור שליטה כאשר לשים את המוצר על והגדרת צורת הגבות שלך. החל את אבקת בזוויות על ידי מעקב אחר הדרך בה השיער שלך גדל. 
  • אלה בוחרים בעיפרון ימצא כי הם נהדר עבור מילוי כתמים דלילים. עבודה הקסם שלהם על ידי מחזיק את עיפרון קל לצייר משיכות שיער באזורים דלילים. אתה יכול גם להשתמש במברשת זווית נוקשה כאן כדי לרכך את השורות לפי הצורך.
  • כאשר בוחרים מוס, אתה יכול לכסות גבות אפורות, להעמיק את צבע השיער באופן מיידי, ולספק קצת כוח מחזיק. פשוט שבץ על הגבות שלך כמו שאתה שם מסקרה על הריסים שלך. עם זאת, הימנע לשים מעילים מרובים על הגבות שלך.

אם אתה משתמש אבקה או עיפרון, אתה יכול ליישם שעווה גבה אשר ישמור את הגבות שלך מ smudging. מוס, לעומת זאת, יתייבש בפני עצמו. מוצר טוב כמו בלינק גבות מוס לא להתקלף גם. אם אתה מגלה כי הגלים שלך הם דלילים בגלל מתח, הזדקנות, או בעיות בבלוטת התריס, נסה לבדוק revitalizer גבות כמו Talika Lipocils אשר יכול לעזור לעודד צמיחה. 

החל מוצרים בזהירות

ודא שיש לך מראה. בכל שיטה שתבחר, להשתמש יד קלה ו לסטות משם באמצעות מוצר יותר מדי.

אין ללחוץ על העור קשה, או. תמיד קל יותר להוסיף צבע מאשר להסיר אותו. זה סוג של כוונון עדין יאפשר לך לנהל את המוצר שלך, כך שאתה לא מעל לעשות את זה על התאונה. כאשר אתה עובד על הגבות שלך, לעמוד אחורה ולהביט בהם ממרחק במראה. זה יעזור לך לראות אם הם מופיעים מאוזנים מבחינה ויזואלית וטבעית.

אם תגלה כי הצבע שבחרת הוא כהה מדי או את הטון הלא נכון, זה ייראה כאילו אתה צבוע על גבות מזויפות. אל תפחד לשאול את איש המכירות שלך עבור בודקי. קשה לדעת איך המוצר ייראה לך על השיער שלך על ידי מבט פשוט על הצינור או צבע מודפס על החבילה.

עיצוב הגבות שלך

כשמדובר בעיצוב הגבות שלך, אתה רוצה לוודא שאתה מקבל סגנון זה לא נראה מזויף מדי או דרמטי.

הדבר העיקרי שאתה רוצה לעשות הוא ליצור צורה כלשהי באמצעות משיכות קטנות כמו שיער. ודא כי החלק הקדמי של הגלים שלך לא בריבוע או להופיע קשה מדי. אתה גם לא רוצה overextend את קצה הזנב של הגבה שלך, כי זה מושך את הפנים שלך למטה. לבסוף, להתמקד קשת פשוטה וחלקה כי הוא לא מוגזמת או מחודד מדי.

No Replies to "טכניקות, כלים, צבעים לעשות גבות נראה טבעי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 82 = 91