הדרכים הטובות ביותר כדי להסיר שעווה שיער בבית | insightyv.com

הדרכים הטובות ביותר כדי להסיר שעווה שיער בבית

הדרכים הטובות ביותר כדי להסיר שעווה שיער בבית

לפעמים, שעווה יכולה להישאר בעקשנות על העור שלך ולא רוצה לרדת. בגלל שעווה דביק ועבה, זה יכול להיות מוצר קשה לעבוד איתו. רוב הזמן, אתה יכול לצפות להסיר את הרצועה עם כמה ניסיונות, משאיר כמות קטנה של שאריות או כתמים נשאר מאחור. עם זאת, אם רוב או כל המוצר הוא דבק העור שלך כמו דבק, יש כנראה משהו רציני יותר קורה.

למה זה קשה לקחת שעווה את העור שלך

זה אפשרי כי סוג העור שלך יבש מדי. עור עור ללא לחות ינסו לקחת אותו מן השעווה להחזיק אותו על החיים היקרים. אמנם זה יכול לקרות בכל מקום על הגוף, זה קורה בדרך כלל באזורים נוטה ליובש, כמו הברכיים והמרפקים. פתרון אחד הוא לחות העור שלך ממש לפני ניקוי ו שעווה.

ייתכן גם כי השעווה לא נמשך מהר מספיק. אם זה לא מוסר במהירות, אין מספיק כוח כדי להסיר את השעווה ואת השיער כראוי. בנוסף, היסוס או זז לאט ירגיש כאילו אתה מסיר בהדרגה את הסיוע הלהקה (וזה בהחלט לא חוויה נעימה).

שעווה זה מוחל סמיך מדי יכול לגרום לבעיות, יותר מדי. רך רצועה שעווה צריך לכסות את השיער, אבל לא צריך להיות מוחל מגושם. אם כך, זה יכול פשוט להישאר על העור כאשר רצועת מוסר. דרך נוספת זה יכול לקבל עבה כאשר כאשר השעווה מחומם אינו חם מספיק, גורם לו לא להתפשט בקלות על העור.

מצד שני, עם זאת, שעווה קרה יכול גם להיות אתגר להשתמש. למרות שעווה קר נעשה לשימוש במצב טמפרטורת החדר שלה, זה גם יכול להיות קשה יותר להתפשט סביב.

ניקוי שעווה

ישנם מספר מוצרים לנקות שאריות שעווה את העור. שעווה כבוי, למשל, הוא עשה עבור העור.

ישנם גם מוצרים כמו Gigi בטוח נקי אשר עשוי לנקות את הסיר ו drips על בגדים, משטחי, שטיחים, קומות.

אם אין לך מוצר על היד, או רוצה להשתמש במשהו טבעי יותר, אתה יכול לבחור זית, חוחובה, או שמן גוף לעור. רצוי, אתה צריך להשתמש במשהו ללא ריח ולכן זה לא גורם לאדום מיותר או גירוי על העור. אלה סוגים של שמנים גם לעבוד היטב על משטחים, אבל אתה צריך להיות זהיר לגבי כתמים שעלולים להופיע בהתאם החומר.

אם מסיבה כלשהי אתה נתקל לשפוך גדול או קצה של הסיר, ייתכן שתבחין כי השעווה שלך התקרר והתקשה על פני השטח. ראשית, לחמם את השעווה כדי להפוך את הניקוי הרבה יותר קל באמצעות הגדרה נמוכה על מייבש כביסה. לאחר מכן, לסדר את השטח עם השמן שלך של בחירה.

שעווה עם פחות בלגן

קח כמה דקות כדי להגדיר את הבמה לפני שעווה. זה יכול לגלח המון זמן גירוד, קרצוף, ומנגב את האזורים. ראשית, שקול לקבל כמה צווארונים שעווה. הם פשוט מחליקים על סירים שעווה ולתפוס טיפות. מאז הם עשויים מקרטון, אתה פשוט לקרוע אותם ומניחים על אחד חדש כאשר הם מצופים.

שנית, לנגב את החלק האחורי של מקל היישום שלך. בעת הסרת המקל מן השעווה, אתה רק צריך מוצר בחזית.

כל מוצר עודף הולך לטפטף שבו אתה לא רוצה את זה, אם על הפנים שלך, הגוף, או פריטים אישיים. עוד טיפ פשוט הוא לשים כמה עיתון או מפה פנויה למטה, אם אתה שעווה מעל הכיור בחדר האמבטיה או במטבח. בדרך זו, כל טיפות פוטנציאליים יכול להיות מקומט למעלה וזרקו.

טיפים ושעווה אלטרנטיבית

כל מקצוען יודע ללבוש כפפות. Gloving up מונע חיידקים במפרץ ושומר על התהליך הכללי יותר היגייני. בנוסף, הידיים שלך נוטה בקלות להגיע דביק.

לבסוף, אתה יכול לנסות שעווה טבעית בשם sugaring. זה עשוי תערובת של סוכר, לימון, מים חמים. שלא כמו שעווה, מוצרים הסוכר האמיתי הם מסיסים במים. כלומר, ניתן לנקות אותם עם מים פשוטים וסבון. אם אתה יודע איך שעווה, אז אתה יודע איך להשתמש ג’ל סוכר.

זה מוחל והוסרו באותו אופן כמו שעווה רכה.

No Replies to "הדרכים הטובות ביותר כדי להסיר שעווה שיער בבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =