שיטה מהירה, ללא כאבים לגלח שיער החזה

שיטה מהירה, ללא כאבים לגלח שיער החזה

בין אם אתה כבר גילוח השיער החזה שלך במשך שנים או מתכוננים בפעם הראשונה שלך, אתה עשוי ליהנות מן הטיפים לקבלת תוצאות מצוינות. אנו נעזור לך לקבל גילוח קרוב, תוך הימנעות מבעיות נפוצות כמו nicks, גירוי ומטרידה גבשושיות.

איך לגלח את החזה

קושי: קַל

זמן דרוש: 10-15 דקות

מה אתה צריך

 • מסרק ומספריים או קוצץ (אם השיער צריך זמירה)
 • מחסנית גילוח חדשה
 • Exfoliator גוף עדין או loofah
 • שמן גילוח (אופציונלי)
 • מברשת גילוח (אופציונלי)
 • קרם גילוח או ג'ל
 • תחליב לא מיובש (אופציונלי)
 • טונר (אופציונלי)

הנה איך

 1. בחר את גילוח קרם או ג'ל בתבונה. מה אתה משתמש יש הרבה על התוצאה של הגילוח שלך את תער אתה משתמש. Braave Shave הוא דוגמה טובה למוצר שנוצר במקור עבור גילוח גוף לגבר.
 2. תער חדש איכותי חשוב. להתרחק ישר, disposables זולים או שאתה יכול בסופו של דבר עם nicks מגעיל וחתכים. תער היטב עם ראש סיבוב (להבים מרובים אם אין לך עור רגיש) צריך לתת לך חלק, קרוב לגלח. מועדף עם חבר 'ה רבים הוא ג'ילט פיוז' ן (להשוות מחירים).
 3. לקצץ, לקצץ, לקצץ. אם אף פעם לא התגלח, או לא צריך קצת, זה טוב לקצץ את השיער למטה קצר ככל האפשר. אתה יכול לעשות את זה על ידי הצבת מסרק שטוח על העור ואת לקצץ מעל מסרק עם מספריים. או לעשות את זה מהיר וקל, להשתמש קוצץ או groomer הגוף עם השומר הקצר ביותר.
 1. קפיצה במקלחת להירגע למשך חמישה. קח רגע כדי לנשום. לשטוף את הגוף ואת השיער שלך. המים החמים ירככו את השיער והעור, מה שמאפשר גילוח קרוב יותר.
 2. פילינג. על ידי sloing קל משם תאי העור המתים תקבל תוצאות קרובות יותר למזער את השיער הצומח. בעדינות באמצעות loofah רטוב יעבוד נהדר.
 1. השתמש קצת שמן גילוח. כמה טיפות של שמן גילוח תחת שמנת שלך או ג'ל עובד כמחסום על העור שלך, כך הגילוח יהיה להחליק קל יותר במקום לגרור. זה לא רק לחות, השמן גם מסייע במניעת צריבת גילוח, גירוי כללי, שערות צומח - כל עבריינים גדולים כאשר גילוח שיער סמיך כמו בחזה (להשוות מחירים).
 2. החל קרם גילוח או ג'ל. מרחים קצת על שמנת או ג'ל על עור לח. העור הוא רטוב מדי יגרום קרם לרוץ ישר לטמיון. אם יש לך מברשת גילוח, החל את המוצר באמצעות עיגולים קטנים.
 3. לְגַלֵחַ. באמצעות מגע המשרד, להתגלח בכיוון ההפוך של צמיחת השיער תוך החזקת עור המשרד. אל תלך על אותו אזור יותר מדי פעמים או העור יכול בסופו של דבר מגורה. אתה תמיד יכול להתגלח באופן שבו השיער גדל. כמובן, לא תקבל קרוב של גילוח אבל זה עובד היטב על אלה שיש להם עור רגיש מאוד.
 4. לִשְׁטוֹף. בין שבץ, הקפד לשטוף את הלהב. תער סתום לא יעבוד טוב.
 5. יבש, טון לחות. העור יבש יבש, לרסס על טונר הפנים כדי לעזור לנקות את הנקבוביות להילחם פצעונים שלאחר גילוח. תחליב בהיר ללא תחליפים יחליף לחות, אך ייתכן שתרצה לדלג על כך אם אתה נוטה לפריצות.
 6. שמור את הבליטות משם. החל מוצר שיסייע לשמור על השיער הצומח, בליטות גילוח גירוי במפרץ. מוצר כגון Tend Skin יעבוד פלאים. אם אתה לא משתמש במוצר הלחימה, הקפד לקלף לעתים קרובות, כך שערות ימשיכו להצביע כאשר גדל בחזרה.

  טיפים

  1. צפה בכיוון של צמיחת השיער. לשיער שלך יש שכל משלה. זה יגדל בכל הכיוונים, כך להתאים את הכיוון של גילוח הלהב כדי לקבל את התוצאות הקרובות ביותר.
  2. היזהר במיוחד סביב אזור הפטמה ועצם הצוואר או עקומות אחרות בחזה. קח עוד זמן באזורים אלה ולהשתמש שבץ קצר.
  3. אם אתה לא הולך לגלח את הבטן או בטן תחתונה, לפחות לקצץ את השיער למטה אז אין הבדל כזה בולט בין שיער ללא שיער.
  4. אם אתה לא רוצה להשתמש בתער גילוח ידני, נסה חשמלי אחד עשה לגוף לגבר כמו פיליפס Norelco Bodygroom.

  No Replies to "שיטה מהירה, ללא כאבים לגלח שיער החזה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   43 + = 53